Upozornění: Podezírání herních postav GM a následné obtěžování

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Upozornění: Podezírání herních postav GM a následné obtěžování

      Byl jsem upozorněn na to, že se ve hře šíří fámy o totožnosti členů týmu nostale.cz, a že někteří uživatelé byli obviněni/rozhlašováni, že jsou GM a že byli následně obtěžováni a neustále obviňování z podvádění, hackování apod. Ne vždy toto osočování bylo vedeno přívětivým jazykem, nutíc uživatele blokovat své soukromé zprávy, aby vůbec mohli hru normálně hrát.

      V tomto ohledu nezáleží na tom, zda jsou uživatelé členy týmu nostale.cz či nikoliv. Pouhé označení někoho, že je GM, může způsobit obrovské škody. Vzhledem k počtu soukromých zpráv a spamu, které musí uživatel strpět, toto by mohlo vést až k nedobrovolnému ukončení působnosti hráče na této postavě.

      Každý uživatel má právo na to, aby mohl hrát hru, aniž by byl pod tlakem.

      Poznámka k našim členům: Žádný z členů NIKDY neodhalí (či nepotvrdí) skutečnou totožnost ve chvíli, kdy se pohybují na herní postavě. Takové chování je považováno za porušení politiky týmu a může vést k okamžitému vyloučení z týmu.
      Kromě toho, být součástí týmu nostale.cz, také znamená, že herní postavy členů našeho týmu jsou pod neustálým dohledem na používání nežádoucích nástrojů, jakými jsou hacky a boti. Je-li členu týmu prokázáno používání dříve zmíněných programů, budou čelit závažným následkům, které mohou být nad rámec pouhého vyloučení z týmu a ztráty jejich herních účtů.
      Tento systém doposud fungoval výtečně a očekávám, že tomu tak bude i do budoucna.

      Pokud máte důvod se domnívat, že člen týmu nostale2.cz porušuje pravidla zneužíváním svých pravomocí, můžete kontaktovat jejich nadřízeného. V případě stížnosti na TGM nebo GM se obracejte na SGM, v případě SGM to bude GA a v případě GA směřujte stížnosti na TM nebo manažera komunity.

      Nakonec bych rád jasně zdůraznil, že jakékoliv označení uživatelů z toho, že se jedná o člena týmu nostale.cz (a uživatelům tímto způsobit mnoho zármutku, ať už se vskutku jedná o Mod/GM či nikoliv, nevyžádanou pozornost a spam v PM), bude toto považováno za porušení herních pravidel, §11 a bude to také odpovídajícím způsobem řešeno.

      Máte-li podezření, že je někdo Mod nebo GM, nechejte si to pro sebe a nešiřte fámy.

      Buďme spravedliví a chovejme se k ostatním uživatelům stejným způsobem, jakým si přejeme, aby se ostatní chovali k nám - užívejte si hru, zůstaňte zdvořilí a respektujte důstojnost ostatních.



      S přátelským pozdravem,

      Cisco
    • Doporučuji všem velice aktivním členům jedné nejmenované rodiny (ne opravdu jste nepřišli na nic převrátného) a ostatním hráčům, kteří by mohli mít problém s nedávným prohlášením naší paní TM, aby si znova a pozorně přečetli příspěvek, který jim očividně nedá spát. Nikde se tam totiž nepíše, že TM nesmí odhalit svou herní postavu zde na fóru. Smysl celého článku leží někde úplně jinde.

      To je vše.

      Máte-li jakékoliv pochybnosti o krocích GA nebo TM, musíte se obrátit na manažera komunity a to v jazyce anglickém, italském nebo španělském via e-mail nebo ticket, ve kterém bude jasně napsáno, že je směřován jemu, protože nikdo jiný nemá pravomoce takové věci řešit (řečeno narovinu, stěžujete-li si na mě nebo na Smígl v ticketu česky, odpovědět můžeme jen my, což pak působí dost divným dojmem...).
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • Milá komunito,

      včera na mě resp. na mou herní postavu přišel opravdu zábavný ticket, že Vám kradu rezisty. Jelikož me pan pisatel jménem celé rodiny Speranza spojil s mou postavou z týmu, ráda bych to uvedla na pravou míru.

      Když někomu dáte dobrovolně své věci, on se Vám potom odpojí z rodiny a začne tvrdit, že mu na účet vlezla sestra, která Vaše věci prodala, věřte prosím Vás tomu, že já nejsem ta sestra :) A i když se jednalo o někoho s velice podobným nickem mé herní postavě a chápu, že obvinit z krádeže nějaký malý level není zdaleka taková prča, jako to hodit na GA, tak Vám řeknu (rodino Speranza resp. její mluvčí), že to až taková sranda není.

      Osobně jediná zábavná věc na tom mi přišla argumentace pana ze Speranzy, že Vás na herní postavě ignoruju - no tak Vážení, i když si na herní postavě můžu ignorovat, koho se mi zlíbí, tak věřte, že vysvětlení je daleko prozaičtější - 90% času u toho vůbec nejsem, protože řeším něco jiného - třeba další stupidní ticket s výmysly na náš tým ;)

      Ráda bych uvedla na pravou míru i další bludy (teď už mluvím k ostatním hráčům), které se o sobě občas dozvím a které možná přispívají k takovým situacím. Nejsem ničí babička, spolužačka na základní nebo na střední škole ani Vaše kamarádka nebo kamarádka Vašeho sourozence. Nechodím s Vámi a určitě Vás neznám z reálu (pravděpodobnost toho, že se znám s někým, kdo ve hře bude tvrdit: "Heč, znám Magrat v reálu", je totálně beznadějná). A moje nejoblíbenější - nejsem Vaše TETA (mám jednoho ročního synovce, takže je to prostě vyloučeno).

      Něvěřte prosím Vás ani nikomu, kdo by něco z toho tvrdil o mně nebo jiných členech týmu. Jsou to výmysly. Mějte trošku soudnosti a pochopte, že lidi se takových věcí lehce chytnou, což nám pak dokáže dost znepříjemnit celou hru.

      Nakonec bych celou rodinu Speranza chtěla ujistit, že nenosím jejich boty ani rukavice (za ty dva roky jsem si dokázala obstarat své vlastní ^^ ), a toto obvinění beru z jejich strany resp. ze strany jejich mluvčího jako pořádný FAIL.

      Pokud máte přesto dojem, že je tomu jinak, neposílejte na mě tickety (nemá to smysl, stejně Vám většinou odpovím já), ale řešte to přímo s COMOU hry (nebo pokud možno s Vaším psychologem). :love:

      Magrat
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.