Již Znova A Opakovaně - Freeze Bug

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Již Znova A Opakovaně - Freeze Bug

    Drahá zlatá "GM", zhlediska toho co jsem zde již postoval se screenem mi laskavě vysvětlete, jak se může jeden a ten samý problém vyskytovat čím dál tím častěji :)
    za 2. mi vysvětlete, jakým absurdním způsobem se nahrává patch na naše PC nebo Noťasy, protože není možné aby po stažení AKTUÁLNÍHO PATCHE nebylo možné se lognout na svůj účet s odkazem "Klient nemá nejaktuálnější verzi". A za třetí ( tímto už neapeluju na GM, ale na QA tým) můžete mi laskavě vysvětlit, když stáhnu Nostale z GF live, Kde by mělo být vše v absolutním pořádku, se vyskytujou oba body výše, plus ještě k tomu ten samý problém bugu, jehož screen jsem již zde postoval :) Po reinstalaci Nt je vše úplně stejné, jako před tím, takže se laskavě nevymlouvejte na Cookies :) ani na ovladače, ani žádné jiné komponenty z NAŠÍ strany. Vím moc dobře kdy nastala tato situace, a to bylo, když se GF rozhodlo nahrát 1. půlku neupraveného aktu 6 ještě před jeho vydáním (Videa s bugy jsou i na Youtube). Musím opravdu zatleskat, protože aby GF nechalo nahrát chybu do klienta NT, to si zaslouží odvahu.
  • Tak ty si řádný **** :DDD Oni si ta data koupí, opraví bugy, přeloží a teprve pak to všechno zdostupní do hry pro hráče.
    Krom toho si jediný člověk, co si na tohle stěžuje, tak si prvně promluv s internetovým poskytovatelem a pořádně pročisti počítač.
    Můj minulý počítač nezvládal nostale (ano světe div se) a od té doby, co mám novější mi nostale šlape úplně bezproblémově.
    A ikdyž jsou ve hře bugy a chyby v překladu, tak se to dá v pohodě hrát. Než začneš nadávat, tak se prvně zamysli nad sebou. ^^
    Jo a díky za warn za tu první větu xd (děkování předem)

    The post was edited 2 times, last by *BloodWarrior*123 ().

  • Takže bloode :) za 1. věř mi že mám takový noťas, že mi to utáhne většinu dnešních her :) za 2. Nejsem sám který má tento problém :) vím o spoustě lidí co tento problém má, a to mají zařízení nad kterýma by se člověk pozastavil. A pokud ti to nestačí, tak mi vysvětli proč nyní když mám novější stroj se po nahrání aktu 6 začaly tyto podivné chyby, zatímco když jsem měl stroj a nyní nežertuji, 11 let sloužil s komponenty, které ani popravdě Nostálko zvládnout nemohli :) Takže mi věř, že tohle není chyba na straně internetu nebo z hlediska ovladačů nebo čištění Noťasu jak zde psal GM Daemon.
    A jenom poznámka, ano opraví bugy, ale některé bugy vyjdou až při zátěži serveru :)

    The post was edited 1 time, last by Dormin ().

  • Z 99% by se hráči nejdříve měli zamyslet nad tím, co na počítači dělají a do jakého stavu systém přivedli.
    Vždy pokud uživatel nainstaluje celý systém znovu i se správnými ovladači mu hra jede jak má. Výjimkou jsou pouze ti, co nedokáží překousnout, že by jejich uživatelský účet neměl v názvu podivné znaky typu ě,š,č,ř,ž,ý,á,í,é,ů,ú,Ł,Đ,đ,ł a mnoho dalších.
  • To naštěstí nemá magu :D a neboj po včerejším Caligorovi se mi podařilo zaznamenat ve videu, jak přesně tento bug probíhá :) A není možné, aby mi hra která jela normálně náhle začala po tomto záhadném patchi toto dělat :) A nebojte, váš způsob řešení problémů mi není cizí, když si vzpomenu, jak jsem s vámi řešil chybu v logu, kde se nakonec ukázalo, že vskutu byla chyba v systému a ne na mém, jak to kdysi jeden váš člen řekl "Upraveném screenshotu"

    The post was edited 2 times, last by Dormin ().