FanArt: 5 let NosTale v Evropě - dotaz

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Všem gratuluju obrázky sou krásné .

    Ari známe se osobně a docela mě překvapuje tvá reakce (víš jak to mám se svalama a vůbec se zdravím na obrázku sem dělala 14 dní po 20 min denně bo déle sem neudržela tužku ) a obrázky zásadně kreslím tužkou a můžu ti říct že můj obrázek vypadá jinak v realu než tady mam blby scener a uděla vše tmavé ale jinak obrázky kreslím černobíle baví mě hra stínu bohužel tady do nejde vidět dobře . Nebyl to risk a myslím kdyby sem to vybarvila tak to dopadne ještě hůř nekresila sem pro výhru té se klidně vzdám jestli ti jde o to miluju kreslení a grafiku sama víš ano práce v PS je pro mě jednoduchší proto si tám můžu více pohrát ale tužkou kreslím stále...... to asi vše k tvé reakci na mě

    Jinak všem znova gratulu a obdivuju vaše díla fakt úžasné
  • Ari → Jakej chaos? :D Já v tom vidím prostě momentku!.. Eva Energy jen tak tak udrží drot, tak tam běží Holy na pomoc samozřejmě.. Sakura celá happy že má svůj oblíbený mořský kus dortíku s výtažky z perel :D Dark Gunner znuděný z toho, jak se jeho zlý pomocný duch pořád sápe po dortíku Sakury, dole Destroyer co si hraje s bombičkami jako roztomilé koťátko.. :D Pak podivuhodná dvojice bušíka s tuleněm ( ti nevím co tam dělají ;D ) Nahoře je drak z raidu na 5 SP a vpravo Wollie co šušňá travičku :D tak... a teď mi řekni co je na tom chaotického! :D


    A ano.. je to vodovkami! A věř že se mi furt něco rozpíjelo!!!! Přítel ti to potvrdí, koukal na mě když sem při kreslení používala svojí vulgární slovní zásobu... Podobnou jakou používám když mě někdo zabije na glace ( ty víš.. ) :D Jinak ti ten obrázek klidně přijedu ukázat jestli mi nevěříš, ale ano... byla to piplačka.. :D


    Magrat → Moc děkuji, jsem poctěna a ráda, že se někomu můj obrázek líbí :)

    The post was edited 1 time, last by Mellody ().

  • Jeanette já vím, že jsi s tím měla práci. Možná tě to stálo o dost víc úsilí než mě. Ale zde se měl hodnotit výsledek. Takže jsi možná měla zvolit podobný způsob výroby obrázku jako já. Hrubý nakres a pak vše dopracovat v pc. Já vím, že bys to zvládla. Nemusí to přeci nic měnit na tom, že ráda kreslíš tužkou a stínuješ, takové obrázky tu můžeš dávat do své galerie. No nic, už to nechci a nebudu řešit.

    Mell :-DDDD měla jsi to doplnit o bubliny s komentáři a o smajlíky - to by byl teprve masakr!

    Tak pokud jde o ukázku neumístěných obrázků, tak je sem napostujte sami. Muck - šup!

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Nechápu proč odsuzovat tužku...pochybuji,že by se dali některé me obrázky vylepšit ,,prasením,, v pc.
    Já osobně sem poslal i originál(ten se mě libil víc) akorát Aný navrhla ať pošlu i barev. a s kresbou sem vyhrál nejednu soutěž i proti PC grafice (kdo si chce hledat tak třeba na gladiatusu) Vzhledem k tomu,že kreslím pár let a grafiku sem studoval tak můžu říct,že kresba je hezčí a těžší a je na ní víc vidět ruční práce:)
    to jen na obranu Jan a tužky, kterou tak miluji:D
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
  • Ach bože, já také miluji tužku nebo pastelky. Veškerá má tvorba co mi leží doma v deskách za posledních 20 let, je tužkou nebo propiskou. Ale co se týká soutěže, měli by mít výherci díla dokonalá a úplná.
    jednu kresbu mám tady - Ariadna´s Gallery

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04
  • Tu myslim každej viděl Ari a ta od Janet nic proti je lepší dle mě..ja nechápu proč by tužkou nebylo dílo úplné a nevhodné do soutěže...nedává mě to pořád smysl
    Z NT JSTE VYTVOŘILI NECHUTNĚ KORUPČNÍ HRU, KDE SI ČLOVĚK NEMŮŽE V KLIDU PSÁT A BÁT SE, ŽE JAKMILE SI UPRDNE VAŠIM SMĚREM DOSTANE BAN. SKONČÍ TO TAK, ŽE PÁR JEDINCŮ BUDE MÍT HRU PRO SEBE :) a pro info pro 40lidi cz servr nepojede ;)

    Hráči které sem přistihl že kradou za poslední dobu: Sygr: D - Prco-Senec
  • Tak dobrá, ať s tím soutěží, ale nemá hodnotu 2. místa - porovnej to s Keilou.
    Jinak to co mám v gallery, to samozřejmě nemělo být do žádné soutěže a navíc jsem tam pod to napsala, že mám ráda věrohodné - skutečné postavy. Takže pokud narážíš na věrohodnost, tak ta tam je jen v oblečení, účesu ... nejsou to obkreslené postavičky.

    Demo a už to neřeš. Já řekla jen svůj názor. Nechci se v tom furt piplat.

    Jsem tu a bojuji za svou rodinu!

    Yakuza best of all!


    Postava založena 2. 12. 2009 13:03:04

    The post was edited 1 time, last by Ariadna ().

  • Nééé, nesrovnávejte to furt s mym obrázkem, přijdu si pak blbě :D Ten obrázek od Janet je moc pěknej, co se týče samotnýho nápadu a obrázku. Je ale pravda, že to působí trošičku nedodělaně, buďme soudní. To ale neznamená, že to musí být obtažené, nebo vybarvené. Jestli ti můžu Janett poradit, doufám, že se nebudeš zlobit, tak kdybys někdy v budoucnu dělala něco dalšího, tak skus trochu zvýšit kontrast a jas (v počítači, ani na to nemusíš mít nějakej spešl program, podle mě to půjde i v obyč. prohlížení fotek) :) Pozadí nebude šedivý, obrysy budou tmavší a bude to vypadat obtaženě aniž bys to vůbec obtahovala :)
    :
  • Ariadna: ti Španělé musí být strašně na hlavu nechat vyhrát nedodělaný nevybarvený polotovar co? :rofl:
    nostale.org/news/show/ganadores-fanart-septiembre
    IMHO nechápu proč by kresba tužkou měla být polotovar. nehledě na to, že z některých kreseb se po vybarvení stávají zmetky, které by neměly nikdy spatřit světlo světa a rovnou by měly končit ve skartovačce nebo krbu. :dash:

    osobně být na místě Jeanette tak bych to taky nevybarvoval, neměl bych náladu to kreslit znovu kdyby to ty barvy zkazily. :) a jelikož vím jak to má se zdravím :pump: tak by to patrně ani nakreslit znovu nestihla.

    The post was edited 1 time, last by magua ().

  • Keilily děkuju za radu on fakt ten obrázek vypadá jinak v realu a jinak nascenovaný možná se vám zdá že to není dodělané bo nejdou vidět stíny a jak říkal demo kreslit tužkou jsou díla .... Ari uznávam tvůj názor ale ted upřímě myslíš že tvůj obrázek by se hodil na druhé místo? když už chceš porovnávat nikdy by sem ho nevybarvila spíše příště zkusím lepší scenr který nebude dělat tak blbé barvy a pujdou vidět stíny a obtahnout to v PC to snad nemyslíš vážně pokud nemáš kvalitní tablet .......a obtahovat to myší opravdu je o nervy a nikdy stím neuděláš dokonalý obrázek jen kostrbaté cosik..... jinak postavy sou kreslene podle vzoru nejsou obkreslené
    No neví koukám že toto téma se zase zvrhává v něco nekalého a jsou tu zase hádky a obvinování
    nechápu proč lidi nemůžou jen prostě popřát výherci a musí rozebírat druhé místo nebo jaké koli další každý tu chtěl ukázat co umí a né aby tu slyšel že jeho obrázek je chaos nebo že proč je mé dilo na druhém místě ale chápu Ari zase v tom vidíš korupci a nepodctivost nic proti Ari ale zajímalo by mě kdy budeš s něčím spokojená ?? (nic ve zlém)

    The post was edited 2 times, last by milkinss ().