Můj nápad na event Port Alveus v plamenech

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Můj nápad na event Port Alveus v plamenech

      (Ps : toto je email který jsem se snažil odeslat na event@nostale.cz bohužel mi přišla zpráva, že email nelze doručit, tak chci znát aspoň Váš názor. Vím že odměny z raidu jsou možná trochu moc cenné, ale tak co :-D)



      Dobrý den, má postva je ¤Coolioisback¤ a toto je můj návrh na event

      Příběh
      : Ďábel vzal město útokem a Port Alveus zachvátily plameny, ale co teď
      ? Musíme s tím něco udělat. Sežeň své přátele, s nimi po boku pomoz
      zahnat ďábla a opravit škody ve městě.Když každý přidá ruku k dílu
      opravy budou hned hotové. Budeš potřebovat spoustu odvahy, síly a
      strategie. Troufneš si na to ?

      Princip : Protože Port Alaveus
      zachvátily plameny, je potřeba město obnovit, NPC budou potřebovat
      materiál aby obnovily městečko, monstra totiž odnesly i nejmenší zásoby.



      Lucia potřebuje střešní tašky, aby si opravila díru ve střeše.
      Arnold Artisan potřebuje nové dřevo na nábytek a násady zbraní.
      Isaac Artisan by naopak potřeboval látku, aby obnovil sou zásobu zboží.
      Marvin Magicus, shání nové knihy do veřejné knihovny.
      Noelia Rosa potřebuje potraviny, aby je rozdala po městě všem odhodlaným dobrodruhům.

      Za
      pomoc dostanete Kapku vody. 5 kapek u Lucie vyměníš za hasící kyblík (
      obsahuje : 1¤ Hasičský oblek 1/7 dní, 2 ¤hydrant - rozcestník, 50 ¤
      Limonáda viz. dále)

      Pokud příšerám odebereš 15 kyblíků s vodou, dones je k Alfredovi Erudiovi ten ti za ně daruje pečeť Ohnivého ďábla.
      Některá
      monstra ukrývají lahvičky s Lesklou vodou, ty ti zachrání život pokud
      tě v raidu usmaží ďábel. ( týmu se neubere život, jako u vejcí z
      velikonoc)

      Systém raidu by vypadal asi takto, Ďábel každou minutu
      zamíří své plameny ( jako slepičí král když skáče) a místo každého
      pátého "plamenometu" vyvolá Zuřivé plameny. Dobrodruh nebo pomocník
      posílený elementem vody způsobuje dvojnásobné poškození.
      Pokud jsi již na pokraji sil, můžeš použít předmět Limonáda, léčí manu a životní body za 2000.

      Návrh na odměny z raidu :
      Tarotová karta : Bojovník s ohněm ( zvyšeju energii ohně o 10 %, odolnost proti ohně se zvyšuje o 10 % )
      Hydrant ( rozcestník)
      Perla Hasiče bušíka / Aqua
      Perla Zuřivého plamene
      Fontána ( konstrukce v minizemi)
      5¤ Osvěžující zmrzlina ( rychlost zvýšena o 1 )
      Slon hasič ( Vozítko s rychlostí jako Marco Polo)
      Vodní bomba ( spustí pád kapek vody nad hlavou označeného hráče)

      Toť vše, děkuji za přečtení a doufám že tento návrh projde, případně se nebráním úpravám.

      S přáním pěkného zbytku večera ¤Coolioisback¤.


      PS : Pokud někdo umí dobře anglicky/korejsky mohl by mi toto přeložit a poslat na email wdas@email.cz ? Děkuju, do předmětu napište překlad eventu a svůj nick.

      The post was edited 1 time, last by smrt94 ().

    • Tento event nemohou GM u nás udělat, takový "velký" návrh který vyžaduje přidání raidu, nových itemů atd. je třeba nějak předat nejspíše GF...ale to asi neprojde protože pokud se nemýlím raidy a novinky přichází z koreye/koree...(těžko říct co se čte hůř :D)

      pokud by se to udělalo tak aby to bylo proveditelné s itemama co jsou ve hře ted, odstranily by se požadavky vuči NPC(v příběhu klidně) a bylo to principem Farem tak proč ne, některým by se to asi líbilo :)
    • Tohle by im dalo chvíli práci s prekladem, grafikou a zakomponovaním do hry... ale jinak návrh pekný jen kdyby se to prijalo tak sem luk a lovca moc nepoužívam xD a ješte by sem dal že element ohne má 10x menší útok ako ostatné elementy
      Co k tomu dodať? :D


      P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)
    • hmm.. ja myslel že zajda se stvoril v mysli nejakého člena GM teamu(ne z nášho CZ GM teamu xD) a krome toho je to jen nosmat jeden, ktorého preklad nevypadá byť tak ťažký pretože nieje skoro čo prekladať a graficky netrebalo urobiť toľko ako celý raid
      Co k tomu dodať? :D


      P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)