Krmivo pro nosmáty- rychlejší regenerace HP

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • můj obyřč z bufama mněl 18000 a jak sem to řešil stoprocík ten vyrobíš elíky vyrobíš jídlo vyrobíš z materiálu na glace 2 až 4 hodinky v noci na enkydech neboi na tučnácích a máš vyřešeno, takový bonus je zbytečná věc akorát by byla další výhoda pro nosmálisty protože věřím že by to bylo v nosmalu.
    Ale nic takého nepotřebuješ mág aura holyl heal cruss heal atd co je na tom tak těžkého udělat si zásoby jídel elíků? Zvládá to tu každej jen ty ne?
    Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
    Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
  • P-S-Y wrote:

    když člověk jak já bere věc na prodejní hodnotu tak za hp buše 20k? nádhera no :D
    tak choď bez buše a nebude tě to stát ani jednu zlatku. ;)
    chápu, že by jste chtěli vydělávat pořád víc jen aby jste měli dost peněz na nosmall itemy od těch co dobíjí, ale i tak by jste si nepomohli.
    není nic jednoduššího než aby nosmallisti zvedly ceny pokud by se vám tímto zvedly příjmy. takže i pak by jste na tom byly pořád stejně blbě, ale chápu pak by jste bojovali za častější drop peněz a taky drop větších částek.
    po tomto názoru měním né NE na NIKDY :rofl:
  • magua wrote:

    P-S-Y wrote:

    když člověk jak já bere věc na prodejní hodnotu tak za hp buše 20k? nádhera no :D

    tak choď bez buše a nebude tě to stát ani jednu zlatku. ;)<br />
    chápu, že by jste chtěli vydělávat pořád víc jen aby jste měli dost peněz na nosmall itemy od těch co dobíjí, ale i tak by jste si nepomohli.<br />
    není nic jednoduššího než aby nosmallisti zvedly ceny pokud by se vám tímto zvedly příjmy. takže i pak by jste na tom byly pořád stejně blbě, ale chápu pak by jste bojovali za častější drop peněz a taky drop větších částek.<br />
    po tomto názoru měním né NE na NIKDY :rofl:



    takže zastáváš názor bejt slabej, sedět v NV nehnout ani čapou aby nebyly velký zisky a nerostli ceny.....TOTO JE :rofl:
  • co si představuješ pod pojmem "bejt slabej"?
    nosmát má byt jen pomocník, nikoliv náhrada za neschopnost vylepšit si vybavení, rezisty, karty atd.
    toď můj skromný názor k tvému "bejt slabej"
    navíc pokud je mi známo tak je ve hře ještě partner kterému můžeš také dát vybavení, které mu můžeš vylepšit a také mu můžeš vyrobit rezisty. a pokud si vylepšíš např kliffa tak to máš jako kdyby s tebou chodil další warrior. navíc oproti kdysi dostali partneři také panenky takže o tom "bejt slabej" se dá dost polemizovat.
  • presne jak jsem psal ... neni to plnohodnotny tank, je jen pomocník jak psal Magua.

    Pokud chces aby tankoval a pomahal tak ti to bude neco stat ne?

    Chcete aby za vas tankovalo, tahalo a buh vi co jen tak? haizzzz
    Rovnou chci invul + 100% dmg ... abych nemusel chlastat eliky, lektvary, zrad jidlo, zesik, ancel ... abych "nahodou" neprodelal.
    Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
    League of legends - active - gold divison
    Nostale - retired
    CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz

    The post was edited 1 time, last by kalbosh ().