Nové časy k okam

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Jen abych si mohl rejpnout, tydle dva screeny nejsou na stejné notě :D
    Pokud okamžité bitvy neřešíte, tak nevím koho napadla změna. A pokud jde o tickety, tak ty tickety mažte a konec, když je tu prohlášení že soukromky nejsou soukromé, tudíž že vás odtamtud někdo vyhání je pak jen na vás jesi tam zůstanete, a vyděláte si i přes možná chvílema ostrá slova nebo vzdáte svůj pokus, když je zde napsáno že nemůžete dostat ban za připojení se na okam na jiném kanále (pokud nejste kks co jen přijde afkovat a vyžírat drop)
    :growup:




    EDIT Magrat: Jak bylo řečeno, netahejte tady věci z ticket systému. Porušujete tím pravidla fóra.
  • Souhlasím s Funem, Ray si jednoho dne řekne že bude lízt na okamžitky, i přesto že tam prostě někdo čeká, už třeba 30 min předem, k tomu ti napíše, že jde za účelem zkazit okam. 3 dny na to řeknou že od pulnoci se zruší ch 1okam a s níží počet okamžitek. Pochybuju o tom, že lidi přestanou psát tickety, odedneška vám bude furt někdo psát proč není ch 1, na jakým ch je okam atd atd.... . Dávám tomu tak týden a cena všeho rapidně vzroste, vemte si stopráky, na výrobu 30 obr eliku-> vyrobit nelze -> v nm 20 eliku za 5nt -> 450k -> Výrobní cena deseti stopráku bude 500k ? Chci vidět jak vám warove budou chodit tahat raidy, když už se ti cena eliku ani nevrátí. Mluvím za sebe, jako za wara. A ohledně afkeru, oni neafkují, oni si jdou pouze sednout na okam, a brát drop, takže jim je jedno na jaký ch si sednou.... Hádkami nerušenou hru, vám přeje ~Pulares~. :altr:
  • Nerozumím souvislosti s neřešením okamžitých bitev. Samozřejmě jsme neřešili, když šel hráč na okamžitou bitvu dle své volby - to není porušení pravidel a není tedy co řešit. Naproti tomu vyhrožování a šikana ze strany jedné skupiny hráčů JE porušování pravidel a takovou věc nelze neřešit.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Kdyby jste si zametli radši před vlastním prahem, Fune ty jsi jeden z těch co chodili na okam, a zastáváš se toho, já ti rozumím, já byl třeba jeden z těch co dobíjeli, a myslíš že jsem něco řekl když se nosmall totálně předělal ? Ne, a z jakýho je to důvodu ? Protože každá změna má něco do sebe, ano ty přijdeš o denní zisky už nebudeš nikdy vydělávat jako doposud, ale co tě hra naučí ? Možná to neotazníkovat každýho kdo ti na okam přijde, a jestli jsi tak naivní de* že si myslíš že všechny změny jsou kvůli kangimu, tak kangi opravdu neni jedinej kterej má na prodej kopec sp, to že má spčka neznamená že je spřízněný s tou změnou, taky jsem u sebe měl přes 90 perel na nosmáty když se z nějakýho neznámýho důvodu začala prodávat o 80 nt víc a koho to štve ? No přece ty lidi co je neměli :D To samý teď koho štve to že okam se soukromě přestanou chodit? No těch 12 lidi co je chodilo :D i bludička sám avizoval na to že exp bude dražší ( v aktu 6 kde za hodinu dáte dost 100% ),


    A co se týče stěžování, proč si nestěžujete na to že žádná SP nemá pořádnou obnovu many proti possíkovo spellu, nemyslíte si že poss je dost silnej už teď je na glacu nejčastější sp mága, a teď ještě dostane skill kterej protivníkovi sebere všechnu manu ? Tak si to převedem třeba do arény - přijdete o full MP hned na začátku pvp - neuděláte žádnej spell, tím pádem nedáte žádnej dmg nebudete klást žádnej odpor zato possík ? Z dálky vám šlehne tolik efektů pak vás ještě uspí a všechny spelly co má a můžete se jít klouzat, a za 2minuty to použije zas. ?????? tohle nikdo neřeší, protože na to si zvyknete že nebudete nic v pvp, ale to že vám někdo veme prachy to už uvidíte..

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Nevím jak ty, ale když udělám dobře body, třeba na mnicha, tak základem dávám pěkný prdy a pak už stačí mít dost hp a vydržet to. Na víc koukni se co má ninja, ten ti manu veme úplně stejně a navíc ti bude dávat kritiky a nabíjet si a dohromady s 5k healem co bude mít (počítám svuj lv 93), bude mega silnej. :)
  • Je vám blbý přiznat pravdu ? Fun má pravdu a to vím každej rozumnej hráč... zajímalo by mě jaký výší jmenovaný člověk má v gm teamu známosti.
    A myslím si že když přijde člověk sám na jiný ch a je sám... ví že se mu ta okam ani nestartne tak to kažení je ne ? Možná by jste začít rozumně myslet a né vymejšlet hovadiny. :)
    Bez fandy nemá hra smysl :) Děkuju
  • Ahoj,

    Tak sem se tady krásně zasmál , při tom vašem pláči :) :lol: :lol: :lol:
    Ale spíš mám otázku na GA a taky něco na zamyšlení pro GA ... proč se tu vždy něco udělá aniž by se bral ohled na hráče, myslím tím jedno GM se "sjede na tripu" a řekne si jo nebaví mě stále řešit tickety ohledně OB , tak dám návrh na změnu OB a snad to výjde ... Proč se před tím neudělalo nějaké hlasování ??? Příjde mi to, jak za dob komunismu ... :pillepalle:

    PS: Milamber :lol: , GM tu plače , že stále řeší tickety , mám to brát jako trololo ???? Pokud se nepletu , tak je to vaše náplň práce a ke všemu , s GF podepisujete smlouvu , tak nvm co si tady stěžuješ na tickety , tohle je spíše na facku.... Aby si GM stěžovalo na tickety "ROFL" :dash:
  • Ted jsi na to kápnul Pfuuu. Melo bejt hlasování a ted se potvrzuje to co jsem včera psal v nosvil Milamberovi... Že jsou jako česká vládá, tváří se že chtějí něco zlepšit ale nakonec vše po*****... A eště něco... Vy posuzujete stavy okam pouze a pouze z ticketu aniž by ste vedeli jak to na tech okamkách chodí, už ted nejsou lidi co by tahali moby a ted když se zvednou ceny všeho to tahat nebude už vubec nikdo... Fakt zamyslete se nad tím :) a pro hráče, včera sám Milamber potvrdil, že šance k navrácení okam do normálního režimu tu je :) :dash:

    The post was edited 1 time, last by Funstomr1 ().

  • Tak, a teď se podívejme takhle. Čeká nás update kdy budou přidány nové denní questy 90+ na dělání Kertos,Valakus,Greg raidů. A kdo je bude chodit? No kvůli pergamenu určitě spousta lidí, protože proč neudělat víc equipů 95/96, ale to znamená že budou potřeba stopráky. Oh, to začíná být zajímavý.
    Těšim se až skončí údržba, to bude úplně jinej server :chinese: :chinese:

    (magrat nikde jsem v pravidlech fora nenašel nic o ticket postování, ale tak když to říkáš)

    The post was edited 2 times, last by Vítězslav ().

  • Ty sis toho včera nevšiml? jak si kazdej nasyslel elíky pro sebe jak z NB to zmizelo to samé u pírek a úplnku a jak už také bylo řečeno prospech z této uprávy bude mít pouze nejmenovaný překupník SP(říkejme mu třeba kongi) :pillepalle: ... já sem si jich nadelal sice jenom 400 ale me to na nejakou dobu vystačí :D ale ti co nemaj? ty asi budou muset dobít nt nebo jiné řešení tu už neni :D ale to už jsem myslim psal že todle je další donucovvací prostredek k dobíjení NT aby človek si na hře mohl nejak vydelat a jo podobá se to Komunistum.

    The post was edited 2 times, last by Funstomr1 ().

  • Když už hlasování tak na NT a ne na foru protože tu není spousta hráčů co to hraje jen pro zábavu. Kdo chodíval okam ch1 ví, že kromě afkerů tam bylo i dost hráčů co se jen jednoduše snaží hrát a trochu si vydělat. Hlavně mezi 50-80 je takových hráčů fakt dost. A když tito hráči dostanou možnost si zas trochu líp vydělat tak se toho chytnou. Ano, budou tu chybět elíky, i pírek a úplňků tu bude míň, ale to není ten důvod proč má toto vlákno už 3 stránky. Tady jde jen o to, že magman a funstomr se nedokážou smířit s tím že už si nemůžou nahrabat během 15 minut. Myslím, že to nebylo špatné rozhodnutí a trpělivému NT hráči to i pomůže zas si trochu přivydělat.