Nový stadion a 3 v 3 PvP

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • hodnoti se bodove. za vyhru/kill/ .. vsechno se hodnoti. Jsem ted na mobilu takze moc rozepsat nemuzu az tak vever.
      ale je to tymovy fight. takze sice sundas 1vs1 kohokoliv tak v teamu nemusi platit. A hlavne jako wara moc killu nemas na to jsou zace lukari.
      A je to 70+ takze s prckem neskrtnes.
      dalsi podminkou je aktivita v dobe kdy je povolen areny (14:00 - 22:00) asi u nas bude stejne. nonstop a mas velkou sanci

      toto je +15 podle me. A maji snad i jinou velikost. Pokud jsem dobre pochopil tak hrac co dostany tyhle kridla tak po dobu mesice cokoliv co si na sebe hodi tak ma tenhle typ.

      docela mi to libi ze ma casove omezene. Ale pekne by bylo kdyby hrac co drzi na 1. miste cca po dobu 4mesice bude mit permanentni. Neco podobne jako World cup ve fotbale :D (pokud se nepletu)
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • -b.u.m.p

      nejspis urcite s zacatkem letniho eventu [31.7], pribude arena 3vs3 pro lvly 30>99
      arena 70>99 ktery je s ranking system a new kridla budou pozdeji.

      neco blize ohledne team areny;

      System vybira spoluhrace a protivniky podle prumeru lvl +- 5 lvlu
      prubeh: po rozdelovani teamu, clenoveho jednoho teamu dostane do cekaci mistnosti
      kde maji 60 sekund na rozdelovani poradi v pvp, kdyz ne system rozhodne nahodne.
      Pak probehne boj prvni s prvnim ... druhym s druhym....
      kazdy souboj trva 300 sekund(max, znamena remiza) nebo kdyz jeden zemre
      pri boji muze zavolat[summonit] na pomoc spoluhrace na 30 sekund. Ale celkem jen 5x!!!

      Vyhraje team ktery ma vice vyher(jednotlivych)
      -kdyz je nerozhodujici (stejny pocet vyher/remiz) rozhoduje pocet zbyvajici summon.
      -kdyz i pocet summon se rovnaji tak oba teamy prohrali.

      reward;
      vyhra - 1 gold, zlato(dle lvlu), exp(dle lvlu)
      prohru - 3 silver, zlato(dle lvlu), exp(dle lvlu)

      za co utratit.
      nahodna bedna z areny - 25 goldu
      pak jsou jen za silver, ruzne lektvary, buffy, ... lze je pouzivat jen v arene(team arene, ne normalni)
      pridavaji % utok, def, hp/mp, rychlost, neviditelnost, videt neviditelny, zruseni debuffy, .... nebo nesmrtelnost na 3 sekundy

      z nahodne bedny jsou
      -uz zminovane kameny na zdokonaleni
      -pvp talismany blesku, ohne, vlny, vetru, mraku.
      - a jeste neco

      ohnive sp partner nebude (aspon zatim)

      winsurfer je rozhodnuto bude pridavan do hry.
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • kalbosh wrote:

      -b.u.m.p

      nejspis urcite s zacatkem letniho eventu [31.7], pribude arena 3vs3 pro lvly 30>99
      arena 70>99 ktery je s ranking system a new kridla budou pozdeji.

      neco blize ohledne team areny;

      System vybira spoluhrace a protivniky podle prumeru lvl +- 5 lvlu
      prubeh: po rozdelovani teamu, clenoveho jednoho teamu dostane do cekaci mistnosti
      kde maji 60 sekund na rozdelovani poradi v pvp, kdyz ne system rozhodne nahodne.
      Pak probehne boj prvni s prvnim ... druhym s druhym....
      kazdy souboj trva 300 sekund(max, znamena remiza) nebo kdyz jeden zemre
      pri boji muze zavolat[summonit] na pomoc spoluhrace na 30 sekund. Ale celkem jen 5x!!!

      Vyhraje team ktery ma vice vyher(jednotlivych)
      -kdyz je nerozhodujici (stejny pocet vyher/remiz) rozhoduje pocet zbyvajici summon.
      -kdyz i pocet summon se rovnaji tak oba teamy prohrali.

      reward;
      vyhra - 1 gold, zlato(dle lvlu), exp(dle lvlu)
      prohru - 3 silver, zlato(dle lvlu), exp(dle lvlu)

      za co utratit.
      nahodna bedna z areny - 25 goldu
      pak jsou jen za silver, ruzne lektvary, buffy, ... lze je pouzivat jen v arene(team arene, ne normalni)
      pridavaji % utok, def, hp/mp, rychlost, neviditelnost, videt neviditelny, zruseni debuffy, .... nebo nesmrtelnost na 3 sekundy

      z nahodne bedny jsou
      -uz zminovane kameny na zdokonaleni
      -pvp talismany blesku, ohne, vlny, vetru, mraku.
      - a jeste neco

      ohnive sp partner nebude (aspon zatim)

      winsurfer je rozhodnuto bude pridavan do hry.



      Díky za informace :) škoda že jsem tak uplně nepobral ten systém rozřazení(nebo si to aspon myslím) uvidíme ve hře


      Co se týče prkna...je škoda že i když jsou ankety ukáže se že lidi nemají cit
    • Tiež dík ta info, aj ked moc si to predstaviť neviem ale v hre sa všetko dozvieme

      Ako tak pozerám tak do hry nám po 2 mesiacoch pravdepodobne pribudnú dalšie 2 nesmenitelné itemy - silver , gold , to sa už fakt bez velkého skladu nebude dať žiť :wacko:

      P-S-Y wrote:

      Co se týče prkna...je škoda že i když jsou ankety ukáže se že lidi nemají cit


      to vieš 500 čerstných teeneagerov zahlasuje a je to tam :missilelauncher:
      JaJakub
      (Lukostrelec 90 :thumbsup: )
      + pár prckov ;)

    • zapomel jsem zminit nahore, ze pri prihlaseni do pvp hrac nesmi mit skpinu. Taakze system vybere spoluhrace.

      JaJakub: jeste itemy co se kupuje za silver je nesmenitelne (myslim) nastesti ty se daji koupit jen urcity mnozstvi a spotrebuje se jen v team arene. (z toho vypliva ze v team arene normalni lektvary nedaji pouzit)

      Prkna - efekt co umi je docela OP, takze zhavte ntcka.
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • Aha ty prkna takhle...množný číslo a thread mně zmátlo :)
      Tokky, když pudeš proti 94/95 je to vyrovnané protože šanci na EQ máš stejnou--> tvoje chyba že nemáš odp. EQ (90 a 92/93 sice rozdíl je ale když bude oboje r7 záleží na mušli a na mozku hráčů) to s 85 je nevyrovnaný ale jak to chceš udělat? :)

      Blbý že to samo určuje spoluhráče...já už vidím jak se přemůžu pujdu tam a hodí mi to někoho koho nemusí....nesnáším
    • No jasný.. jenže když já mám r6+8 full.. a hodí mi to tam například Deža,který má r7+8/9 od 92/93 to už je horší.. :D Ale zas je pravda že je horší když to hodí 85 a 90.. tam je už ten level podstatnější než 90 a 92..Třeba já bych byl pro aby sem tam dostával stejny lvly.. / Mohl někoho vyzvat .. to by teprve bylo super :thumbsup:
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • nahodny losovani je dost fer nez si vybirat team predem.
      Pak ostatni hraci nemaji sanci vyhrat. Takhle maji vsichni sanci. Myslite jen na sebe.
      I prohra ma vyhodu, za prohru je silver jedine s nima se daji nakupovat lektvary a buffy, ktery se daji pouzivat pri pvp v arene. .. takze

      +- 5 lvl je docela fajn. Kdyby Nt hralo vic hracu tak by mohli snizit na 3 nebo 2. Jinak by hledani teamu trvalo. U mezni hodnoty 89/90 bude skripat ale ostatni je v poho

      btw po 300 sekund, pokud nenajde team hrac je vyloucen a musi znouvu prihlasit.
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz