Glacernon verze před ''Updatem''

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Glacernon verze před ''Updatem''

    Zdravím,

    Když už máme tedy takové privilegium ohledně toho že máme okamžitky jenom někde na základě ticketů které chodí na přivlastňování určitých channelů, bylo by možné, zase na základě ticketů které by jsme teď hromadně začli posílat ohledně glacu aby se vrátil jeho původní stav? Myslím tim ten super systém bodů, aby to vypadalo tak jako před lety, že KAŽDÝ kdo by chtěl chodit v průběhu měsíce raidy, by tam musel PRVNÍHO, či nějaký jiný datum přijít a DÁT, určitý počet bodů aby se dostal do raidu a v raidu se taktéž tímto způsobem oživil?

    Nebo je to až moc velký zásah do hry, větší zásah než zrušit okamžitky, mimochodem, když se třeba nechodí duhový bitvy, co to úplně zrušit?


    Přál bych si znát pouze odpověd od GM, plebský odpovědi a názory nechci řešit, stačí jedna odpověd od GM že by to bylo možné pak už je to jen o ''nás'' aby jsme tickety správně zaspamovali stížnostma na momentální situaci na glace.


    S pozdravem Para

    //edit a zvýraznění pro lidi bezmozku

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 1 time, last by EmptyLover ().

  • Také vidíte tu ironii, že to píše zrovna někdo komu je stav glacu úplně jedno, protože stejně na raid změní frakci?
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • ano, protože to systém umožňuje, pokud by si na to potřeboval body, tím pádem by každá změna znamenala dělání nových bodů, a to není jednoduché když na glac nikdo nechodí, takhle tam zaplatím pověst, kterou naženu kdekoliv jinde, a o tom je teď glac o tom že je to tímto způsobem zničené celé fungování glacu bylo založeno na tom že si musel mít body, pokud si neměl body byl si bez raidu a pamatuju si stovky, možná tisíce lidí kteří na ten glac chodili kvůli zisku, tak jako je tomu teď, akorát teď tam můžou přijít, právě až když už je mukraj mrtvej , raid otevřenej vlajka před raidem a oni maj klid! před tím to fungovalo tak že pokud si chtěl, tak si musel mít body, a to znamenalo si do skupiny vzít někoho kdo je takovej killer, a dokáže to pozabíjet a nebo od rána do večera zabíjet tučňáky a po 10bodech to sbírat... kde je teď pointa toho že já kterej mění rod jak se mu zlíbí, ale uvědom si že to dělám jen z důvodu toho že to funguje tak jak to funguje.

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Stejně tehdy stačilo přijít prvního na pár hodin na glac a měl si body na celý měsíc..

    EmptyLover wrote:

    Je to obecná diskuze, neexistuje žádné pravidlo kdo sem může a nebo nemůže psát, pokud se ti to nelíbí tak si ten tvůj příspěvek smaž
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.

    The post was edited 1 time, last by iMaginus ().

  • Nejlepší na tom celém je, že hráčům vyhovuje, že na raidy nepotřebují body. Tobě se taky líbí, že si můžeš měnit strany na raidy, jak se ti chce.
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Ano, všem to vyhovuje, mě to taky vyhovuje že si nemusím hlídat na prckách stav bodů, abych měl dvě bedny, ale opravdu pro ''komunitu'' a pro oživení glacu, aby to bylo ''Normální'' tak jako vždycky, by to nebylo na škodu kdyby se to takhle vrátilo..protože sáhni si do svědomí..sám chodíš úplně na poslední chvíli na raidu, a to každej z té vaší familie, ono je hezký totiž potom že na statistiky kolik je z topky andělů/démonů vyhrávají andělé, na počet, nicméně aktivní počet je větší u démonů..bohužel tak to je, andělský rodiny jsou především mrtvý rodiny a nebo neaktivní rodiny, proto to nefunguje..

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Samozřejmě, že chodím na poslední chvíli a abych nechodil, tak nestačí vrátit měsíční limit bodů, ale DENNÍ limit bodů.. Protože když ti body vydrží měsíc, tak opravdu stačí chodit na poslední chvíli a ty to dobře víš :)
    A dokud si na glace každej bude dělat, co chce, tak vidím jako nejrozumnější věc, chodit tam co nejméně. Protože glac je špatný a snažit se ho změnit je také špatné, protože už se o to různí lidé pokouší přes 5 let a výsledek pořád stojí za lejno. Glacu se jde jenom přizpůsobit.

    Denger 2014 wrote:

    .......drop na lejno, lidí jak ...hodně řídkejch lejn, a bylo to akorát k .... vytvoření lejna (je to slušně napsáno abych neporušil pravidla clověk se slušnou slovní zásobou jazyka českého si to muže dát do hovorové řeči )


    Deng má dobré vyjadřování :rofl:


    Joo, to by byla teprv sranda otevřít si raid 23:50 a na bosse být bez bodů :phatgrin:
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.

    The post was edited 1 time, last by iMaginus ().