Midgard

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Myslím, že se zde "mundy" ptá spíše na to, co se stane až vyprší 30-denní kostým, který se dostával za quest, protože poté nebude možnost být na mapě a dropovat, když nebudou mít HP ani NosMáti, kteří to vždy mohli tankovat. Také zde byl dotaz, pokud se tento Quest bude dát vzít po dodělání znova, aby daný kostým obdržel znovu, a nebo je vlastně celá mapa jen taková dočasná záležitost na měsíc pro ty, co udělají ten Quest. Myslím že bylo odpovězeno na naprosto jinou otázku, než kvuli které tu je tento post
  • Je to TGM, kdyby neudělal chybu tak by byl asi první, neřeš to Víťo. Jinak mi ta mapa a celý koncept také přijdou takové nedodělané a vsunuté do hry jen na krátko, protože dodělám quest, super, co s tím sakra? :D Jestli lze quest vzít vícekrát opravdu nevím ale efekt lze zrušit jen tím brnkem, tzn. že pokud ti dojde brnko tak máš po srandě, nebo si můžeš udělat prcka a získat brnko za něj (lv 50 vyexpit moc dlouho netrvá).
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Já nic neřeším, jen opakuju otázku s vizí, že dostanu odpověď.

    Jelikož přijde druhá část příběhu, kde počítám že by se mohla na Mapě Midgard otevřít ještě brána do jiné mapy (buď nahoře vprostřed nebo vlevo dole tipuju) a tam by mohl příběh pokračovat i s tím, že by přidali něco jako oleje v sopce, nebo permanentní kostýmy (což neudělaj, protože by to pak bylo moc jednoduchý). Můžem doufat že dodělávka celého smyslu toho všeho okolo Midgardu přijde s druhým pokračováním, které snad nakonec přijde ještě mnohem dřív, než akt 6.2 o kterém víme vlastně už vše už tak půl roku :dash:
  • Chyba bude v tom, že jako TGM Vám mohu odpovědět na omezenou oblast informací, to že je odpověď v jiném smyslu z Vašeho pohledu, není "chyba". Takže pokud máte problém s nedostatečnou odpovědí, tak si budete muset počkat na odpověd kolegů v týmu nebo si klidně stěžujte, že Vám v rámci času poskytujeme pohotové informace (nám dostupné).

    Osobně na zbytek otázky mohu odpovědět nejdříve čtvrtek večer, ale věřím, že do té doby už budete znát odpověd sami.

    Pěkný zbytek dne.
    TGM Havirumi
    Vše jde, když se chce. ;) :veloce:
  • Ahoj, osobně si myslím, že kostým měl být původně permanentní a na tyto dotazy by tedy vůbec nemělo dojít. Bohužel mám podezření, že se permanentní verze objeví v NosMall, ale třeba nás GF ještě nějak překvapí :)
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Na druhou stranu se dá očekávat že GF pokračuje v tom svém ztěžování hry, kdy po XX letech ignorování NosTale začali přidávat co nejvíc věci, a protože by hráči "zas rychle všechno měli " tak vše začali ztěžovat, ať už náhodnýma mušlema v aktu 6, novým R - R8... a systém že po umírání se i ztrácejí procenta (stále jen akt 6). Kdyby byly ty kostýmy perma, každej by mohl kdykoli na tu mapu a dropovat bušíky a trávit tam všechen svůj čas, což samozřejmě být nemá podle GF. Podle mě jen další krok ke určitému ztížení hry, kdy se hráč dokáže v oblasti pohybovat 30 dnů a pak už nikdy víc, jen je to krásně zaobalené do toho efektu co hráče i NosMáty nechává na 1 HP (a uhealovat 4% z max HP / 1 sekundu, to chci vidět) :thumbdown:

    The post was edited 1 time, last by Vítězslav ().

  • Ve své podstatě i sama sopka, není žádný free expení, ale máš denně dostupných 10 olejů na 10minut když nepočítám Q s dropováním srdcí/vajec to máme 100minut za den..takže teoreticky, kdyby přidali Quest, denní, kde by člověk získal hodinový kostým aby si mohl na hodinu jít zkusit štěstí a dropovat bušíky, bylo by to stejné jako teď s tím rozdílem, že teď je to tak že máš 30dní od nasazení (720hodin / 43200minut) za jeden jedinej Q, kterej se sice nedá opakovat, ale kompenzuje to to že je to třicetidenní a stále se ten kostým dá koupit od jiných hráčů / případně udělat Q na druhé postavě (Tím pádem za 1herní účet) lze mít tuto ''Ochranu'' až na 3 měsíce, což máme v přepočtu na minuty a hodiny 2160hodin / 129600minut a to už je sakra dlouhá doba na to aby sis nadropoval každýho bušíka (Ano sám pro sebe, protože přece na prodej to nemá smysl když to každej může udělat stejně...) a jestli na tom chtěl někdo vydělat, tak rozhodně ne hra samotná, jelikož ty bušíci, jsou v NM po 50NT, a to si myslím že v přepočtu je nějakých 50kč, a když dají možnost, dropnout si vlastně něco v hodnotě 50nt, tak myslím, nebo spíš věřím že zde přiletí update jako v korei, kde z beden z FC padaj víly z nosmall (I viz příspěvek od aarona, kde je vidět že těch víl bude potřeba 44 na jakýsi krystal :) v tomhle by to měla být podpora :)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • No jo za jednu postavu dejme tomu ty 3 měsíce. Ale pokud přidají i další mapy a jak já očekávám i raid Fafníra, tak by to taky nemuselo stačit. Když si vezmeš že v aktu 5 musíš mít olej i v raidu tak tady by to udělali podle mě stejně. Takže spíš jestli bude opravdu nějaká kompenzace denními Q. Nebo to je opravdu jen krátkodobá záležitost. A víc si tu mapu nevyužiješ. S myšlenkou měl jsem 3O dní na to a nevyužil jsem to naplno :D Nebo tak něco.