Exp event BUG???

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Exp event BUG???

      Ehm, nevím čím to je, ale šel jsem expit s prckem na komet, v pohodě dávalo 0,05%, ale pak jsem získal požehnání kytky a spadlo to na 0,03% a pak jsem se relogl a bylo to na 0,02% Jste zrušili exp event ?

      EDIT: Po pozorování zjištěno, že mi někdy skočí bezdůvodně 0,04%, a pak ze stejného lvlu 0,01% .
      Šalali Dingdong dejte šanci míru ... :D
      Jen já jsem člověk, co může říct že mu GM dal 2kk, odednes :D

    • Duvod? Zaokrouhlování ... jelikoz exp jsou vyjadreny v % kde ma jen 2 desetinych mist takze presnost tam nehledej
      Lepsi je exp v cislech ... akorat je to jen v highscore a neni aktualizovan stale(asi parkrat za den)
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz
    • Nevím jestli to samé nepsal již Kalby (pokusím se to jen trochu jinak vysvětlit :D ), ale exp jak je v těch % tak máš např. 22% a celkem máš ale 22,52% a ještě se to rozkládá dál na tisíciny a desetitisíciny a další minidílky. Tudíž za jednoho moba můžeš dostat 00,007% za dalšího 00,009% prostě občas to skočí trochu víc ''přes'' a někdy zase ne :) Přeci jen každý mob má trochu jiný exp.. a těmi setinkami a menšími dílky se může lišit.
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně
    • krisher wrote:

      Nevím jestli to samé nepsal již Kalby (pokusím se to jen trochu jinak vysvětlit :D ), ale exp jak je v těch % tak máš např. 22% a celkem máš ale 22,52% a ještě se to rozkládá dál na tisíciny a desetitisíciny a další minidílky. Tudíž za jednoho moba můžeš dostat 00,007% za dalšího 00,009% prostě občas to skočí trochu víc ''přes'' a někdy zase ne :) Přeci jen každý mob má trochu jiný exp.. a těmi setinkami a menšími dílky se může lišit.



      i kdyby nějakej dal třeba 0,01, další 0,019 a další 0,015 tak ti to nikdy nepřidá s rozdílem 0,03 (0,01-0,04 jak bylo řečeno)...za předpokladu že zabijíš stejné mooby a semtam se ti připlete jinej :)

      za předpokladu že ti moobové jsou uplně stejní(ti které zabijíš) tak dávají stejný exp, když jednou dali 0,01 tak max. pokud to hra nezaokrouhluje by ti mohl dát 0,019999..., takže příklad...seš na nule, zabiješ mooba a máš 0,019999bzk(body zkušenosti) ->ukazatel ti ukazuje 0,01, zabiješ dalšího mooba a máš 0,0388888888(snad správně :)) a ukazatel ti ukazuje 0,03 ->rozdíl mezi tímto a 1. mobem je jen 0,02 a ne 0,04


      doufám že jte pochopili :)