event

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Na prvním a druhým mobspawnu jsem přišel na to,že jestli chcu z eventu něco mít,tak musím zapomenout na nějaký zabijení potvor...No,takže náplní mobspawnu 86+ pro mě bylo pohybování se klikáním na minimapu a mačkáním X :D

      Připadá mně to takový nedodělaný,aby si vydělal ten,kdo tam nic nedělal a ten co tam celou dobu zabíjel neměl nic.Chci eventy jako třeba ten kvíz ANO/NE co byl před rokem (či dvouma rokama?) nebo pvp turnaj...Chápu,že příprava takových eventů zabere víc času,ale párkrát do roka by nějakej takovej event být mohl...
      Dandikovec
    • P-S-Y wrote:

      Keram10216 wrote:

      Chtěl bych poděkovat za event :) Chválím - povedl se vám moc :)

      Dengi: Tebe jsem teď viděl před svatebním pavilonem :D ... A ano, to none se vyšplhalo až na 1,5kk ale potom to klesalo :)



      a co že jsem tam byl?? nějak nechápu souvislot....




      jinak ne každej kdo nehnul prstem má všechno :D já nehnul prstem a...mám prd :) snad vás to potěší :D



      Jen že jsem tě tam viděl :D :D Ale tys mi neodpověděl -,- Asi AFK :D :D



      PVP turnaj byl skvělý (y)! A tenhle event byl super a nevím jak vám ale mě z těch beden státního svátku spadl 10x elík na HP a z druhého 10x elík na MP :D Ale ty regeneráky se fakt hodili... a jak tu někdo psal že by ty none nešli prodat - tak by je někdo vyměnil... a kdyby nešli vyměnit tak bys nedostal odměnu od GMka...

      A můžu se zeptat kolik tam bylo přibližně vypuštěno příšer? Protože skoro celá mapa červená :D (na tom 55-85)

      Jak jsem tam vstoupil tak se to ani moc nesekalo ale nešlo útočit tak jsem dal relog, šlo útočit ale nešlo se hýbat tak jsem dal znovu relog a vpohodě to šlo :)
      :veloce:
    • Moc se tu nechcu rozkecávat a nadávat na event protože by sem měl být vděčnej za vše co dostanu free. Ale tento event se mi vúbec ale vúbec nelíbyl v tom že kdo prostě aktivně bojoval a snažil se toho zabít co nejvíc tak nesebral ani 1 none protože prostě neměl čas to sbírat a ve předu u monster to moc nepadalo... Prostě ti co byli vzadu a nebojovali jen čekali na vyhlášení od GM že budou padat none a potom jen snadně pozbírali..
      Zažil sem jeden MobSpawn který se konal v mortazu na mapě Brány vulkánu, byli tam zapečetěné monstra, Dark Horn, a nějaké ty monstra ze sopky.. Nebylo tam žádné none a výměna, prostě když se vyčistila určitá část území tak GMka rozdali balíčky a bylo... Myslím že tehdy se rozdalo tak 8x Modrý drahokam,4x zelený drahokam a 3x žlutý drakoham,3x ancell,medaile na 7dní to už nevím kolik X.,batohy a taky myslím že ešte lektvary na skušenost tak 10x, 100% elíky atd... - vyším levelúm myslím i magmarosky a gigantky. Tehdy tam byl i múj kámoš který AFKoval někde vzadu a GMka ho kickli protože nezabíjel :D takže neměl nic...
      Nevím proč vy tam nahoře furt špekulujete a děláte to tak že ti co se nejvíc snaží mají nejmíň..
      Toď vše z mého vyjádření.. :D
      S pozdravem Dobik - a pardon za možné chyby, přece jenom nejsem z česka :D
      Hraju jen pro zábavu!
      Dobik_CZ :crazy:


    • Tak to máš asi nějaký špatný reflex, během killeni moobu none nějak nepadalo, asi tak 2 kusy co jsem viděl a až po vykillení poloviny mapy bylo SHOUTEM napsáno že budou padat none,
      takže i ten kdo bojoval měl čas si něco sebrat. Já sám bojoval a měl jsem z dvou spawnů 7 none celkem.
      [Thien Chúa]>AweRR*
    • MACRO wrote:

      Tak to máš asi nějaký špatný reflex, během killeni moobu none nějak nepadalo, asi tak 2 kusy co jsem viděl a až po vykillení poloviny mapy bylo SHOUTEM napsáno že budou padat none,
      takže i ten kdo bojoval měl čas si něco sebrat. Já sám bojoval a měl jsem z dvou spawnů 7 none celkem.



      i tak špatnej systém..dojdu po killu seberu a jdu pryč, souhlasím s dobym