Nové časy k okam

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Proti afkerům nebo lidem, kteří pouze berou drop a vážně nebijí moby nelze nic dělat. Jedině kdyby je mohlo GM po určitých důvodech vyhodit z okam. Jenže na to nejsou práva a ani chuť od většiny GM být na okamžitce 15 min z 24 hod. Jinak pokud jde o názor k okamžitkám, pořád se to tu opakuje, ale je fakt, že s touto změnou přišla větší spolupráce mezi hráči a to ať řeknete co chcete, je to pravda (ikdyž ta svým způsobem mezi 90+ vždy byla nějak...protože většina chápe, že sami tu hru hrát nemůžou).
  • Od zavedení změny jsem nebyl ani na jedné okam a mnoho dalších hráčů také ne. Z toho si můžete udělat dobrý obrázek o tom, co způsobila ona změna. Hlavní bude furt jen CH 1 a lidi relogovat nebudou.
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Přesně, já také ještě od nového systému na okam nebyl. Hlavně z důvodu pochyb, na jakém ch bude víc lidí a jestli se ta okam vůbec dá alespoň do kola před pírky, natož do kola kde budou padat pírka... Hovadina ty časy rozhozené po ch, z mého denního výdělku 5kk jen z okam se stala naprostá 0 a asi to tak zůstane. Ví vůbec někdo, proč se tohle zavedlo?
    Edit: Projel jsem pár zahraničních fór (Fr, It, En, Pl, De) jestli nenajdu danou změnu i tam a vypadá to, že změna proběhla pouze u nás a v Polsku (na ostatních fórech nic nebylo). To se snaží jako rozdělit malou komunitu nebo co? Pořád mi nedochází, proč se tohle stalo?
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 4 times, last by oujeacekxml ().

  • byl jsem zatím 5 okamžitek a všech 5 se dalo, tak tu nebrečte :D

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • oujeacekxml wrote:

    Přesně, já také ještě od nového systému na okam nebyl. Hlavně z důvodu pochyb, na jakém ch bude víc lidí a jestli se ta okam vůbec dá alespoň do kola před pírky, natož do kola kde budou padat pírka... Hovadina ty časy rozhozené po ch, z mého denního výdělku 5kk jen z okam se stala naprostá 0 a asi to tak zůstane. Ví vůbec někdo, proč se tohle zavedlo?
    Takhle po ránu se popadat za břicho smíchy, to mi už prosím nedělej. Nadáváš tu na změnu okam, jak se změnili časy, jak ti to zkrouhne výdělky. Tak pro jistotu nebudeš okam chodit VŮBEC a ačkoliv jsi okam na jiném ch ještě nenavštívil, narážky na tuto změnu už máš.
    Proč mám takový pocit, že ti je vlastně úplně jedno, co se změnilo, ale přišel sis pouze rýpnout, aby si nevyčníval z davu? :D
    K.
  • Pokud vím, tak všechny GM jsou schopné odpovídat věcně a slušně a tudíž není třeba na ně neustále dělat nějaké narážky. Z naší strany taková možnost neexistuje, ale můžeme se samozřejmě zeptat, kdyby o to byl opravdový zájem (rozdělení okam pro vyšší lvly).
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • No upřímně si neumím představit, jak by současnou okamžitku 80+ porazili pouze lidi 80-89...

    Kdyby mělo dojít k nějakému rozdělení, tak by spíše bylo potřeba udělat jinou pro lvl 80-89, například s moby z aktu 3 a 4 a poslední vlnu třeba akt 5 a boss 1 z komandantů, a současnou 80+ dát jako 90+.

    Argument na to by byl, jak se ta okamžitka dávala, když začínala a byl nedostatek 90tek - > většinou nedávala... Když by se to nechalo, tak lidi 80-89 nemají prakticky nárok dát poslední a možná i předposlední vlnu...
    Tak když už mají podpis i ostatní... :D
  • Pokud přijde nová okam s aktem 6.2. není problém, pokud ne chtělo by to rozšířit současnou okam (tak aby to mohlo chodit co nejvíc lidí a zároveň aby se to dávalo).
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.

    The post was edited 1 time, last by iMaginus ().

  • Tak já přidám svůj názor a trošku asi vyniknu z davu ovcí, nové okam jsou super! Místo toho, že se chodilo v 30 a 20 z toho bylo afk a šli akorát po dropu, se chodí třeba v 15, ale všichni se snaží a spolupracují, celkově je z toho lepší pocit a více dropu. Prostě se to z afkování přesunulo na snahu a lidé jsou odměněni lepšími výdělky. Sice je v těch ranních bordel si to zapamatovat, ale byl to fakt dobrý nápad. alt+d :altq:
  • Nečetl jsem všechno takže možná kopíruju něcí názory ALE:...

    Možná se situace dost dramaticky změnila s časem a poklesem hry, ale soukromý(dejte si tam každej uvozovek kolik potřebujete)moc nebylos tím jak se o tom dozvědělo víc lidí a lidi se celkově zlepšili...takže v tom bych problém neviděl :)

    OB jsou sice vizuálně méně často, ale aspoň je ted oficiální rozvrh OB a ví se kdy jakou jít...takže by se to mělo brát pozitivně :)

    Jinak...docela se mluvilo o OB 80+ a výdělku...pro 80+ nějakejch 150-200k co z obyčejné OB bylo není podstatný, důležitější sou obchody který hoděj potřebný miliony :) (pokud se někomu dařily OB ve 3 lidech kde ty výdělky už sou fakt zajímavý, tak upřímně lituju :) zvlášt když si vzpomenu jak jsem byl nasranej když nám po 3měsících luxusních zisků ve 3/4 lidech začali na OB lozit lidi :))
  • Ohledně nové okamky jsem osobně pro, ale chtělo by to už v zásadě trošičku jiný odměny než jen elíky, pírka, úplňky aspol. ale i třeba nějaký kamínky na zdoko (JO !!! Furt o tom nějak sním :D) Třeba to rozdělit 80~92 a 93+ by už chodili novou okam, která by se odehrávala na větší verzi boss mapy Lorda draco :altr: :alty: Jo je to jiný nápad, ale trošku by to dalo něco do Nt. Ohledně časů si taky nestěžuju už jenom z hlediska toho, že na OB nechodí AFKEŘI, tudíž z 30 lidí jsme 2× zbyli v počtu, který se dá ukázat na prstech jedné ruky.