Otázky a debata k výzvám

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Strašně složité pochopit, že za jeden správný úkol je 1 bod.
    Tudíž za 10 úkolu - 10 bodů + vysvětlení je tam napsáno dost přesně, tak nevím, proč to nemůže nikdo pochopit-,-
    a navic je to tam napsaný do posledního písmenka-,-
    Za splnění 1 úkolu získává hráč nárok na odměnu za 1 bod. Při splnění např. 3 úkolů získává pak nárok na odměnu za 1,2 i 3 body. atd.

    The post was edited 1 time, last by *BloodWarrior*123 ().

  • Citace přímo z tématu o eventu:

    Za splnění 1 úkolu získává hráč nárok na odměnu za 1 bod. Při splnění např. 3 úkolů získává pak nárok na odměnu za 1,2 i 3 body. atd.

    Osobně bych Ti za tuhle otázku bod sebrala :lol:
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Tadeaš wrote:


    Myslím si, že žádnou výjimku pro tebe neudělají, přece jenom, proč by to dělali. Nebude je zajímat, proč kdo to nemohl udělat, ale ten, kdo to udělal do určeného času
    Proč? kvůli tomu,že:
    1) Je období prázdnin a pokud vážně si myslíš, že GM chtějí aby lidi seděli každý víkend u PC jako pecky, tak na to můžou přihlédnout
    2) Event byl ohlášen den před zahájením, takže né každý se z toho musí hned zbláznit (zvlášť, když se ty okamžitky občas účelně nedávají)
    3) "řádně omluveno a patřičně odůvodněno" (např. byl jsem 14 dní pryč a přijedu v neděli v 11 nebo byl jsem v nemocnici apod.) mě osobně jde jen o 5 bodů víc jednak nechci a taky nevěřím, že by se mi to podařilo, když budu ještě znovu pryč a pak mám pár kurzů
    4) Zajímat by je to mohlo, když se jedná o event pro hráče a pro jejich pobavení, a není to o zvýšení ega, popularity GM a dárcích (jinak to nemá smysl) -

    E: chyba u 4. bodu

    The post was edited 1 time, last by Martinias ().

  • Zadne vyjimky nejsou mozne. Event neni povinny. Kdo se chce ucastnit je logicke, ze si na to musi najit chvilku casu. Navic ukoly nejsou nijak casove narocne. Casovou narocnost si tvorite sami, jit 3 okam na ch 1 ma clovek za chvilku hotove nebo 3 okam jit behem 3 dnu. To znamena 1 dene si najit 15 minut casu. :)

    Každý člověk má právo rozhodnout o svém vlastním osudu.

  • Mrzí mě, že to někdo bere jako zvýšení ega GM nebo že tu chceme držet lidi u PC o prázdninách. Samozřejmě bude zase letní event, ale tohle je jenom jako malé spestření, jelikož ne všichni jedou na dovolenou a spousta lidí nemá co dělat :) Odměny jsou spíše symbolické a úkoly lehké a časově nenáročné. Věřte mi, že nám čtení emailů, sepisování a vyhodnocování zabere dohromady mnohem více času, než vám všechny ty úkoly. Navíc o nic velkého nepřijdete, pokud to nestihnete, a některé otázky/úkoly se dají vyřešit i bez zapnutí hry, ale nebudu předbíhat :)
  • Martinias wrote:

    Tadeaš wrote:


    Myslím si, že žádnou výjimku pro tebe neudělají, přece jenom, proč by to dělali. Nebude je zajímat, proč kdo to nemohl udělat, ale ten, kdo to udělal do určeného času
    Proč? kvůli tomu,že:
    1) Je období prázdnin a pokud vážně si myslíš, že GM chtějí aby lidi seděli každý víkend u PC jako pecky, tak na to můžou přihlédnout
    2) Event byl ohlášen den před zahájením, takže né každý se z toho musí hned zbláznit (zvlášť, když se ty okamžitky občas účelně nedávají)
    3) "řádně omluveno a patřičně odůvodněno" (např. byl jsem 14 dní pryč a přijedu v neděli v 11 nebo byl jsem v nemocnici apod.) mě osobně jde jen o 5 bodů víc jednak nechci a taky nevěřím, že by se mi to podařilo, když budu ještě znovu pryč a pak mám pár kurzů
    4) Zajímat by je to mohlo, když se jedná o event pro hráče a pro jejich pobavení, o zvýšení ega a popularity GM (jinak to nemá smysl)
    Myslím, že uz ti odpověděli dostatečně ostatní :P , nez jsem se já k tomu dostal. :lol: :lol:

    The post was edited 1 time, last by Tadeaš ().

  • Tadeaš wrote:

    Martinias wrote:

    Tadeaš wrote:


    Myslím si, že žádnou výjimku pro tebe neudělají, přece jenom, proč by to dělali. Nebude je zajímat, proč kdo to nemohl udělat, ale ten, kdo to udělal do určeného času
    Proč? kvůli tomu,že:
    1) Je období prázdnin a pokud vážně si myslíš, že GM chtějí aby lidi seděli každý víkend u PC jako pecky, tak na to můžou přihlédnout
    2) Event byl ohlášen den před zahájením, takže né každý se z toho musí hned zbláznit (zvlášť, když se ty okamžitky občas účelně nedávají)
    3) "řádně omluveno a patřičně odůvodněno" (např. byl jsem 14 dní pryč a přijedu v neděli v 11 nebo byl jsem v nemocnici apod.) mě osobně jde jen o 5 bodů víc jednak nechci a taky nevěřím, že by se mi to podařilo, když budu ještě znovu pryč a pak mám pár kurzů
    4) Zajímat by je to mohlo, když se jedná o event pro hráče a pro jejich pobavení, o zvýšení ega a popularity GM (jinak to nemá smysl)
    Myslím, že uz ti odpověděli dostatečně ostatní :P , nez jsem se já k tomu dostal. :lol: :lol:
    Nic proti, ale nemusíš tu být tak hnusnej, on se tu jenom zeptal na normální otázku otázku.

    Cissnei wrote:


    Mrzí mě, že to někdo bere jako zvýšení ega GM nebo že tu chceme držet lidi u PC o prázdninách. Samozřejmě bude zase letní event, ale tohle je jenom jako malé spestření, jelikož ne všichni jedou na dovolenou a spousta lidí nemá co dělat Odměny jsou spíše symbolické a úkoly lehké a časově nenáročné. Věřte mi, že nám čtení emailů, sepisování a vyhodnocování zabere dohromady mnohem více času, než vám všechny ty úkoly. Navíc o nic velkého nepřijdete, pokud to nestihnete, a některé otázky/úkoly se dají vyřešit i bez zapnutí hry, ale nebudu předbíhat

    Souhlasím s Cissnei, že čtení, sepisování a vyhodnocování odpovědí je nehorázně zdlouhavé a hlavně když se zúčastní tolik hráčů. (Jen z toho mého Nos Quizu kde se zúčastnilo jenom pár lidí tak to bylo nehorázně otravný, nudný a nehorázně zdlouhavý proces)

    Sig by Siska
  • otázka směřovaná na další otázky, psalo se že bude nějaké řešení otázek, takže budou i hádanky, nebo nějaké otázky typu adventní kalendář?

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao

    The post was edited 1 time, last by EmptyLover ().

  • Ráno je za námi a koukám že výzva stále nikde :P

    Nicméně počkáme třeba to tu brzy bude :)))

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao