Změna v NosMall - diskuze

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nechapu ze GF ma lidi kteri to moc nehrajou a spise to jen vytvarej, ten clovek se pak nnemuze vzitn do role hrace, viz valouny za 100k kdyz 1 nt je uu nas kurz 65k tak nejak... No doufejme ze pristi napad bude mit hlavu a partu i pro CZ komunitu..
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Přál bych ti vžít se do role GF teamu. Oni to nemají jednoduché, musí něco udělat tak, aby to bylo všude stejné. Potom by tu mohli létat sťížnosti z ostatních serverů, že pro nás dělají vyjímky a jinde ne. Ta práce podle mého není vůbec jednoduchá, něco navrhnout tak, aby se jim to někde líbilo a někde né... :altt:
  • celkem ten valoun je dobrý nápad, možná pro nás na nic ale za to už nemůže GF, protože by to zase byla práce pro ně navíc, aby se to pro každou komunitu měnilo podle jejich kurzu. Co si pamatuji tak u nás držák taky stál kolem 1,5KK a teď když ho seženete za 6KK tak to je pěkný. Za kurz v daný zemi si můžou sami hráči. Takže je zbytečný tu brečet nad tím jak to je pro nás nevýhodný. Stačí to nekupovat a koupit si třeba ty plavidla jak tu padalo... ale to bych už zas jen opakoval..
  • Pajik absolutne neechapes jak jsem to myslel, myslel jsem tim ze se nikdy na tu hru nepodivaji z pohledu hrace - nezahraji si ji takze pak neni divu kdyz je 99 ze 100 napadu hovadina...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Pokud jim to bude vydělávat tak asi vymyšlí dobře....

    Skus se zamyslet nad tím že prostě nevymyšlej pro nás ale pro hráče všechny....to znamená i ze zemí kde jej iná ekonomika, u nás je to příšerný takže nosmal je luxus, někde jinde je to asi jako u nás semena moci....
    Když dáš jinam kde je dobrej kurz za nm(dobrej z pohledu zákazníka) tak se to tam vplatí bo tím maj zlato zdarma...(konkrétně k tomuto případu)
  • Myslím si, že nápad je dobrý. Bylo tu už zmíněno hráčem mundy, možná dalšími hráči, opravdu existovala cena držáku i 1kk, to že dnešní ceny jsou jiné... za to si můžem sami hráči. Takže současně prosím, abyste neobviňovali GF za hodnotu, kterou zvolili (zvlášť když se jedná o GF - a to není jen pro nás český server, ale pro všechny servery NT)!
  • Na moje slova došlo, valouny odstraněny.

    edit: je to sice asi tak rok stará zpráva ale já tu taky od roku 2014 nebyl :D
    Your user account has been banned until Feb 10th 2019, 7:15pm: Týdenní blokace účtu
    Nikdo není dokonalý a občas i já zapomenu, že doublepost je povolen pouze v novinkách. :done:
    tomasbradac.cz

    The post was edited 1 time, last by Tomáš145 ().