Nové časy k okam

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nové časy k okam

    Mužete mi nekdo laskave vysvetlit, která chorá mysl toto vymyslela? Ta hra už takhle pokulhává a vy udeláte todle? To už je docela na hlavu nemyslíte si?... Ty okam jsou pro mnoho hráčů jediným zdrojem penez a vy je pripravíte i o todle? Nebo spíš podle mého názoru chcete donutit hráče k tomu aby si dobíjeli NT, protože jinak se k penezum nedostanou? na 99,9999999% to dopadne jako na Polském nt... kdy pírko stojí 35k a je to tam cele na "exkrement". Abych teda mluvil slušně... A jsem si jistý že hodne hráčů s tímto nesouhlasí, protože ceny půjdou rapidně vzhůru jako je právě ted kdy každej vybírá NosBazar a syslí si to pro sebe! :dash: :chainsaw: :minigun: :closed4: X( X( X( X( X( X(
  • Souhlasím, navíc bych řekl, že jakmile nebudou okam už na CH1 (pokud to opravdu vnímám reálně), tak lidem se nebude už chtít stále přepínat servery a okam se pomalu ani nebudou chodit. Bohužel tady už se vychází z toho, kolik lidí si dobíjí NT a kolikrát, takže asi za 2 měsíce budou mít levely 1 za první úkol: "Pořiď si předměty z NosMall v hodnotě 300 NosTolarů." Ovše rework sp mě zaráží ještě víc, co všechno DOKÁZALI VYMYSLET "NOVÉHO". Jestli to takhle všechno už zůstane, tak dávám "čau" NTčku.
  • Polské okamžitky:

    Cituju z fóra:

    "Nowe godziny BB:

    Avalon:

    Kanał 1: 02 06 10 14 18 22
    Kanał 2: brak
    Kanał 3: 00 04 08 12 16 20
    Kanał 4: 02 06 10 14 18 22
    Kanał 5: 00 04 08 12 16 20

    Enigma:

    Kanał 1: brak
    Kanał 2: 02 06 10 14 18 22
    Kanał 3: 00 04 08 12 16 20
    Kanał 4: 02 06 10 14 18 22
    Kanał 5: 00 04 08 12 16 20

    Finesia:

    Kanał 1: brak
    Kanał 2: 02 06 10 14 18 22
    Kanał 3: 00 04 08 12 16 20
    Kanał 4: 02 06 10 14 18 22
    Kanał 5: 00 04 08 12 16 20"
  • CZ GMka nemají pravomoc zasahovat až natolik do systému, resp. do změn okamžitých bitev, apod. Jakákoliv změna, která má přijít, jde vždy "zvrchu", čili GF/Entwell.

    Stejně tak jako se řešilo kdysi otevírání Caligor raidů mimo klasickou dobu. I pro to potřebovali svolení.

    Ono nic není černobílé ;)
  • Wii wrote:

    CZ GMka nemají pravomoc zasahovat až natolik do systému, resp. do změn okamžitých bitev, apod. Jakákoliv změna, která má přijít, jde vždy "zvrchu", čili GF/Entwell.

    Stejně tak jako se řešilo kdysi otevírání Caligor raidů mimo klasickou dobu. I pro to potřebovali svolení.

    Ono nic není černobílé ;)
    Co vím, tak okam nezapneš, ale raid caligora ano...(se svolením i bez).
  • Tou jednou osobou myslíš nejednou angažovanýho GA Milamber? Dva roky zpátky napsal, že okam si můžete chodit, kam chcete a bude banovat ty kdo budou dělat problémy. (tuším říjen 2014)
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Ne, ikdyž nevím jestli má herní postavu... Mluvím o jednom nejmenovanem zazobanci, překupníkovi SP( SPčka od nej v nb najdete snad všude, nejčasteji +9 a víc), protože ta dotyčná osoba si to nejspíš vydupala a proto je zavedeno toto... a jestli potřebujoou svolení tak si mylim ze jim nedela problem o to zažádat, protože pokud vím tak třeba na DE, UK atd toto zavedeno není, takže to vlastne vina našich GM je :)
  • Abych se taky vyjádřil...
    Jsem jeden z těch co soukromky chodil ... Koho by bavilo chodit na ch1 a nechat si vyžírat drop od někoho kdo afkuje ? nebo tam příjde v pajamě ? takhle sem si hezky vyhrál celou okam ve třech lidech a ještě měl krásný drop. Je to uplná blbost. Už takhle hra stojí za ***** a poslední věc co mě tam bavila takhle zkazit achjo... Nejde tady jen o peníze vydělat si umím i překupem. :chainsaw:
    Bez fandy nemá hra smysl :) Děkuju
  • 24 okamžitek z toho reálně můžete dojít na 12 pokud jsem dobře koukal..počítám s tím že se nedostanete na obě ch ve stejný čas, nicméně to vychází že okamžitek stále bude dost. a už bude jen na lidech jestli swapnou ale líbí se mi tenhle krok, aspoň soukromky už nebudou existovat, a pokud mě někdo zabanuje za to že jsem někomu vlezl na ch kde má okamžitku tak bohužel se odvolám na tyhle změny :)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Je sice pravda ze pak človek bude mít důvod jít dropovat, ALE 90% NT bude nadávat že je vše moc drahé... zvedne se cena pírek, úplnku -> zvedne se cena SP, neboli zákon akce a reakce :) takže at to nechaj tak jak to je protože jak napsal magman nt už stojí tedkon za starou belu a ted to dorazí uplne... a nezapomente si rejpnout že skončim mužu kdy chci :) páč stejnak to tak dopadne že ti co hrajou X let a znaj tu hru uplne od prvního spuštění odejdou a pak ta hra bude k ničemu :) glac padne, okamky se nebudou dávat, raidy se prestanou chodit atd atd :)