Nový update - diskuze a hlášení chyb

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nový update - diskuze a hlášení chyb

    Zdravím, může mi laskavě někdo vysvětlit co ten nový update má znamenat? Lukostřelec - totálně nehratelná classa, war to převálcuje, mág to převálcuje a vrah - který byl taková ikona výhod pro luka - dostal dost *fuj* nerf.
    War - neporazí to nic, mohlo by si to v TA naběhnout klidně do 50 lidí a stejně by to přežilo, co to jako je? (mluvím konkrétně o sp 1 a 2). Mág - z DG se stala ikona mága, ice má range jako kráva a holly se tváří, že je prospěšný. Nové časy OB - to se opravdu povedlo, ta komunita je takhle dost malá a ještě se bude dělit? Mám tušení, že 80+ OB ve 12h se ani nešla, protože nebyli lidi. Tohle se GF a Entwellu opravdu povedlo, za tu dobu co tu hraji tak větší sra*ka patch ještě nebyl. Komentujte, diskutujte ale pochybuji, že mi někdo na to změní pohled, spíš si myslím že hodně lidí to bude vidět stejně.
    -ouje-
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

  • Tahle hra jde hodně rychle do pr****.... Koupil jsem vraha a co nevidím-totální zničení-ano byl OP, ale stejně tak i poss, mnich, LD, odpad apod. Tím že nerfnete 1 cancer z 5 nic nevybalancujete.. a poss 15% šance na vyžrání veškerý many?! RLY? war 100% stun přes půlku mapy..... a ty okamky... minimálně polovině lidí odstřihnete hlavní zdroj příjmu :D WP ENTWELL
  • Já tu ve 12h nebyl takže nevím. Ale ten update mě sere, mě přijde jako by GF a Entwell tuhle hru brali už jen jako dojnou krávu na prachy a podle toho se chovají...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Já jen že to vypadá tak divně, lepší by bylo to mít nahoře.


    A když už tu je řeč o tomdle -nejspíše- bugu, tak je tu jedna věc co tu je už dlouho a je jen u nás.

    Nedalo by se něco dělat s těma cenama lezoucíma do dalších číšel?


    A ano, vim že problém vzniká kvůli tomu že nemáme Day(s) Ale Den(Dny), ale plánuje se to někdy změnit? třebas posunout vlevo? :( :huh:

    Edit: + ten text -cena za jednotku- taky leze už vedle :c

    The post was edited 1 time, last by Vítězslav ().

  • Plánuje se v nové aréně nějaký žebříček, statistika, která by hráčům kteří jsou momentálně v aréně ukázala jak si vedou? Protože je to docela na random někoho zabíjet, hnát se za něčim a pak vlastně zjistit že je to zbytečný že to nestačilo. (Není to můj případ)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Obdržení bedny z raidu glac

    Zdravím,

    Dneska jsem ukončil raid ohnivý na glacu (ted 16:36) a neobdržel jsem bednu z raidu, jak je to možný ? Dostal jsem 2K zbr ale nedostal jsem bednu ?

    Nebo se něco změnilo a nebylo nám to oznámeno ? Cítím se poškozen

    S pozdravem P.



    // nechápu kdo to movnul nemá to s updatem nic společné ( v žádném updatu to nebylo zmíněno tak to tam nepatří snad ne ?)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 1 time, last by EmptyLover ().

  • To mě vždy dokáže tak fascinovat, jak update, který se týká něčeho úplně jinýho, dokáže zničit něco úplně jinýho :D Ty korejci fakt nevědí, co dělají (zvláštní, že zrovna Korejci mají takovou slabost pro PSP)

    Teď k updatu.. Opět fiasko. Je to jedno velký NONE a bug nalevo, bug napravo. Prosím připomeňte mi, kdy naposledy přišel patch, který neobsahoval fatální chybu, díky. Samozřejmě úplně přehlížím chyby, které nejsou fatální pro chod hry a které jsou hlášeny v kategorii Feedback na fóru.

    Nikoho totiž chyby v překladu nezajímají, to za ten čas nestojí. Já tomu dávám pár měsíců, tohle dlouho nevydrží. Hra kterou dělají od roku 2006 v Koreji a distribuce je v Německu nemůže vydržet 10 let.
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Sranda jak člověk založí téma aby si poplakal a GM mu z toho udělají téma na hlášení chyb =D Jinak iMaginus - Korejci tam mají tolik chyb, protože to jede na dost starém enginu kde je evidentně naflákané páté přes deváté a ty funkce evidentně na sebe nějak navazují i když by neměly.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • EVENT

    Chci si stěžovat na Q, možná se divíte, ale nevadí mi to, že se nedá přetočit, ale vadí mi, že se ten Q přeskakuje! Jinými slovy, pokud nejsem připraven, není z toho nic, takže ta úprava se vážně nepovedla. (po odevzdání raidu hned skočí dialog o ženšenech a po odkliknuti musí se znovu kliknou rafael, ale to je uz Q ukoncen)