Nostale kvíz

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Nostale kvíz

      Napadlo mě udělat nostale kvíz. Kdo bude mít čas tak mi může poslat zprávou svoje odpovědi. První tři lidi dostanou odměnu. V případě ohlasu udělám další kvíz. Zapojit se může každý ;)

      Pro moderátory: Rád bych aby se někdo zapojil, tento kvíz jsem dal do zábavy ale tam se tolik lidí nedívá. Takže prosím v 20:00 přesunout někam do spamu :) Zároveň je toto téma určeno jako debata takže to potom můžete hodit do sekce debata.

      Otázky:
      1) Jak se nazývá rostlina která vymezuje zónu ve které se můžou stavět stánky (na tržišti)?
      2) Na jakých kanálech ji můžete vidět?
      3) Společně s touto rostlinou je na jednom kanále ještě jedna, jak se jmenuje a jakou má schopnost?
      4) Jak se jmenuje NPC které provozuje NosBazar?
      5) Jakou rychlost má nové eventové vozidlo v aktu 1 a jak se jmenuje?
      6) Kde se dá sehnat Inferno?
      7) Jak se nazývá poslední schopnost 1SP karty u bojovníka s mečem?
      8) Jak dlouhý je u této schopnosti čas útlumu?
      9) Kde se dá získat 5 SP?
      10) Jaká je potřeba reputace k nasazaní Karty Jajamaru?

      Konec soutěže je dnes ve 20:00.

      Odměny:
      1. místo - Pomerančový klobouk (7 dní)
      2. místo - Miloučký králičí kostým (m) (1 den) + 50 velikonočních zajíčků
      3. místo - Miloučký králičí kostým (m) (1 den)
    • 1) Xysen keř
      2) Pouze 1. (tedy bylo to tak nedávno :D)
      3) O žádné newím možná to bude tím že mi nějak 2dny nejde zapnout nostale přes prohlížeč tak to bych se rád dozvěděl.. je jako na tržišti?:)
      4) Bibi Bazar
      5) Akt 1 - 20 a ostatní akty 14 myslím
      6) Z Nosmallu nebo vylíhnout z Plamínka
      7) Je to něco s tím drakem :D (tak to je jako výhoda pro bojovníky... bo oni tu sp mají)
      8) napodobně... to ví jen bojovník...
      9) DRACO raid
      10) NWM.. :D

      To co newím tak bych se rád dozvěděl :D jen jsem se zkusil zůčastnit.. a s tím warem trochu nefér
      :veloce:
    • Došlo ti že to nemělo být napsaný zde ale mě v PM? To už je ted jedno. A jelikož udělám nový otázky tak vám tam dám něco co mají všechny povolání ^^

      Správné odpovědi:
      1) Xysen-keř (55lv.)
      2) kanály 1 a 5
      3) na kanálu 5 je ještě Antibuff Mandra (99lv.) - přerušuje posilující kouzla (buffy) - lze jí snížit HP ale nelze ji zabít. Útočí sama, snižuje HP ale nemůže nikoho zabít.
      4) Bibi Bazar
      5) Akt 1 - 20, jinak 14
      6) z nosmallu nebo vývin
      7) schopnost Létající drak
      8) útlum: 120 sekund
      9) Draco raid / koupit
      10) 4501 - 7000

      The post was edited 1 time, last by Tomps® ().

    • Tompsi tak já to psal na rychlo že.. jsem musel končit tak jsem to chtěl jen vyzkoušet :D

      A otázky jsou jen na tobě.. :) Ale třeba já jsem lukostřelec takže toho o warech moc nevím... jako vím že mají hodně hp.. dobrou obranu atd.

      ale co se týče SP tak názvy moc neznám a jak ty skilly vypadají tak to znám:
      Luk
      1-4SP
      Mág
      1-4SP (mága jsem měl a u DG něco málo znám)
      War
      U wara znám jen skilly 1SP taky jsem wara měl :D Ale neznám názvy.. a v těch skillech ninji,crusse,berse se nevyznám :)

      Takže asi tak :) Jinak to máš dobrý nápad ten kvíz :)
      S tou mandrou to nwím dlouho jsem ted na NT nebyl že.. :) takže se tam pak podívám :)
      :veloce: