Trénování nosma

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Než sem přijde nějaký nekompetentní spamer, který napíše, že je to jedno, tak bych rád řekl, že to jedno není.

    Nejdřív je dobré uvědomit si, že není jen jeden trenér na nosmy, takže když postavíš dobrého trenéra proti slabému nosmovi nemá to cenu.


    3000 MP
    10 min
    430 hitů


    Doporučuje se téměř pro všechny nosmáty, především pro rychlé zvýšení obrany

    _______________________________________________________________


    16.000 MP
    40 min
    4000 hitů


    Doporučuje se pro zvýšení útoku silnějších nosmátů.

    _______________________________________________________________

    Taky je dobré říci kolik hitů potřebujete na zvýšení.

    +1 = 50 hitů
    +2 = 100 hitů
    +3 = 150 hitů
    +4 = 200 hitů
    +5 = 250 hitů
    +6 = 300 hitů
    +7 = 350 hitů
    +8 = 400 hitů
    +9 = 450 hitů
    +10 = 500 hitů


    Zajímavé že? Ale aby to nebylo tak lehké, tak to není jediné, na čem záleží.

    _______________________________________________________________

    Tak dále tu máme rovnice, ano rovnice pro cvičení nosmátů :phatgrin:

    ÚTOK: počet úderů potřebných k zvýšení /(MP trenéra / průměrné DMG nosmáta)= počet trenérů
    OBRANA: počet úderů potřebných k zvýšení /počet úderů které dá trenér= počet trenérů


    _______________________________________________________________

    Samozřejmě jako u všeho jinýho jsou i tady šance a pokud jste už teď mimo, tak prostě jen vypouštějte náhodně trenéry :stick:

    Nejde mi tu vložit tabulka, takže to bude trochu chaos, ale zkusím to udělat přehledně

    stupeň vylepšení / zvýšení / nezvýšení / snížení

    1 / 67 / 33 / 0
    2 / 67 / 27 / 7
    3 / 44 / 43 / 13
    4 / 34 / 49 / 16
    5 / 22 / 50 / 28
    6 / 15 / 56 / 29
    7 / 14 / 53 / 33
    8 / 8 / 56 / 36
    9 / 0 / 50 / 50


    _______________________________________________________________

    Kalkulačku do ruky a spočítej si, co je pro tebe nejlepší (musíš vzít v úvahu cenu trenérů a jak dlouho ti tam budou mlátit nosmy, ale to už je detail :beer: )

    pozn.: když se to bude někomu zdát, jako dobrý návod, tak to můžete trochu vyšperkovat, do hlavičky hodit Cvičení nosmátů, do patičky wiki.nostale.it/ a může to být v návodech.

    iMagines
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.

    The post was edited 1 time, last by iMaginus ().

  • Je to zaokrouhlené a cokoliv je míň jak 0,5 je 0, takže ta šance je, ale takhle nízká. Pro představu to stačí.
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.