Zase ten glac...vlajky a ujasnění

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Zase ten glac...vlajky a ujasnění

    Varování - zneužívání chyby v glacernonu Varování

    poslední post v tomto threadu od Balla o tom jak fungují vlajky....chci se ted yzeptat jestli bude porušení pravidel zámerná koupě více vlajek s umyslem zmást nepřítele - > "zasadit" třeba 100vlajek (příklad) aby nebylo poznat která je ta pravá a nešla tak snadno zničit


    ps omlouvám se za odkaz, nešlo mi to citovat

    ps2: chci jen odpověd a hned žádám o lock, nepište tady o nadrženosti gm (k hráčům) už mně to nebaví číst ani z jedné strany :) navíc by to lockli a já chcí znát odpověd

    The post was edited 2 times, last by magua ().

  • jestli jsi démon a zasadíš si 50 démonských a nebo anděl a zasadíš 50 andělských je to tvá věc. Ale jak psal Balloo - zničí ti jednu z těch 50ti a nebude fungovat ani jedna. tj. zbytečně vyhozené peníze.

    Jinak porušení pravidel je jen využití bugu a zasazení nepřátelské vlajky. Pokud si budeš zasazovat jen vlajky tvé strany není problém.

    a hned teda LOCK
  • ještě bych dodal, hlavně nesmíš zapomínat na pravidlo §2c, které vymezuje působení škody ostatním hráčům.
    tzn. Pokud jsi si vědom, toho, že je u tvého teamu (např. démoni) vytvořena vlajka u citadely andělů, tak pokud záměrně vytvoříš novou vlajku někde na půli cesty k andělům, popřípadě někde u citadely démonů, po vyhodnocení všech logů může dané jednání být vyhodnoceno jako působení škody ostatním hráčům a následně odměněno odpovídajícím trestem.
    Ovšem to se tak často nestává a doufám, že se to provozovat ve velkém nezačne.