Pinned Event školní rok 2013/2014

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Magrat '' každej má svůj názor '' ... a přemejšlim kdyby se v realu dostal takovejdle úkol k čemu by se ten cellon 10 dal přirovnat... k něčemu co stojí stovky korun a u nás v česku to prakticky neseženeš? a máš na to jenom čas do další hodiny ? která bude max. za tejden? No fakt? A připomínka, já hru hraju ale kvuli tomu že se hra řítí celá někam si pořídim lepší počítač a vypeču se na tudle hru ... minimálně na českym serveru ( neznamená to že se tu taky OBCAS neukážu) ... a budu hrát graficky náročnější hry... jako aby mi hra žrala 5 hodin denně kvuli nějakejm kravinám, na to čas nemam.. příklad normálního dne: Ve 2 sem doma ze školy, Ve 2-3 hodiny u PC, V 5 hodin jedu na 2 hodinky pryč.. v 8 se vracim na počítač... takže pro dobrý počtáře sou to 2 hodiny denně.. + ještě 2 hodiny po tý osmý, ale co domácí úkoly, domácí práce, určitá zábava s kamarády, nebo pro někoho domácí mazlíčci.. fakt trávit takhle den mi nepřijde nejlepší... den typu Spánek -> škola -> počítač -> Tréning na 2 hodiny -> Počítač -> spát ( P.S. neřikam že to jak sem napsal můj den, tak že každej den takhle vypadá.. ale je to průmernej den) ... -_- :thumbdown:
    :thumbdown: :pillepalle:
    Vítězslav
    :pillepalle: :thumbdown:

    Editů bylo hodně, týkaly se oprav textu a velikosti písma.. aby to nezabíralo celou stránku.. :done:

    The post was edited 3 times, last by Vítězslav ().

  • Veci, ktoré budú problém: cellon 10,mano prsten, kov, cuby, koža, krištál novoluni, inkoust, plody kvetinového stromu
    Červené- jako je škola, musíme sa učiť tam a nemáme čas tu 24hod denne zbierať
    Zelené- prakticky nemožné zohnať cellon 10,cellon 9 stojí 600k, prsten neni ani v NB
    Modré-Zvyšok je drop čo tiež väčšina ludí nemá čas dropiť :dash: :growup:
    :spam: :spam: :spam: :spam: :spam: :spam:
    Jediný způsob jak něco udělat správně je po Magratkiném :3
    PS: Koupím žvejku :wbb:
  • Tak jako, nevim kde vidíte problém s iknoustem.. ten dá koupit i u Malcolma.. :D:D. Nevim kdo vidí problém v křišťálech, ale stačí si zajít pár PTSek mít tak 3x 99 gilionů, zušlechtit s věcí na krystaly a je to hned, já už měl novoluní snad přez 1 000 kousků :D:D. Plody.. to je těžení na celej den to je opruz fakt, Cellon 10 je náročnej na peněženku a zbytek tak nějak na nervy.. fakt, že dropení je moje nejslabší stránka, takže nevim jestli to dám, kdyžtak budu zkoušet pařit za prcka, o prstenu nevím, ale ten se nějak sežene. A Dragonteo, já tvoje komenty čtu, i jsem ti chtěl napsat, ale jaksi jsem se dnes na hru ještě ani nedostal :DDD.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Údržba co trvá 5 hodin, mno :D jináč, já se docela divím že fakt nějací cenzura hned po tom, co se na forku objevil ten Domácí úkol, hodili do NB např. Tajemné kameny 40k/ks... už je fakt trapný, jak se snaží vydělat na čemkoliv....

    slušně,warn za nevhodnou mluvu /Smígl
    [Thien Chúa]>AweRR*
  • prsten a cellon nemůže být tak složitej.. kdo chce tak prsteny prodám :evilgrin: a cellony se dají vyrobit já sem si to počítal a když budu dělat cellon z dejme tomu z cellon 6 na 10 tak to je cca 625 cellonů a pak se na to potřebuje písek. cellony padají v zemi mrtvých a písek je za pár goldů..
    mně spíš zajmá jak se získá ten list na obnovení když vyloučím ts(to je za první ukončeí cca 30ks/po jednom) quest na amulet,výroba a využívání malých lv.
  • MACRO wrote:

    Údržba co trvá 5 hodin, mno :D jináč, já se docela divím že fakt nějací vychcánci hned po tom, co se na forku objevil ten Domácí úkol, hodili do NB např. Tajemné kameny 40k/ks... už je fakt trapný, jak se snaží vydělat na čemkoliv....

    Stejně pochybuju,že jim to někdo koupí ;) stejně se snažili vydělat aj na tom farmářským eventu ^w^
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

  • Reknu to takhle skracene matrosu na event uz mam 3/4 u seba v invente, hold nekdy se oplati bordel prehadzet na prcky. Zvysni matros jeste nadropuji v tom problem nevidim. Ale chtel bych aby GM popremyslali nad tym itemom celon 10 pre mna ako skuseneho hrace je i tahle vec dost narocna a viem si predstavit co to obnasi ju vyrobit v podstate vyroba celonu lv 10 z celonu lv 6 krerych potrebujete 625, pak nastroje pro drahe kameny 156 kusu v hodnote 5 k od malkolma celkem 780 k, + cela puder na vyrobu to uz presne mnosztvo neznam ale urcite dost. K tomu jeste trvani eventu na sehnani veci do 15-teho.
    Jedina sance na sehnani celonu 10 by tu bola ak by padal z kamenu gilion pri zuslechteni co vubec netusim ci je mozne. Dale prsten nano neni tezke sehnat pokud vite jako bud, ho dropnete, koupite a nebo vyrobite. DDD A prosim vas (pre hracov) matros jako seminka a sazenice nedajte sa vysmiat seminka padaji hned na prvnim lv aj spatne drevo, a sazenice padaji hned na druhom lv na velkej pile a ten druhy lv na pile davam i v polospanku navic pada po 2 kusky tekze jenom jit na pilu a hrat.
    User:saso
    Na novej signature sa pracuje :pump: