Nový update - diskuze a hlášení chyb

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Takže hoši, nastolíme novou vládu a upgradneme nostale na engine id Tech 6 (pro neznalce na tom běží DOOM) A uděláme nt od znova.
    To bych chtěl vidět :D

    Jinak sem slyšel že máme nějak zabugovanou loď od žeber nahoru. To sem pak ještě hodim.

    Nicméně BUG v CYLLOAN - náhledová mapka v pravém horním rohu je neskutečně přiblížená a neskutečně nepřesná, co se pozice hráče na mapě týče. Zároveň se mapa pohybuje společně s hráčem, protože je moc přiblížená. A porty jsou na mapě na jiných místech než mají být :D (myslím na minimapě).

    The post was edited 1 time, last by Vítězslav ().

  • Jestli chceš abych sem psal chyby tak fajn.

    Víla vodní energie se jmenuje Víla ohně
    Brnění na bojovníka z TS 18 má texturu brnění na mága
    Luk od 15lv má napsáno v popise že ho Mimi Mentor dává jako dárek Bojovníkům s mečem
    Když vejdu do minilandu občas se mi napravo pod minimapou nezobrazí nosmáti, jen partneři
    Když mám nad 50 přátel tak se mi friend list neaktualizuje automaticky
    Řepa se jmenuje pampeliška (To asi není chyba, ale nechápu to)

    A taky se mi nelíbí že už nemůžu pomocí danderů dávat efekt lidem v NV :D
    Zelená :3 :3 :3 :3 :altq:
  • Dej si pauzu alspoň pět let. I když je pravda že když už by se naše GM odhodlali k nahlášení těch bugů tak bychom toho mohli využít a nahlásit ty bugy všechny, i ty co jsme tam měli předtím a konečně bychom měli šanci že se vyřeší. Takže doufám že GMka odvedou dobrou práci, udělaj si krásnej senam bugů co máme u nás na nostálku a všecko to s GF vyřešej, držim palečky :thumbsup:
  • Víte co, nám v rodině to příjde tak, nadávali jsme že nepadaj r7 bedny, tak teď se místo toho aby nám padla r7 modlíme aby nám vůbec bedna padla, mám stejný bug jako kolegyně vedle, dám enter když chcípnu a hra mě kopla z raidu, ale stihl jsem ještě dojet ...

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Vyjádření CoMa z board.de ohledně padání beden ..:) kdyby se někomu chtělo tak to pak může i přeložit prsknout na zeď k nám


    Akt 4 Raid-Belohnungen
    Hallo zusammen,


    Seit dem neusten Patch heute - der einige bereits lang erwünschte Änderungen und Neuerungen mit sich brachte - gibt es vermehrt Berichte von Spielern, dass sie keinen Belohnung am Ende eines Akt 4 Raids erhalten haben.

    Dies liegt daran, dass von den entsprechenden Spielern nicht genug Schaden während des Raids gemacht wurde. Leider können wir zu diesem Zeitpunkt noch nicht sagen, wie viel Schaden spezifisch die Schwelle für diese Mechanik ist. Wir prüfen das ganze bereits, doch für den Moment möchten wir euch ganz klar vorwarnen:

    Wenn ihr an einem Akt 4 Raid teilnehmt, habt ihr keine Garantie, dass ihr auch eine Belohnung erhaltet. Die Teilnahme allein sichert euch kein Loot. Solltet ihr während dem Raid keinen oder nur wenig Schaden machen, kann es sein das ihr entsprechend keine Kiste erhaltet.

    Wie bereits gesagt: wir prüfen derzeit genauer, wann diese Mechanik greift und ob sie fehlerfrei funktioniert, wenn gewollt.

    Darüber hinaus möchte ich ebenfalls ankündigen: da der Prozess in den Logs nicht ohne weiteres prüfbar ist, kann die Crew entsprechend ausbleibende Belohnungen nicht ersetzen!

    Sobald wir mehr dazu sagen können, werde ich euch natürlich sofort informieren.
    Beste Grüße,
    - Andarys

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 1 time, last by EmptyLover ().

  • Ta po rychlém překladu v Google Translate z toho vyplývá, že bedna z raidu už není "zadarmo". Pro získání bedny je potřeba bossovi udělit nějaké množství DMG.

    V každém případě to je na jednu stranu docela ok změna, že lidi aspoň nebudou afk u bosse, ale zároveň pro menší lvly, co nemají takové DMG...
    Tak když už mají podpis i ostatní... :D
  • Jak tak na to koukám, tak další středu (ne-li dříve) vyjde ještě větší patch než dnes, kde budou jen opravy chyb tohoto patche =D
    Edit: Amulet návratu mi také nejde použít :/
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

  • Dosáhl jsi úrovně 80? Pak se chop své šance na úžasnou odměnu: časoprostorový portál se objeví každý den na 15 minut mezi 7 a 10 hodinou večerní v citadelách obou táborů v Aktu 4. Přenese Tě na speciální mapu: Bojová aréna

    Jak chápete tuto větu ? že bude 1 aréna denně mezi 7 a 10 hodinou ?

    Jak mi vysvětlíte že dnes byla ta aréna 3x ( Ano jedna zkušební 15:00) ale pak byla i v 7 i v 10 .....

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • dvakrát, dvakrát za tento den se cítím touto hrou poškozen to není dobré...

    Ale děkuji za vyjádření a doufám že tedy už bude všechno v pořádku


    //YY RIP MITHRIL MINCE YY// :s1804

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Tak, tedle post píšu za Aa-Omegu. Že prý naexpil na aw 33, a od dnešního patche nedává exp v aktu 6 na lvlu šampiona nic. za 30 minut 0,00%. Přitom lvlu 8 (mě) to normálně expí. Cítí se být poškozen ze strany použití medajlí (které teď stojí 40kk protože se už nedaj nikde sehnat a lidi je pomalu spotřebovávaj) kvůli expu lvlu šampióna, který mu do údržby na +33 šel, nicméně po údržbě ani %.

    A ze své strany žádám o vyjádření GM zda tuší, jestli byl limit pro hráče např. +30, pouze nějakým bugem se omega dostal na +31 a výš (GM měli +30) a po údržbě se tento bug vyřešil (což bych se divil že by ho to neschodilo na +30) a není možno expit nad 30. Nebo zda se jedná o bug teď a nejde expit nad +30? Vim že GM maj +50, ale je otázka jestli je možno se na ten lvl dostat již teď nebo se s ním čeká na akt 6.2 z hlediska strany hráčů jakožto posunutí hranice?! :)

    The post was edited 1 time, last by Vítězslav ().

  • Tak to už je opravdu poslední rána na hřebík :D on chudák expil tak pomalu když viděl že je max +30 u gm, pak zjistil že najednou to jde expit dál tak byl naštvanej že nevyužil potenciál medajlí a nakonec když dá medajle a expí dál tak mu to utnou po 33 :D no to je mazec :D

    kdyby mu to sekli na 38 aby dal aspon ty knížky :D ale na 33 nene :D:D ach jo to je dneska den, fakt mě udivuje kolik změn přišlo a kolik jich bylo opravdu napsaných, ale bůh ví co ještě třeba do týdne najdeme že se změnilo, jinak abych úplně nevybočoval z davu, rád bych se tedy zeptal jestli se plánuje navýšení dropu případně nějaký denní quest na krystaly země (Když už je Q na pergameny a rozžhavený kousek kovu)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao