Lord draco,Glacerus

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Lord draco,Glacerus

    Chtěla bych se tady na něco zeptat. Jsem sice jen lvl 8O. Ale tak,snad neva. Chci se zeptat na to,proč se na Lorda draco a Glaceruse bere 90+? 8| Lidi,fakt to nechápu. Proč se bere na Lorda 90+? Ok,aby to šlo rychle a protože 90+ mají většinou dmg. Ale já třeba udělala team na zkoušku 90- a měli jsme to do 10min. To samé,když jsem vzala na Glaceruse 80+. Já nechápu,v čem vám "malé" lvly vadí. Jak si pak maj vydělat 8O+,když se každý těší na to,až začne chodit Draco/Glaceruse. Prosim,vynechte,že si vydělávají na okam. Okam tady prosím nepleťte. Teď mi jde jen o raidy. Fakt nechápu,proč berete na raidy určené od 75+ a 80+ lvl 90+. Vážně mi to strašně vadí. Každý jsme byli lvl 90- a kdysi se bralo úplně v pohodě lvl 75+. Tak proč teď neberete alespoň 80+? To je tak strašně těžký vzít třeba... Plácnu... 5-8x 90+ a ostatní brát 80+? Přitom Draco je strašně lehký raid... A to nemluvím o Glacerusovi. To samé. Proč nevemete na ten raid třeba 10x 90+ a zbytek nedoplníte 80+? To je fakt tak strašně těžké pomoct těm "slabším?" To jste fakt takoví sobci? A neumíte si udělat team i s 80+? Vás to asi zabije ,co? Nechápu takové lidi...
    Jo a prosim. Vynechejte expení,lodě,okam atd... To tu vůbec nepleťte. Děkuju :thumbsup:
    BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup:
  • Nejlepší je si založit Draco/Glacer sám. Já si zakládám sama Draco a jsou tam 80+. Mam raid do 5ti min a z nikým se nehádám. (Jo, na Glacera nemám odvahu :D) . Draco je lehký raid a myslím,že na něm není ani co zkazit... Šla jsem 10x a jen 1-2x jsem nedala...
    Jo a DrAgOnTeA: Nikdo na těchto raidech nestráví půl dne. Max hodinu oba dva raidy 5x. A domluvit se z nějakou 9O+? Hm... Do tohohle se mi fakt nechce :thumbdown: . To už lepší založím raid sama. Než poslouchat kecy,že nemám dmg a jsem malý lvl... I když tomu je opak. ;)
    Život je samé sluníčko jen pro ty,co nechcou vidět realitu.
  • DrAgOnTeA wrote:

    Lidi nechtějí na těch raidech ztrávit půl dne a jak delší je ten raid, tím více životů, elíků atd se spotřebuje a nemyslím si, že na cz nt se nedá domluvit, stačí poznat vpoho lidi :)
    Tohle je pravda, navíc od lidí 90+ se čeká, že budou používat eliky na HP/MP, takže nebudou zbytečně umírat (viz. třeba laura). Proč se tedy nabírají 90+? DMG, zkušenosti a nějaká ta důvěra, pořád dokola jde o to, že většina známých lidí o sobě ví a záleží na tom, jaké jméno si u těchto lidi uděláš. Taky dobrým příkladem jsou eventové raidy (stejný problém koho brát).
  • Navýšení opravdu udělá dost, ale jsou samozřemě hráči i co na 80tce maj větší dmg jak některé 90tky v dnešní době..co si budeme povídat, 90tka s r4 equipem není tak dobrá jako 80tka s r7 --taktéž mě občas udivuje na glacerusovi (Primárně ho chodím jako crus) že někteří co tam se tváří že mají ohnivé spčka a berou s nimi víc, tam jsou jen do počtu protože i palina kterou mám sebou do mobů dává větší dmg ..to je opravdu někdy na pováženou a ano většinou se to bere 90+ protože lidi počítají s tím že 90+ víc dmg, rychlejší raid, osobně trávit na draco 10minut tak se asi odstřelim...ale dříve jsme ty raidy chodili s aurama a holynama a 15minut na raidu nikomu nevadilo, dnes jde všem o čas, aby za 10minut bylo hotovo odchozeno všechno a zbylý čas mohli afkovat v nosvil..

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • Hm... Jak si tu čtu vaše komentáře,tak mám chuť ten mobil vyhodit z okna. Prosím vás. Proč se furt všechno točí kolem 90+? Všechny raidy jsou od 90+. Teď i ten akt 6 je od lvlu 88+. Takže opět skoro 90+. Proč nemůžou něco udělat na lvl 80+? Fakt totiž už sakra nevím,jak si vydělat. Protože okam se dávají málo kdy. A raidy chodím jen tehdy,když kamarád zakládá draco nebo glacer. A to je taky málo kdy. Zhruba 3x za týden. Fakt mě to začíná strašně štvát. Už to není možný. Ok zakládám raidy taky. Ale to bylo jen 2x a potom chodím k těm,kteří zakládají. A samozřejmě,že ti kteří mě neznají,tak mě vykopnou a jsou to většinou taky 80-85+ lvl. Fakt logika celého českého serveru. Jo a že 90+ mají dmg? :D :D :D . Největší vtip,který jsem kdy viděla a četla. Jen asi 5-10% 90+ mají dmg. I já mám někdy větší dmg než 90+. Nechci tu teď cpát německý server. Ale asi budu muset. Proč sakra si někteří z vás nemohou vzít nějaké to "ponaučení" z německého serveru? Tam berou na Draco a Glacer lvl 75+ a 80+. Jak jsou ty raidy určeny a když jsem se na to dívala na YT,tak to mají taky max do 10 min. Fakt nechápu,co s váma všema je... :wacko:
    Život je samé sluníčko jen pro ty,co nechcou vidět realitu.
  • †Secret† wrote:

    Hm... Jak si tu čtu vaše komentáře,tak mám chuť ten mobil vyhodit z okna. Prosím vás. Proč se furt všechno točí kolem 90+? Všechny raidy jsou od 90+. Teď i ten akt 6 je od lvlu 88+. Takže opět skoro 90+. Proč nemůžou něco udělat na lvl 80+? Fakt totiž už sakra nevím,jak si vydělat. Protože okam se dávají málo kdy. A raidy chodím jen tehdy,když kamarád zakládá draco nebo glacer. A to je taky málo kdy. Zhruba 3x za týden. Fakt mě to začíná strašně štvát. Už to není možný. Ok zakládám raidy taky. Ale to bylo jen 2x a potom chodím k těm,kteří zakládají. A samozřejmě,že ti kteří mě neznají,tak mě vykopnou a jsou to většinou taky 80-85+ lvl. Fakt logika celého českého serveru. Jo a že 90+ mají dmg? :D :D :D . Největší vtip,který jsem kdy viděla a četla. Jen asi 5-10% 90+ mají dmg. I já mám někdy větší dmg než 90+. Nechci tu teď cpát německý server. Ale asi budu muset. Proč sakra si někteří z vás nemohou vzít nějaké to "ponaučení" z německého serveru? Tam berou na Draco a Glacer lvl 75+ a 80+. Jak jsou ty raidy určeny a když jsem se na to dívala na YT,tak to mají taky max do 10 min. Fakt nechápu,co s váma všema je... :wacko:
    Souhlasím s tebou Secret. Taky mě toto strašně začíná štvát. Kdysi to tu bylo o hodně lepší. Jenže jak se na 90tku dostali ti "nejlepší". Přitom je dám sama. A pak neberou na raid 90-. Jelikož jsou to "borci" a nechcou se strapňovat. Přitom sami umírají a kazí raidy. Takové lidi fakt "miluju". :thumbsup:
    BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup:
  • †Secret† wrote:

    Hm... Jak si tu čtu vaše komentáře,tak mám chuť ten mobil vyhodit z okna. Prosím vás. Proč se furt všechno točí kolem 90+? Všechny raidy jsou od 90+. Teď i ten akt 6 je od lvlu 88+. Takže opět skoro 90+. Proč nemůžou něco udělat na lvl 80+? Fakt totiž už sakra nevím,jak si vydělat. Protože okam se dávají málo kdy. A raidy chodím jen tehdy,když kamarád zakládá draco nebo glacer. A to je taky málo kdy. Zhruba 3x za týden. Fakt mě to začíná strašně štvát. Už to není možný. Ok zakládám raidy taky. Ale to bylo jen 2x a potom chodím k těm,kteří zakládají. A samozřejmě,že ti kteří mě neznají,tak mě vykopnou a jsou to většinou taky 80-85+ lvl. Fakt logika celého českého serveru. Jo a že 90+ mají dmg? :D :D :D . Největší vtip,který jsem kdy viděla a četla. Jen asi 5-10% 90+ mají dmg. I já mám někdy větší dmg než 90+. Nechci tu teď cpát německý server. Ale asi budu muset. Proč sakra si někteří z vás nemohou vzít nějaké to "ponaučení" z německého serveru? Tam berou na Draco a Glacer lvl 75+ a 80+. Jak jsou ty raidy určeny a když jsem se na to dívala na YT,tak to mají taky max do 10 min. Fakt nechápu,co s váma všema je... :wacko:
    Protože na 80+ máš bejt v jedláku a poušti, ono nejde do nekonečna rozšiřovat něco pro menší lv, protože oni můžou sice přidat raid, pro ''prcky'' , 80+, ale stejně se na ten raid bude brát 90+ protože to bude rychlejší,svižnější, a přecijen teď se všechno točí o novém eq, novém systému lvlu šampiona, etc, ale před pár lety když přišel akt5 (Poušť klasická) (ano dřív hra končila na lv 81 kdy se udělalo ts na glacu a další nic nebylo, potom vznikla poušť, a stovky nových Q v poušti, novej EQ na 85Lv, 88Lv, 83lv, 80lv...nový rezisty (Kamenky,jezerky..) předtím fungovalo jen roobky, mlhy, kulukerlon holínky atd..ale všechno se teď točí jen o 90+, z jednoho prostého důvodu, spíš člověk odejde s 90+ protože už nemá co dělat, než 80tka která může svůj lv kdykoliv doexpit a mít zase rozšířené možnosti o to co všechno může dělat 90...můj osobní názor

    PS:Na .de kolikrát i 50tka má větší dmg jak u nás ty rajcovní 90tky.

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 1 time, last by EmptyLover ().

  • Sestavte si vlastní tým, pokud je pro vás problém a nedokážete si sami sehnat lidi 80+ se kterýma to dáte, tak držte hubu a krok.
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Ahh.... když jsme u toho, mě zacinaji štvát váse debilni témata, kde si pořád dokola stezujete... Viď funny? Jinak Souhlasím s EmptyLover. :D tady jde o rychlost xD ano, sice se to s 80+ dá jen o 5min (ccA) déle, nic to není, ale můžou mit už skoro další raid u konce xD Myslis, ze ty 90+ expili ten lv zbytecne,aby meli stejny privilegia jako 75+? Joo xDD... Funny co vymyslíš priste? ..

    The post was edited 2 times, last by Tadeaš ().

  • Odpovídal jsem na otázku, proč mají 90+ přednost. Teď se vás zeptám, když tolik lidem to vadí, tak proč si sami nezaložíte raidy a nejdete? Všichni můžete, vždyť lv. na to máte... Dnes je to vše jen o lenosti, místo věčného stěžování začněte už sakra hrát. Tohle přestává všechny bavit, poslouchat jak vše nejde, přitom to je jen o tom chtít! Za to nemůžem, že za ty roky kdy jsme byli 90- jsme pořád lítali po raidech a hledali wary na tank (kterých bylo více než teď). Když my dokážem si složit raid plný 90, proč nejde raid plný 80? Proč se chodí každý druh raidu 2x skoro do dne? Je jich málo, protože jsou lidí líní a pořád jen hledájí, proč věci nejdou! :done:
  • Jednoduše.. stačí když budeš sledovat časy raidů, když je někdo chodí. Založí nějaký top hráč = nabere si spolehlivý lidi co zná a draco i glacer má odchozený nejdýl do půl hodiny, protože se všichni snaží, aby je vzal příště zase. Založí obyčejný smrtelník 90+ = i on nabere dobrý lidi, třeba i stejný jako ten top, ale už to trvá nejmín 45 min, protože to lidi sice chtěj dát, ale flákaj se u toho. Založí 90- = jdou k němu vesměs jen lidi, co nechytli někoho jinýho nebo se nudí. V raidu má třetinu 85+ a jakmile se 1 raid nedá, lidi utečou, protože nechtěj strávit 2 hodiny na raidech ze kterých se půlka nedá. Každý chce pokud možno dát všech 10 raidů na jistotu než se zbytečně dlouho pachtit pro nic.

    Můžeš zakládat vlastní raidy, lv na to máš, 80+ lidí je dost, nemusíš se přece cpát k těm "namyšleným" devadesátkám. Když lidi uvidí, že je dáváš, začnou k tobě sami chodit. A časem zjistíš, že taky nenabíráš každýho kdo k tobě přiběhne, ale ty co znáš a víš že se snaží a pak i čím dál tím vyšší lv aby to bylo rychlejší. Nebo se domluv s někým kdo zakládá, že mu budeš dávat třeba pečky aby tě bral. Když si na tebe zvykne, bude tě brát pořád a už i bez úplatků.

    Můžeš nakrásně chodit ibrahima. Když máš štěstí, na eq 90 se dá krásně vydělat. A proč je málo raidů pro 80+? Protože mají ještě dost práce s expením a děláním Q v poušti. I dropem v poušti se dá dobře vydělávat a s tím, jaký tvrdíš, že máš dmg by to tam pro tebe neměl být problém.

    A nemusíš tu shazovat 90+.. sezením v nv ten lv nenaexpili. Museli trochu máknout, aby byli tam kde jsou a mohli chodit lepší raidy. Chceš jen rychlý prachy za málo času, proto chceš na raidy k 90kám a stěžuješ si že tě neberou. Kdyby ti šlo jen o samotný raidy, pro tu radost, že je můžeš chodit, zakládáš si je sama.
  • mitrax: A nemusíš tu shazovat 90+.. sezením v nv ten lv nenaexpili. Museli trochu máknout, aby byli tam kde jsou a mohli chodit lepší raidy. Chceš jen rychlý prachy za málo času, proto chceš na raidy k 90kám a stěžuješ si že tě neberou. Kdyby ti šlo jen o samotný raidy, pro tu radost, že je můžeš chodit, zakládáš si je sama.¨


    Secret: No hele,já si zakládám raidy sama. Neříkám,že je to lepší,ale lidi ke mě už chodí. Dala jsem 9/10. Máš pravdu. Je to lepší,ale chápeš. Nemohu furt dávat za pečky tolik peněz jen proto,že si vydělám jen polovinu víc. Takže stejně trochu prodělám. Bedna stojí okolo 90k/ks. Někdy,když mám štěstí,tak 120k/ks. Ale tak co,lepší než nic. Já s tebou souhlasím,ale i nesouhlasím.
    Život je samé sluníčko jen pro ty,co nechcou vidět realitu.
  • Jsem spíš reagovala na Funny než na tebe.

    Když se nebojíš zakládání, tak máš v podstatě 2 možnosti.

    1. Zakládat poctivý raidy pro 80+ a pomalu si to oddřete. V tom případě ale od hráčů vybírej drop (semena a gilliony na draco, ledy a květy na glacera), tím minimalizuješ svůj prodělek za dělání pečetí.

    2. Trochu rezignovat a pokusit se si udělat jméno jako zakladatel raidů pro 90+. K neznámýmu prckovi jen tak nepůjdou, takže to bude asi trochu těžší. Dokud se nechytneš, tak bez vybírání dropu. Na to si domluv tak 2 lidi kolem lv 85, aby ti dávali květy/ledy/gilliony ve větším množství za to že je budeš brát. A zbytek se snaž nabrat 90+. Přes den zakládá dost lidí, tak ze začátku zkoušej třeba pátek + sobota po půlnoci pokud můžeš, to tam ještě bývají lidi, co si to rádi odchodí.