Stánek s 100% Něco

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Já se naštěstí okrást nenechal, ale přijde mi ošklivý, že jsou lidi takový svině a oblbujou nezkušený nováčky :D. Je to naprd, no a přijde mi, že tahle diskuze už ztratila pointu. Prostě už se za lživé názvy nebanuje a banovat ani nebude, protože tak lidi oblbujou jiný lidi a dokud z toho maj zisk a nic se nepodělává, je všechno v pořádku. Napálení si stěžovat mohou, ale zbytečně.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Sasuke556 wrote:


      Já se naštěstí okrást nenechal, ale přijde mi ošklivý, že jsou lidi takový svině a oblbujou nezkušený nováčky :D. Je to naprd, no a přijde mi, že tahle diskuze už ztratila pointu. Prostě už se za lživé názvy nebanuje a banovat ani nebude, protože tak lidi oblbujou jiný lidi a dokud z toho maj zisk a nic se nepodělává, je všechno v pořádku. Napálení si stěžovat mohou, ale zbytečně.

      To je chyba jen jejich hlouposti. Na každé věci , co je 100% je napsané že tam ta věc je(koberec,kostým bedna,etc...). Bedna náhody má ješte v názvu napsané že je to "náhoda" tak určite to nebude 100%. Tady je spíš problém že 80% hráču jsou malé děti, který si neumí číst věci pořádne, hold stím nic neudeláš