Údržba......

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Jestliže sandbox nazveme virtuálním systémem, tak vlastně máš problém s něčím, co není v sandboxu a tím pádem není chyba v souborech NT, ale v tvém systému :D
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Napsal jsem to na ticket napíšu to zde.

    "Odpovídáme na dotazy a podobně." Jojojo :)) opravdu odpovídáte, na foru, na ticketu nikdo se neozve:)) opět další údržba a další chyba:))).

    Jede to furt dokola, ale tak.. vy jste tak aktivní, tak schopný že určitě odpovíte, nebo to rychle vyřešíte.
    Rovnou můžete vypnout Český Server, když už ani normální údržbu udělat neumíte bez jediné chyby.

    Další věc, chtěl jsem se ještě vyjádřit k jednomu starému ticketu, ale nebudu to psát do dvou, napíšu to zde.

    Magrat psala, že čekáte na "opravný balíček" (po velkým upgradu). Takže pokud to dobře chápu.. tak Český server dostává Špatné balíčky, a DE, UK atp. Korejské servery a bla bla bla.. dostávají správné? Trošku hloupost ne?
    Nebudu zde z hráčů dělat blbce, a rovnou jim řeknu, že se "balíček" nepodařil nainstalovat. Toť vše x)

    PS: Dopíšu to klidně dál.., ale jak znám České GM číst to nebudou a když tak jen první větu potom vyvodí odpověď x)

    A ještě pozdrav od bývalého hráče *Flippy*. Samozřejmě ironický pozdrav pro GM :)

    A děkujeme, že se opravdu staráte o NÁŠ Český server, "je vše bez chyb, bez problémů, máte skvělé Event GM, který pustí Event jednou po 2-4 měsících, na NT se nepodívají ale jsou v týmu. GG gratulka Českému OP týmu. x)

    E1. S pozdravem Anténkáá
    Brm brm brm

    The post was edited 1 time, last by tbohm1 ().

  • "Odpovídáme na dotazy a podobně." Jojojo :)) opravdu odpovídáte, na foru, na ticketu nikdo se neozve:)) opět další údržba a další chyba:))).

    - Gm mají i svůj reální život a na ticket mají 48 hodin, údržby nedělají GM ale GF
    - GM to také nemohli vědět

    Jede to furt dokola, ale tak.. vy jste tak aktivní, tak schopný že určitě odpovíte, nebo to rychle vyřešíte.
    Rovnou můžete vypnout Český Server, když už ani normální údržbu udělat neumíte bez jediné chyby.


    - Zase, GM údržby nedělá, ale dělá ho GF -> Stěžuj si na GF

    Magrat psala, že čekáte na "opravný balíček" (po velkým upgradu). Takže pokud to dobře chápu.. tak Český server dostává Špatné balíčky, a DE, UK atp. Korejské servery a bla bla bla.. dostávají správné? Trošku hloupost ne?
    Nebudu zde z hráčů dělat blbce, a rovnou jim řeknu, že se "balíček" nepodařil nainstalovat. Toť vše x)


    - Opravné balíčky jsou všechny stejné, na DE, UK i na CZ jsou stejné (jediné co je odlišné je jazyk)
    - Koreiský server je mimo GF, aneb nevím proč sem taháš Nostale SE -> Entwell

    A děkujeme, že se opravdu staráte o NÁŠ Český server, "je vše bez chyb, bez problémů, máte skvělé Event GM, který pustí Event jednou po 2-4 měsících, na NT se nepodívají ale jsou v týmu. GG gratulka Českému OP týmu. x)



    - To, že je nevidíš, neznamená že na hře nejsou
    - GM nemohou zasahovat do dat (aneb bugy atd musí opravit GF a né GM)

    Sig by Siska
  • Neviděl jsem nic ani u Němců ani u Anglánů.. Jen jestli to neni kvůli tureckému serveru. (Technické potíže je klasická odpověď, která absolutně nic neříká).
    Asi zase puč :D

    Edit: na španělském je to taky, asi v těchto zemích zrovna nemají období dovolených :)
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.

    The post was edited 1 time, last by iMaginus ().

  • Bohužel, nahoře už zmínili, že to řeší rovnou s němci... Ono je to určitě lepší, když český server spadá do kompetence němců, tím pádem ani GA, BA, TM to jen tak předem vědět nemusí. Navíc tu taky nemůžou sedět zrovna ty 2 hod, kdy lidi se nemůžou dostat na server. Co vím, tak nic nového mě to nenatáhlo, takže hádám, že muselo jít o chybu systému (kterou naše GM neovlivní a stejně musí počkat na příkazy) nebo o údržbu, která restartovala systém (neboli přetížení), také by se dalo uvažovat o nedávném hlášení přetížení systému itemkama nebo co to dříve bylo. No už je to moc textu, každopádně jediný kdo má právo si stěžovat jsou lidi co měli exp nebo raid. Snad tu nesedí banda závisláků, kteří nevydrží hod. bez NT.
  • Povětšinou je problém přímo u daného hráče na konkrétním počítači. Bohužel nejsme schopni zajistit na vašich soukromých počítačích bezvirový stav, či vědět jaké aplikace jste si do počítače natahali, které poté nějakým způsobem blokují komunikaci se servery či jiným způsobem ovlivňují, či blokují hru.
    Doporučil bych tedy, než si stěžovat, že za to vždy můžeme my, si první dát počítač a systém do plně funkčního stavu. ;)
    Zamykám