Caligor

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Jak jste si mohli všimnou podle názvu,tak se toto téma týká o Caligorovi. Jen tu chci dát svůj názor,takže prosím,žádné urážky,narážky atd. Děkuju.
    Docela mě začíná štvát to "rozdělení". Prostě jednou jsem anděl jednou démon. Nic proti tomu nemám,ale kdyby to alespoň bylo fér a né,že na jedné straně jsou 90+ a na druhé 89- . Třeba jak dneska (vynechejme to,že je event). Ale prostě mě to začíná štvát. Byla jsem démon (normálně jsem anděl). To byla hrůza. Snad víc jak polovina afkovala. A další (ti kteří neafkovali) šli do andělů. A jen asi tak 10 lidí šli do Caligora8|. A andělé nedali myslím že ani 20 bodů. Nechápu o co vám všem jde. Pověst se stejně nepřičítá. To sakra už máte dávno ale VŠICHNI vědět. Proč ten Cali nemůže být tak,že všichni půjdeme do Caliho a nikdo nepůjde do sebe,abychom to dali pod 20 min? To je tak hrozně téžkě? Asi pro některé jo,co? Snad v neděli (zítra) to bude už lepší,protože takto za chvíli Caliho nebude chodit nikdo... A bude to tak,jak před půl rokem....


    BTW. CHCI VĚDĚT I VÁŠ NÁZOR! :P 8) :D ....
    BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup:
  • Ahoj, jen ti odpovím na tvé otázky:

    1) afk - už jsem speciálně na to navrhl řešení a prosil hráče o pomoc, výsledek by takový, že pár jedinců se vyjádřilo a podpořilo a zbytek se na to vykašlal a udělal pouze své maximum (a to pouze přečtení o co jde, takže jste byli vlastně spokojení)
    2) boje hráčů - to jde rozdělit na 3 skupiny:
    a)hráči o kterých mluvíš, nezajímá raid ani odměna, prostě milují kazit radost ostatním => KDYBY CHTĚLI, TAK TO VYPADÁ JINAK
    b)hrači, kteří tam jsou kvůli bossovi mají různou mez kterou strpí
    c) ti kteří pouze hrání bojovníky u caligora, jenže ti jsou pak pod nájezdy více než ostatní..."ha on bije toho, jdu pomoct"
    3)Až lidi budou chtít, dejte mi vědět, do té doby je tohle vše zbytečné (ten příspěvek s afk, byla moje poslední snaha vás přesvědčit k něčemu)
    Hodně štěstí.
  • Martinias wrote:

    Ahoj, jen ti odpovím na tvé otázky:

    1) afk - už jsem speciálně na to navrhl řešení a prosil hráče o pomoc, výsledek by takový, že pár jedinců se vyjádřilo a podpořilo a zbytek se na to vykašlal a udělal pouze své maximum (a to pouze přečtení o co jde, takže jste byli vlastně spokojení)
    2) boje hráčů - to jde rozdělit na 3 skupiny:
    a)hráči o kterých mluvíš, nezajímá raid ani odměna, prostě milují kazit radost ostatním => KDYBY CHTĚLI, TAK TO VYPADÁ JINAK
    b)hrači, kteří tam jsou kvůli bossovi mají různou mez kterou strpí
    c) ti kteří pouze hrání bojovníky u caligora, jenže ti jsou pak pod nájezdy více než ostatní..."ha on bije toho, jdu pomoct"
    3)Až lidi budou chtít, dejte mi vědět, do té doby je tohle vše zbytečné (ten příspěvek s afk, byla moje poslední snaha vás přesvědčit k něčemu)
    Hodně štěstí.

    Martinias wrote:

    Jo,máš pravdu,souhlasím úplně s tebou. Strašně mě to začíná sr*t ... A Caliho přestávám chodit,protože jsem tam minule v raidu byla sama ...
    BTW. CHCI SLYŠET I VÁŠ NÁZOR! :thumbsup: