Bojovnice část třetí.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Bojovnice část třetí.

      Ahoj jak jistě víte chci být spisovatelkou mám na to vlohy ale musím se ještě hodně zlepšit mé poděkování patří Sasuke PSY a další a těm co se to nelíbí tak mi prosím vás nepište ve hře že je to ubohé a že jsem blbá a tak dále =)Bude tedy pokračování snad se vám bude líbit.



      3. Kapitola Okamžitý boj

      Mily deníčku můj den proběhl asi tak to,
      měla jsem dobrý den za ty dva měsíce jsem dost posílila své schopnosti a šerm mi jde také dobře.
      Tak jsem se rozhodla poprosit Kajinku aby mi řekla co to jsou ty SP karty,
      Kajinka říkala" No to jsou karty které ti pomůžu v boji je to něco jako další tvoje já až dosáhneš 1SP karty tak to budeš mít těžké,
      protože tvá první karta je typu ohně a jak je známo tak oheň je velice paličatý a bude tě lákat k neplechám a tak dále.
      Druhá SP karta je typ vody ten je klidný já osobně neměla problém se spřátelit s duší ninji,
      ale každý duch je jiný někdo je paličatý hloupý nesnesitelný a naopak prostě to ti nemůžu říct vše.
      Pak je tu typ světla a ten je moc vhodný pro začátečníky jelikož jsou laskaví ale nejsou to žádná párátka to tedy ne,
      jak dosáhneš 3 sp karty tak budeš velice silná ale nech si něco na potom nechci ti to všechno říct nebyla by jsi pak připravená.

      POZOR za 5 minut Začíná Okamžitý boj
      Já jako správná dobrodružka jsem si řekla že se přihlásím nic to nestálo,
      a v ten moment mě to teleportovalo někde nevím kam a bylo tam moc bojovníku mágu a lukostřelců,
      a pak tam byli nestvůry nikdy jsem se stým nesetkala bylo to strašné já se strašně bála musela jsem tedy něco udělat,
      měla jsem ztuhlé nohy nemohla jsem se pohnout a vtom mi něco jako kdyby zašeptalo bojuj ! ty bramboro dělej !
      Uchopila jsem pevně meč a vyskočila jsem a udělala jsem ohnivý kráter bylo to velice vzrušující,
      a teď začal pravý boj.
      Utočilo jich na mě nejmíň 30 znovu jsem vyskočila a udělala ohnivý kráter a byli všichni mrtvy,
      a k tomu mi pomáhala Popleta a Toník připadala jsem si tak důležitě jako nikdy před tým,
      pak nám pogratulovali a na zemi leželi zlaťáky tak jsem si jich pár vzala.
      Ale byli následky nějaká nestvůra mi polámala ruku byla to ukrutná bolest musela jsem tedy jít k mojí sestře je to dobrý mág a má 2 sp kartu.
      Aby mě vyléčila (Hm jedna otočka jedno světlo) A ruka je jako nová ale doporučila mi že si mám jít lehnout a nechat ruku v klidu.
      Já jí poslechla.(A to je vše můj milý deníčku.


      __________________________________________________________________________________________________________________________________
      Doufám že se líbilo pokračování bude jen když budete chtít už jsem toho chtěla nechat ale nějak mě toto napadlo. Díky za kritiku a pochvaly.
      Nadávky mi nepište díky :s1030 :altw: