Otázky moc a moc .

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Otázky moc a moc .

      Ahoj, všichni chtěl bych se zeptat na pár rad do začátku abych něco nepokazil včera jsem se rozhodl,že to začnu hrát vypadalo o docela zajímavě.
      Chtěl bych se zeptat co dělat v začátcích a kde schánet věci atd. Tuto hru jdu hrát po prvé, takže to bude docela složité. kdyby byl někdo tka hodný a napsal nějaký návod,který by pomohl byl bych velice vděčný. :) Předem děkuji za odpovědi vstoupím do hry až o tom budu něco málo vedět. takže mi pomuzou vase rady.
    • Ahoj :) No tak abych nějak začal ..

      1, Zabijej ovečky,Berany - padá z nich vlna kterou prodáš ostatním hráčům za slušnou cenu, není to nic moc ale pro tvůj lvl se to hodí..
      2,Dropit "Semeno moci" a poté ho prodávat
      3,Pokud tě tohle nebaví můžeš chodit skryté Time Space invidualní kde se né jen expneš a vyděláš, ale zvyšují ti pověst..
      4,Sledovat repra jestli neschání někdo někoho na PTS na založení - měl by si věci na prodej prakticky zadarmo.. pokud si daný lvl :D
      5, Kousky Kamene time space Raid - Dělat např. Cuby Pečeťě
      6, Je možnost teď chodit event a z něj prodávat drop/bedny

      ohledně věcí ti doporučuju si zajít do "Obchodní Zony" k Nosbazaru a zadat si Zbraně / Brnění Lvl a povolání a jen si vybrat, je to asi nejvyhodnější :)


      Možností na vydělání si pro začatek je spousty, jen si musíš vybrat tu která ti nejvíc vyhovuje .. ^^
      Snad jsem ti pomohl, Tokky ^w^
      How can u face ur problem if ur problem is ur face ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    • doporučuji tak do 21lv. jít podle tutoriálůa questů, dají ti dost dobrých rad seznámí tě se hrou až budeš u 21lv. skus se podívat po nosvile(vesnice ve které jsou hlavní npc, objevíš se tam po stvoření postavy) a uvidíš tam takové budky...klikni na ně dostaneš se do minizemě hráčům, tam najdi minihry(pila, lom, rybník a střelnice) skus se je naučit, každý den máš 20her, hrát můžeš 1,2,3,4,5lv. z 5lv. padají uplnky které se dají prodat velmi draze :) (nehledě na to že za 20x5lv. majiteé miniher platí) je to asi to nejlepší jak vydělat během chvilky(zkušenej hráč 20x5lv. pili 10-15minut)

      dále chod bitvy, jsou každé 2 hodinyvíce o bitvách tady cz.noswiki.org/wiki/Okam%C5%BEit%C3%A1_bitva

      od 30lv. můžeš dělat pečetě na cuby raid ...to nevím jak popsat aby to nebyla slohovka ale šlo to pochopit:) , v návodech se o tom třeba dočteš
      od 40lv. xyssen pečete
      od 50lv. dark castra pečetě

      samozřejmě pečet nemusíš prodat, můžeš vytvoři tým a jít to ale když jsi začátečník a neznáš to tak je šance malá že ten raid dáte, protože zřejmě ještě nebudeš znát dostl idi kteří to budou umět a s lidma kolem tvého levlu se to dává těžko
      cca od 50lv. pokud budeš dělat pečetě na raidy a uspěšně je chodit, možná budeš otvírat bedny(které se dají také lukrativně prodat) a z nich padají rukavice/boty ty spojíš u malcolma mixe(jak se to dělá je v tutorialu) a následně prodáš :)
    • Tak jako raidy a rezi by sem pro neho nechal na neskôr... Skôr ti niečo poviem o TS(TimeSpace) je to takzvaná časová medzera, sú tam prýšery rôzne, rôzne páky a iné. Vetšinou je za úlohu zabiť nejakého bossa alebo dostať sa do cieľa(v čom ti môžu pomôcť kamaráti alebo videa...). Do TS môžeš isť buď sám alebo zo skupinou(max. 3 členovia) ale sú TSka kde musíš ísť sám. :) to je zatiaľ odomňa všetko
      Co k tomu dodať? :D


      P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)
    • Pokud umis aspon trosku anglicky nebo pres prekladac tak ti doporucuju jednu stranku

      fwoggle.net/nostale .... lepsi nenajdes.
      Hodne povedeny blog od jednoho hrače Nostale. Provadi te od žacatku aktu 1 az po akt 5.
      Navody Sp, seznam equip, TSka, popis map, kde co lezi, rady a tipy ... all in one

      pak je tu jeste
      cz.noswiki.org/wiki/Hlavn%C3%AD_strana
      ================================================
      Ale co se tyče meho nazoru. Poznavat a ziskat vlastni zkusenost ze hry je zazivnejsi nez vedet vsechno predem co a jak (cvicena opice) ... ale je to o hodne tezsi.

      Nevim jestli je to povolene nebo ne(kdyz ne tak to smazu) ... rozkliknout
      Display Spoiler
      Muzu ti pomoc do zacatku s obnosem 1,5kk. Haček je v tom kdyz zaregistrujes ucet pres tenhle odkaz a udelas 30lvl s TS30.
      nostale.cz/?f=586815112
      jak zaregistrujes tak mi napis poznamku ve hre nebo šepot Kalbosh


      Preju prijemnou zabavu
      Runescape - active Old School server 2007 clan Czecho-Slovak Forces
      League of legends - active - gold divison
      Nostale - retired
      CZ noswiki provizorni - wiki.kalbosh.cz

      The post was edited 2 times, last by kalbosh ().

    • Výše uvedené rady od hráčů jsou velmi užitečné ,ale přeci jen kdyby jsi potřeboval poradit či pomoc ingame, tak stačí zašeptat na nick "Twinkýý:P". Kdybych náhodou neodepisoval (afk), tak mi napiš poznámku, na ně 100% odpovídám. :thumbsup:

      A hodně zábavy při hraní Nostale.. :gamer:
      VYEXPÍ MĚ NĚKDO PLS? :growup: :growup: :growup: :altt:
    • jestli už ted víš že budeš war(bojovník s mečem) tak meč a brnění si rozhodně nech!!

      semena moci se hodí skoro ke všemu, od oživení přes vstup do time-space až k vytvoření timespace ->nech si je
      bílej kousek křištálu nejspíše nevyužiješ ten skus prodat :)
      sp dobíječ lze prodat v nm, do 36lv. je nanic a pokud netrávíš na pc 24 denně tak je ti nanic všeobecně :) pokud budeš chodit bitvy
      kámen duše si nech, budeš ho potřebovat až budeš + věci
      cellon uroven 1,2,3 nemá moc velkou cenu, moc jich nevyužiješ :)
      kompl. kámen duše si bud nech nebo prodej, pokud nebudeš + od +5 do +10 vybavení nepoužiješ ho :)
      křištál půlměsíce prodej, ted je cena celkem vysoko
      novoluní cenu žádnou nemá, jedině kdbys chtěl dělat ty skryté timespace(jak ti bylo výše porazeno)
      celon uroven 5 bud prodej nebo si ho nech do středních lvlu(50-60) abys ho dal do šperků :)
      křistál upl. ted má vysokou cenu, tobě bych neradil ho využít na + karet(na nic jiného ho myslím ani využít nemůžeš :)) je to moc drahé, lepší prodat pro tebe
    • Když jsem začínal hrát nostale od založení na TS jsem se vyprdnul. Ted si udělej lv 10 a pak začni chodit TS. To jak ti píšou ať dropuješ je celkem k ničemu. Lv 30-36 de udělat hned díky zvýšeným expům za quest. Az das lv 36 a uďěláš si kartu warriora choď na kometovu louku a dělej questy. Až dáš lv 55 přidej se do rodiny abys mohl expit na Land of Death. O rezi se začni starat až je budeš potřebovat :)
      Jen taková rada NIKOMU NEVĚŘ!!! Na nostale je to buď samá čorka, nebo okrádaj prcky tak že prckové neznaj ceny.
    • SmoulaSmoulicek wrote:

      Když jsem začínal hrát nostale od založení na TS jsem se vyprdnul. Ted si udělej lv 10 a pak začni chodit TS. To jak ti píšou ať dropuješ je celkem k ničemu. Lv 30-36 de udělat hned díky zvýšeným expům za quest. Az das lv 36 a uďěláš si kartu warriora choď na kometovu louku a dělej questy. Až dáš lv 55 přidej se do rodiny abys mohl expit na Land of Death. O rezi se začni starat až je budeš potřebovat :)
      Jen taková rada NIKOMU NEVĚŘ!!! Na nostale je to buď samá čorka, nebo okrádaj prcky tak že prckové neznaj ceny.
      šmoulo já myslim že dropit na lv 21-36 velmi užitečný :já když po 1. dělal sp1(bez návodu) tak sem ts1 dělal 3x,ts2 1,5x(to půl že jsem se ztratil),ts3 1x
      a vyházel sem na to asi 50k... :) takže dropuj jako o závod(navíc ted o eventu!!!)
      Back in action :3
    • Pro začátečníka není nic důležitější, ani nic lepší nežherní tutoriály. Všechny vaše rady ohledně dropování, zakládání PTS jsou mu v začátcích celkem na nic. Jedna z hlavních věcí je SP a výbava. Expni se, dělej questy a až budeš mít 1sp už budeš vědět o čem nostale je a co dělat. Tutoriály je první co by tě mělo zajímat, skrytá PTS a dělání pečetí poslední.