Nový Admin Daemoon

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Nový Admin Daemoon

      Doufám, že si to přečte dost lidí a přestanou mě otravovat..je to fakt nepříjemný odpovídat na neustálý dotazy..Ty jsi novej admin,že? Co si vyplnil, aby ses stal adminem? Pomůžeš mě /poradíš když si admin?

      LIDI PROBERTE SE NEJSU ADMIN !!!! šiřte to dál jako se šířilo, že admin su..

      PS: děkuji uctivě novému adminovi Daemoon, především za to, že přemýšlel u svého nicku tak dlouho. :altw:
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • takze zacal uradovat s dcerou expime job aby mela 21 na ice a mame ban protoze neodpovedela na pozdrav fakt dik ja sem to vypnul protoze pozdrav stejne nejak nepresvedcil a pak koukam perma tak diky a ahoj :)

      Edit Daemoon: důvod najdeš zde: Pranýř,ale nebudeme si nic nalhávat oba jej dobře známe.

      The post was edited 2 times, last by Daemoon ().

    • leehee wrote:

      takze zacal uradovat s dcerou expime job aby mela 21 na ice a mame ban protoze neodpovedela na pozdrav fakt dik ja sem to vypnul protoze pozdrav stejne nejak nepresvedcil a pak koukam perma tak diky a ahoj :)


      tak za 1.) Bany se na fóru hry neřeší od toho je ticket
      za 2.) byl si několikrát upozorňován nebylo to že neodpověděla na pozdrav
      a za 3.) permaban nemáš nevím kde si přišel na tuhle blbost koukni se tady na kolik dní máš ban perma to 100% není
    • Demondarce když ti někdo něco píše o adminovi že jsi a pod... to jsou většinou vyžírky co něco chtějí a nejlepší vakcína proti nim je IGNORACE :)
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • smrt94 wrote:

      Mám jen takový menší návrh - jak sem dolu u chatu objevují ty žluté hlášky jako ,, Nikdy nikomu nesdělujte své ID a heslo" tak přidat hlášku Pravé GM má ( tuším že fialový nick ) před jménem prefix [GM] a odlišnou barvu nicku.

      To si snad každý uvědomí :D Protože vážně pochybuju,že bude někdo věřit dobrodruhovi lv.1 s eq r0+0,že je GMko. :D
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    • Lusíí znám lidi kterým sežrali i bez EQ a all věcí že jsou GM....

      E: Aha je pardon :D
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

      The post was edited 1 time, last by oujeacekxml ().

    • no měl sem žádosti o radu s hrou
      o darování nějakých věcí
      o pomoc na glace s mou gm postavou
      strach o účty, že je zabanuju
      dotazy na ticket
      a žádost o radu jak vypsat přihlášku
      Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

      Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
    • Přiznám se že sem v poslední době přemýšlel nad tím, že Demoon a Daemoon jsou tatáž osoba, ale nijak to neřešim. Řekl bych že je dost lidí co tydle jména viděj jako jedno... Takže s tím budou problémy ještě dlouho ~ zda někdy teda vůbec zmizej :3 ... Ale je jedno jesi je to pro mě jedna osoba nebo dvě... Nepotřebuju ani od jedný s něčim pomáhat, a ještě hůř - žebrat o ''cokoliv'' . A jak psal P-S-Y ~ Forum má řekl bych tak ... ''polovina'' (odhad) lidí co hraje NT na CZ serveru, z toho aktivní je tak 1/10 registrovanejch lidí. Hlavně s těmito žádostmi jako ''dáš mi něco?'' přicházejí .... em.. Mladší žáci :P (či jak jinak aby to neznělo urážlivě?) kteří hru neumí hrát a proto chtějí pomoci nějakými věcmi... Přesně to mě čekalo když sem začal hrát... Asi tak půl roku po spuštění NosTale serveru CZ jsem tomu dost nerozuměl, a dlouho jsem nemohl pochopit spoustu věcí, se kterejma mi pomáhali především kámoši... A opravdu stylem sem psal divnym... Když sem začínal bylo to někdy v.. :3 3-tí třídě na základce, takže sem se taky choval stylem ''nemáš něco nepotřebnýho pro mě??' ... Naštěstí teď už si sám normálně vydělávám a nežebrám u každého co se dá... Podle mě to tu máte možná i na pár měsíců stálého spamování Demoona :P

      Vítězslav ;) :done:
    • Demone s tím že máš nick podobný novemu GM nic nenadělaš pořád se najdou lidi kteří tě budou s ním stotožňovat a ani tato diskuze to moc nezmění na forum moc lidi ze hry nechdí a hodně lidí co je na foru přihlašených je tu jen kvůli eventům a diskuzí se vůbec nezúčasňuji. Proto ti přeji pevne nervy a nenech si jimi hru sprotivit. :)
      Ps. jsem ráda že nejsem v tvé kůži