Vylepšení hry

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Vylepšení hry

    Zdravim všechny ztracené duše, které navštěvují tohle fórum. :rolleyes:

    Není tu moc nových postů, takže pro zachování našeho poklidného čtení je nutné nadhodit nový téma o kterým se tu můžem bavit.
    Takže pokud vám chybí místo kde se můžete rozepsat, tak to napište sem. :beer:

    Každýmu určitě na hře něco vadí a měl by jistě tisíce nápadů, jak to zlepšit k obrazu svému, proto je tu tohle téma, kde můžete všem ostatním říct, jakou vymoženost byste přidali do hry. Taková naprosto Obecná diskuze :phatgrin:

    Měl bych začít, když jsem to založil, takže co tu máme :shit:

    1. Správa rodiny
    Současný rodinný systém vyžaduje hrozně moc externích souborů, protože tu není žádný zlepšovák, který by umožnil kontrolu aktivity a ZBR přímo ve hře a nebo pravidla, ty by klidně mohly být součástí hry.

    Samozřejmě to nejsou návrhy, který se hned zabalí do obálky, napíše se na ní urgentní a pošle se to korejcům, aby s tím hned něco udělali. Tak daleko ještě nejsme :rofl:
    (a nikdy nebudem
    :stick:
    ).
    Ale tak lepší než ticho ne?
    :censored:

    2. Glac - počet hráčů
    Když jdu na glac tak by bylo fajn vidět jestli je tam 1 nebo 50 lidí ;(

    Takže kdo chce, tak se může přidat do týhle debaty, aby nestála řeč
    :spam:

    Bůh Grenigas ~


    The post was edited 1 time, last by Grenigass ().

  • Když něco, tak by se mi hodil tester DMG (s možností nastavit jak body na SP, tak i mušle v EQ, vílu atd.)
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Ja bych docela uvítal něco jako spoiler v chatu popř. v reprech . Např napíšu že prodám takové brmko s makovou mušlí... a abych nemusel vypisovat co je to za mušli do tak to brmko do něj(chat/repro) vložím a lidi si to můžou rozkliknout a uvídí co je tam za mušle atd.... :thumbsup:
  • Tak mohli by udělat perlu či držák na křídla. Však točit kolem je docela drahé. A člověk by třeba chtěl kartu prodat a potřebuje peníze, mohl by prodat obě věci zase. :)

    Doplnění: Spíše mě napadla taková menší věc, co kdyby vložením SP karty do držáku křídla zůstali a nezmizeli. Pokud-li by hráč chtěl křídla odstranit, tak použitím speciálního itemu například Magická Guma na křídla, která by křídla smazala, klidně item za NT (cca. 25 NT - by byla solidní cena). Ale o tzv. Perle na křídla by se dalo taky přemýšlet, dala by se vkládat do speciální perly (cca. 100 - 150 NT - by klidně mohla stát) a následně by i po použití šli prodávat nebo vyměňovat. Napište svůj názor. :)

    "Co buduje Nejlepší společnost spoustu civilizací, je Důvěra, slušnost je poctivost!"

    The post was edited 1 time, last by Anuubiis ().