Pinned Event školní rok 2013/2014

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Ešte sa mi nestalo, že by som v škole dostal náročnejší úkol :D
    Čo sa týka toho eventu, odmeny sú veľmi pekné, ale nároky sú moc ťažké. Ono by sa to dalo nadropovať, ale je na to potreba veľa času - veľa hodín. Za hodinku dropu pierok mám asi 1kk - už si môžem kúpiť od iných hráčov časť odmeny z eventu, takže to nie je moc výhodné. Očakávam, že splnených Questov nebude viac ako 10-20. Ako má predsa 300 hráčov získať cellon 10? Toľko ich snáď nie je ani na celom servery. Proste pre mňa je to stráta času, a za cellon 10 si tak či tak budem musieť veľa priplatiť, takže som z toho eventu dosť sklamaný. Pekný nápad, ale trochu nevydarený :S
    Who dosen't like turtles, is DEAD for me!
    :spam: Turtles 4ever :spam:
    :thumbsup:
  • P-S-Y wrote:

    Mohl bych vás poprosit o prodloužení eventu o tejden?? Není to kvůli mně, já na to kašlu a první uokl jsem dělal ze zvědavosti, ale hráči "normální" nemají šanci toto zvládnout....bud musí kupovat nebo to shánět a do termínu by to bylo tak na 2/3hodinky denně + ty sazenice nejsou jistý pokud nepoužíváte chybu hry (a mně sazenice moc nepadaly když jsem ještě minihry hrával schválně lv. na ně :D)

    Čas případně přidáme.
  • Traitor wrote:

    Ešte sa mi nestalo, že by som v škole dostal náročnejší úkol :D
    Čo sa týka toho eventu, odmeny sú veľmi pekné, ale nároky sú moc ťažké. Ono by sa to dalo nadropovať, ale je na to potreba veľa času - veľa hodín. Za hodinku dropu pierok mám asi 1kk - už si môžem kúpiť od iných hráčov časť odmeny z eventu, takže to nie je moc výhodné. Očakávam, že splnených Questov nebude viac ako 10-20. Ako má predsa 300 hráčov získať cellon 10? Toľko ich snáď nie je ani na celom servery. Proste pre mňa je to stráta času, a za cellon 10 si tak či tak budem musieť veľa priplatiť, takže som z toho eventu dosť sklamaný. Pekný nápad, ale trochu nevydarený :S

    Cellon se dá vyrobit a v menší kvalitě i zakoupit. Lepší kvalitu seženeš třeba na LoD.
  • Nekteri jsou rychlejsi a maji uz 3/4 veci hotovych. Jenom sem nevedela kde vzit ten prsten, tak ze me nedelej mentala, prosim..
    Uz mi chybi jenom cellon 10 a nejakej malej drop. Akorat jsem rekla, ze je tech cellonu podle me moc. To neznamena, ze hrou prochazim.




    //EDIT Balloo: Nevím jak to chápeš ty, ale já jsem to vůči tobě myslel dobře.


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • klirak12 wrote:

    No na takovýhle event se mužu vypr.... abych tady strávil několik hodin pro nějakou odměnu. pak budu hrát mini hry a jak se mi stalo dostanu zase(perma) ban za nic jen kvuli tomu že jsem hrál minihru. Fakt dobrý event. takovýhle eventy si mužete nechat pro sebe!

    Permaban za nic asi těžko, ale ban za použití hacku ano.
    Jestli tu někdo dostal ban od systému za hru pexeso, nebo psací stroj, tak dostal unban.

    Téma neslouží k řešení banu a ani fórum k tomu neslouží, kdo má problém napíše na support .
  • Já se chci jenom zeptat, nebo spíš navrhnout, zda-li by nešlo věci (jako sazenice) vyměnit za jiné itmy z jiných miniher, např. makrely. A úkol by byl donést saznice/makrely/Kladiva, nebo já nwm co ještě. Protože ať jsem se snažil, jak jsem se snažil na pile jsem nikdy nedal ani lv 2,proto se chci zeptat, jestli by to nešlo i za jiné materiály, protože každému jde něco jiného a propást celkem i zajímavý Event pouze kvůli tomu, že neumím minihru a nemám finance na to si to koupit je tošičku hloupé..
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • Síce do eventu som sa nezapojil ale mám jednu pripomienku

    Neviem či ste si to zle spočítali alebo ako ale dať cellon 10 ako v podstate podmienku splnenia úlohy??? Ja celkom často robím cellony 7 takže sa vyznám a mojou lajickou matematikou počítam cellon (dalej ako "C")10 = 5x C9 = 25x C8 = 125 x C7 = 625 x C6

    Cellon 6 sa dá získať vyrábaním ale to by bolo už asi privela "piplania" alebo drop LoD. Za lod (nech preženiem) padne 30x C6 na nech su tam traja ludia ako do pekla sa to má nazbierať???? Aj keby chodili 7x v týždni 4x na LoD, a myslím že tam je prihlásených aj časť ludí čo na LoD možno ani nemôžu!

    Len tolko dúfam že to pomôže k prehodnoteniu tohto itemu a všetkým ktorí sa zapojili :done:
    JaJakub
    (Lukostrelec 90 :thumbsup: )
    + pár prckov ;)

  • Sasuke556 wrote:

    Já se chci jenom zeptat, nebo spíš navrhnout, zda-li by nešlo věci (jako sazenice) vyměnit za jiné itmy z jiných miniher, např. makrely. A úkol by byl donést saznice/makrely/Kladiva, nebo já nwm co ještě. Protože ať jsem se snažil, jak jsem se snažil na pile jsem nikdy nedal ani lv 2,proto se chci zeptat, jestli by to nešlo i za jiné materiály, protože každému jde něco jiného a propást celkem i zajímavý Event pouze kvůli tomu, že neumím minihru a nemám finance na to si to koupit je tošičku hloupé..


    Jen nedávejte předmět vběžněé potřeby (makrely ->stovky) jinak ceny budou za item i 200k (myslím že lidi jsou blbý a líní takže to koupí a to je celkem drahý zboží už ted) a to je zničení ekonomiky celkem dost
  • Podle mě je ten event dobrej :) :D a všechny itemy se daj lehce sehnat :D (kromě cellon 10 -_- a sazenice jestly neumíte hrát) jinak se pár věcí se daj získat t nějakých ts :) (to vim :D a trošku tu vám radim -_- :P) takže, nejlepší to je když víte kde se daj dropnout jaký itemy a snažit hrát pilu :D a tady moje otázka :D kde mám získat ten timespace :D nebo co to je :D jako kde to mám vyměnit :D nebo stačí mít ty věci? :D (trochu jsem tomu nechápal :P :D ale něco jsem rozluštil :D) Omlouvám se za pravopisné chyby -_- :D nejde mi hodně dobře pravopis :P s pozdravem HoNzAxX

    Sig by Siska