Děti?

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/


    • O tomto názoru,jsem hodně dlouho přemýšlela,jestli ho psát nebo ne. Ale to,co jsem viděla dneska v aréně a v Nosville, tak to už mě zabilo. Lidi,toto fakt nemyslíte vážně. Proč si všichni musíte něco dokazovat? Už je to fakt strašně trapné. Přijdu do arény např. a prvně,co vidím je,jak se tam hádají lidi o tom,kdo je lepší a kdo je nula a takovýhle kecy. Kde je ta skvělá hra,jaká byla před třeba 3mi lety? Asi už nikde,co? Teď akorát musíte mít na sebe narážky,dávat si po každé hádce někoho na black list nebo rovnou na ticket. To jste fakt takové děcka? Ani se nedivím,že některé skvělé 90+ skončily,protože toto už je fakt moc. A kdyby jste si začali třeba pomáhat? To asi nehrozí vůbec,co?
      Byla jsem dneska v aréně po 2 týdnech a prvně,co vidím je,jak do nějaké 60tky jde Rollo,Talula,Kyotepe a ostatní. Ty 3 ,které jsem právě vyjmenovala,to jsou děti celého nostale. Jelikož fakt neumí nic víc,než jen otravovat,urážet,zabíjet a nemít k tomu důvod. Toto už je fakt vrchol. Nevím,jestli se tak chovají jen ve hře nebo i v realu,ale toto už bylo fakt moc... Normálně bych na tu hru nechala udělat IQ test,protože toto už je nemožné,jak si někteří dovolují a chovají.



      BTW. Vím,že je to jenom hra,ale vše má své HRANICE! ;)
      BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup:
    • Sice jsem názoru že se v aréně má bojovat(nečekaně), ale fakt je trapné jak ty 90+ si dovolují na 60tky co si tam dávají pvp. Kde jinde si mají dát pvp? v nosville? tam by je taky zabila nějaká namachrovaná 90. A proč chodit jiné ch, protože na ch1 jsou s prominutím vypatlanci?! Měla by se udělat nějaká 1v1 aréna(zbytečnost..) a nebo možnost jako na metin2 vyzvat někoho k souboji. Stejnak v aréně nejsou ty dmge 100%tní a na jiných mapách jo.
      Buďto udělat npc na portování do 1v1 arena mapy (po zadani jmena nepritele portne.. atdatd), nebo možnost vyzývat k souboji :)
    • •Funny• wrote:


      O tomto názoru,jsem hodně dlouho přemýšlela,jestli ho psát nebo ne. Ale to,co jsem viděla dneska v aréně a v Nosville, tak to už mě zabilo. Lidi,toto fakt nemyslíte vážně. Proč si všichni musíte něco dokazovat? Už je to fakt strašně trapné. Přijdu do arény např. a prvně,co vidím je,jak se tam hádají lidi o tom,kdo je lepší a kdo je nula a takovýhle kecy. Kde je ta skvělá hra,jaká byla před třeba 3mi lety? Asi už nikde,co? Teď akorát musíte mít na sebe narážky,dávat si po každé hádce někoho na black list nebo rovnou na ticket. To jste fakt takové děcka? Ani se nedivím,že některé skvělé 90+ skončily,protože toto už je fakt moc. A kdyby jste si začali třeba pomáhat? To asi nehrozí vůbec,co?
      Byla jsem dneska v aréně po 2 týdnech a prvně,co vidím je,jak do nějaké 60tky jde Rollo,Talula,Kyotepe a ostatní. Ty 3 ,které jsem právě vyjmenovala,to jsou děti celého nostale. Jelikož fakt neumí nic víc,než jen otravovat,urážet,zabíjet a nemít k tomu důvod. Toto už je fakt vrchol. Nevím,jestli se tak chovají jen ve hře nebo i v realu,ale toto už bylo fakt moc... Normálně bych na tu hru nechala udělat IQ test,protože toto už je nemožné,jak si někteří dovolují a chovají.


      BTW. Vím,že je to jenom hra,ale vše má své HRANICE!;)

      Co by si cekkal ? :D tohle je CESKEJ servr :D :D a jinak tohle je hra zamerana da se rict pro "deti" a pokud vydite nekoho kdo de do mensich lvl tak byste taky mohly zvednout prdel a pomoct jim :)
      Obcas pisu nesrozumitelne, bez diakritiky a celkove pisu jak mi to pride pod ruku.... Prosim o ignorovani techto chyb :D
    • Vítězslav wrote:

      Docela bezvýznamné to tu řešit. Kdysi ta hra nebyla tak známá, ale i tak měla vždy své kidy. No a? Tys jedním taky někdy býval/a. Jestli ti to vadí, jdi hrát nějakou hru co je rated PEGI 18 a tam máš právo si stěžovat na každého 18- co to hraje. A navíc k čemu ti je to tu řešit? Oni budou tací jací jsou i nadále. :lol: :thumbdown:
      Já tu jen říkam svůj názor,Toď vše,prostě mi to jen hodně vadí... Nic víc... :huh:
      BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup:
    • S těma "borcema" souhlasím a s dovolením bych ještě přidal hráče Fraajerka(kterej mě zabíjel uen kvůli rodině, asi ho naočkoval zaci) ThomasMcCall a nebo třeba Secret která si myslí ž je nejlepší. Jako každej má svý mouchy ale tohle už je dost pod úroveň
    • Yuno wrote:

      S těma "borcema" souhlasím a s dovolením bych ještě přidal hráče Fraajerka(kterej mě zabíjel uen kvůli rodině, asi ho naočkoval zaci) ThomasMcCall a nebo třeba Secret která si myslí ž je nejlepší. Jako každej má svý mouchy ale tohle už je dost pod úroveň
      Prosímtě,neurážej tady Secret,ok? Není ani lvl 80,tak prosímtě se uklidni,sice ona je hrozně moc dobrá,dá si i mě a to jsem 80tka a to mám celkem doooost dobrý eq. Dá si hodně lidí a nejsou 75- dá si třeba i některé 80-85 max 90,co jsem sem tam viděla. A navíc, ona alespoň jde vždycky sama,nejde nikdy se skupinou. A když už jde,tak oni se k ní přidávají. Já se jí nezastávám. Jen vím,co jsem slyšela a viděla. :P

      A souhlasím s ThomasMcCall a Fraajerka :thumbsup: .


      Btw.Tady se řeší ti,kteří jdou se skupinou a jsou větší aspoň jak lvl 80+!!! ;)
      BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup:
    • •Funny• wrote:

      Prosímtě,neurážej tady Secret,ok? Není ani lvl 80,tak prosímtě se uklidni,sice ona je hrozně moc dobrá,dá si i mě a to jsem 80tka a to mám celkem doooost dobrý eq. Dá si hodně lidí a nejsou 75- dá si třeba i některé 80-85 max 90,co jsem sem tam viděla. A navíc, ona alespoň jde vždycky sama,nejde nikdy se skupinou. A když už jde,tak oni se k ní přidávají. Já se jí nezastávám. Jen vím,co jsem slyšela a viděla. :P

      A souhlasím s ThomasMcCall a Fraajerka :thumbsup: .



      Btw.Tady se řeší ti,kteří jdou se skupinou a jsou větší aspoň jak lvl 80+!!! ;)
      Máš pravdu Funny,já si nic dokazovat nepotřebuju. Prostě lidi přijdou a zeptají se mě: ,,Dáme PvP?" Já jen odpovím: ,,Jop."
      A to je všechno. Nezabíjím zas tak moc prcky,jen když chcou kill. Promiňte,ale nic si dokazovat nepotřebuju. Já už si dokázala to,že umím porazit lidi do lvlu 90. Nic víc si už dokazovat nepotřebuju. Jsou i horší případy jako já. Tak prosím vás,uklidněte se. Já alespoň nechám ty lidi z arény odejít. Nejsem taková ta,že si dělám score na prckách,kdybych si na nich dělala score,tak vypadá jinak. ?( Budu ráda,jak mě s této debaty vynecháte. Děkuju :thumbup: .
      Život je samé sluníčko jen pro ty,co nechcou vidět realitu.
    • Celkove mi toto téma připadá úplně bezvýznamné... stala se z toho čisté jen a jeb "drbarna" .. chapu, že na někoho kdo vás zabije máte vztek.. tak klídek ne? Nechápu že to řešite .. -_- neříkám, že mě občas někdo neotravuje v aréně,ale neresim to, tak proč vy ano? .. :altr: :altr:
    • Tadeaš wrote:

      Celkove mi toto téma připadá úplně bezvýznamné... stala se z toho čisté jen a jeb "drbarna" .. chapu, že na někoho kdo vás zabije máte vztek.. tak klídek ne? Nechápu že to řešite .. -_- neříkám, že mě občas někdo neotravuje v aréně,ale neresim to, tak proč vy ano? .. :altr: :altr:
      Protože už je to trapné? :huh: Mě by zajímalo,jak by ses cítil ty,kdyby tě neustále killili 90+ a nepustili tě ani z arény. :dash:
      BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup: