Letní event - ZMĚNA [20.8.-17.9.]

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Letní event - ZMĚNA [20.8.-17.9.]

      Ahoj,
      při procházení webu Nostale UK jsem narazil na datum letního eventu 6.8.-3.9..

      Jako obvykle v našem kalendáři není ani čárka.. samozřejmě na webu nostale UK mají v kalendáři i časy LoD, okam a duhovky.. jaký rozdíl že. :puke: Takže berte toto téma nejen jako diskuzi o eventu, ale taky jako první česky napsanou zmíňku o trvání eventu.

      Současně je to také kritika na ty kteří se (ne)starají o web české komunity. již dříve něco chybělo (akce o 25 NT) a o kalendář samozřejmě také není moc starost. Buď to mají nechat na starost našemu týmu, nebo by měli na všech evropských serverech mít stejné informace - pokud se to tedy netýká nějaké události, která je určená jiné komunitě.

      Děkuji za přečtení, anci.

      The post was edited 4 times, last by ancient ().

    • Ahoj, o kalendář se samozřejmě stará tým. Až budou všem zemím poskytovány zároveň stejné informace, budeme je i my moci poskytovat Vám hráčům ve stejnou dobu jako na UK nebo DE serveru. Pokud ale bude GF nadále distribuovat informace způsobem, jakým to dělalo doposud, změnu nečekejte.

      Oznámení o HH se zde nebudou vyskytovat z jednoho prostého důvodů - GF na CZ serveru HH nespouští a když ano, tak velmi zřídka. Při každém Happy Hour je vyvěšeno oznámení na stránkách hry.

      EDIT: Event bude do kalendáře doplněn během dneška.
      Don't panic!

      -> noswiki.cz <-

      Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
    • No jestli to někoho z týmu štve a má pravomoce na kalendář stačí jednou za čas zajít na .de/.co.uk forum... .)

      Ale je to blbá práce navíc no :)

      Jinak z členů komunity, kdo chce vědět vše tk se učte jazyky a chodte jinam na forka :) víc informací když znáte víc jazyků :D (a hodí se to do budoucna) + angličtinu snad přeložite aspon trošku ne? :)
    • Předem se omlouvám našemu teamu GM


      že sem tu vůbec něco psal o získání nostolarů jinou cestou něž si pořídit za real money :( Netušil sem jakou to bude mít odezvu když tu pročítám forko :( Jak se do Vás trefují. Záměr byl jiný než tak jak to dopadlo :( Asi sem měl jak se říká MLČET!!!!!!!!! Tak to zkusím napravit a dát do latě :)




      Hopa hejááá ej so fuuuuuuuu milí Nostaláčci :)


      Trošku se zde rozepíši :) Začneme Historií našich dvou státu hodíme Managment , prohodíme do toho Nostalle Gamefoge v Evropě , státy a uděláme takový menší československý výsledek :)




      Předem sory za Spam :)



      Historie : Zánik Československa se udál dvakrát, poprvé 14.–15. března 1939 (stát obnovený v roce 1945 pak vyhlásil svoji návaznost na předválečný stát a na působení exilové vlády) a podruhé a definitivně 31. prosince 1992, kdy Česká a Slovenská Federativní Republika zanikla a dosavadní národní republiky (Česká republika i Slovenská republika) se od 1. ledna 1993 osamostatnily a staly subjekty mezinárodního práva. Proč to píši : Na Nostale cz (česká republika) Začala Beta nevím přesně den ale Listopad roku 2009. Proč tedy zde na cz serveru i Slovensko? Proč nemají svůj? ČR je malý stát a máme skoro stejný jazyk jako SK,mluvou psaním se dorozumíme , Gameforge proto spojilo SK s ČR než aby vytvořili SK server opět malý stát náklady na překlad rozjetí atd. SK tím pádem má nákup Nostalarů přez ČR. Povoleno tím pádem by to mělo šlapat ne? Je nás víc :)



      Managment : Takže se budeme bavit o Československu vzniklé na Nostale :) Pořád jeto malý server kde hraje málo lidí a málo kupuje nostolary ohledně DE. FR. PL. GB. ES. ITA a kupodivu i RU(byli s námi v trojici) jsou to velké země s vysokou populací kde má Gameforge největší zisky které dokáže ocenit pro hráče v podobě Happy Hours v daných %. S tím nic neuděláš jsme malincí s malou populací a osobně bez urážky být zastupitelem financí Gameforce v Karlsruhe ty dvě země kam spadá i naše Nosčeskoslovensko (Turecko druhý stát RU bylo jěště nedávno třetí) tam bych opravdu slevu neinvestoval :D Kradené kreditky na nákup NT :D Za další třebas i jen to kolik hráčů má prcků na účet díky 25 NT :D Zde je vidět jak chceme investovat real many a přispívat na internet kde má hra svou doménu :D V tom to s Tureckem vedeme. A Gamáci ty čísla mají vychází z nich :D Prostě a jednoduše nějak se jim to investování s touto hrou v těchto zemích nevyvedlo :( Takže nečekej zázraky :)



      Výsledek : Proč tedy hned napadat GMka? Že nám sem nedají tu či onu věc kterou mají na druhých Nosforkách? Za to nemůžou to jen ve vedení v Karsruhe kam kde a jaký příkaz pošlou. To že brouzdám po druhých forkách a hodím sem příspěvek mělo znamenat že chci GM pomoct podělit se sváma a forko od toho zde je . GM určo sedí celý den u PC a hleda pro nás novinky z druhých forek kdy jaký event , jakej buš se vylíhne jaké nové SP karty budou mít skill protože nemusí chodit do práce Gamforáci je dobře platí :D :D :D (ironie) Když příjdou z práce lustrovat tickety no nezávidím jim to pak skočit na hru , hned spamy a na forku do nich dloubat :( Mysli si že jsem Řiťolez ale

      pro mě jsou GM nedotknutelná tvoří hru a průběh hry tvoří eventy které jsou mimo Gamáků je to něco jako režisér a maminka , mají se poslouchat :)




      Mějte se zas někdy Zdraví Geor :altw:

      The post was edited 1 time, last by Georspace ().

    • Zdravím,

      Dovolím si souhlasit tady s právě s Georem, má naprostou pravdu...Vy..Vy..Vy Nevděčníci, oni pro nás toho dělají tolik že by ti spadla brada až na zem kdybys věděl kolik toho pro nás dělají a Vy si prostě myslíte že nedělají nic že mají buhvi jaké výhody apoodbně, oni publikují eventy v co nejmenším časovém intervalu od toho co se je doví, to je jako kdyby jste tu nadávali na to že o údržbách se občas dovídáme v ten den kdy údržba je, když se kouknem na .de tak tam to vědí den do předu minimálně vždy když se nejedná o mimořádnou údržbu, ale proč je to způsobené? No možná i tím že například v německu není tak omezený počet lidí kteří tu hru mají na starost, ale to už je i o mentalitě lidí v česku a německu, je to prostě rozdílné jako bych srovnával červené jablko se zeleným.. Buďte rádi za to co máte teď a nestěžujte si neustále na náš tým, náš tým dělá co může ale určitě není přijemné řešit denně desítky,možná stovky ticketů , jak psal již geor spam na foru určitě v PM, nehledě na to když přijde GM do hry tak hned ho obleze 30lidi a spamují že chtějí balíčky apod...Né všichni GM dokážou dát hru na první místo ve svém žebříčku hodnot, většina GMek má svůj reálný život a myslím si že v zrovna o prázdninách je to nejhorší, na hru není vůbec čas apod..prostě jsme komunita mentálně zaostalá, malá a neumíme nic jinýho než jen si neustále stěžovat...

      PS: Líbí se mi jak každej nadává že neni nikdy happyhour v česku..ale kolik z vás by do tý hry peníze dalo, 99% lidí na českém nostale ''Hejtuje'' ostatní že si dobijou nostolary a maj lepší vybavení,karty,nosmáty než oni...vážně vám to za to stojí tady brečet a pomlouvat a přitom by jste ani kdyby byl ten happyhour nedobili ani halíř? nebo jen lžete sobě, a svému okolí...zamyslete se někdy nad sebou lidi jak se chováte, své chování zlepšete a může to tady být jako před 5ti lety kdy jsme si chytali do perel vlkolvy a prodávali je o 100k dráž než normální perlu protože vlkolev bylo prostě něco co neměl každej...teď akorát všichni brečí ....

      Česká komunita je mrtvá bohužel

      S pozdravem PaRazZziT.

    • :offtopic: Paro nic proti ale ty tu bráníš GM a sám jim ještě přihoršuješ, nebo ten ban je jen na okrasu?
      2012-12-12 21:01:02 PaRazZziT Gluttony 2038-01-01 00:00:00 permaban - insult tymu Server 1
      2012-09-06 07:47:20 PaRazZziT Smigl 2012-09-11 00:00:00 urazky,rozsirovani pomluvo GM 5 dní Server 1
      2012-03-25 08:16:56 PaRazZziT Apollon 2012-04-08 00:00:00 14dni - nadavky,urazky, Server 1

      E: K happy houru, ten tu ze začátku několikrát byl jenže využili to lidi jako ty a pod... kdyby ta cena těch NT byla nižší proč ne ale za 1000NT dejme tomu že seženu už nějakou pořádnou hru a tak radši dám peníze do ní než do 1000 NT kde ano pravda, vydělám si ale na co? aby mě 1000000x rupnul svitek na výbavko nebo 500000x rupla karta? asi ne ;)

      E: Ne že bych měl chuť rýpat ale přeložil jsi si někdy svůj nic? takovou emoci teda nikdy nedáváš najevo ;)
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

      The post was edited 3 times, last by oujeacekxml ().

    • Směju se furt,třeba i právě teď vytahuješ rok a půl + staré bany

      Nevím co společného mají nadávky/urážky s GM

      Za svým ''insultem týmu'' vidím jen to že sem nadával na herní postavu jednoho z bývalých GM

      a za rozšiřováním ''pomluv'' o týmu bylo jen a pouze to, o čem se bavit už nebudu, Já i On víme jak to celé bylo ostatní to vědět nemusí já ho ''pomlouvat'' nebudu

      A rejpni si víc :)

      PS: Vím že tento příspěvěk je mimo téma ale to i ten nad tím..:-)


      S pozdravem PaRazZziT

    • Sice se tahle diskuze dostává úplně někam jinam než původně směřovala, ale budiž. Já teda nechci nijak komentovat to co GM tým pro naší komunitu dělá či nedělá. Když jsi hodnej hráč co neporušuje pravidla a umíš se vyhýbat podvodům a podobnejm věcem, tak se s GM vlastně za celou tu hru mockrát nesetkáš a vlastně to co dělají ti ani nějak zvlášť nepřijde. Třeba jako mě. Samozřejmě že i já bych měl k běhu téhle hry nějaké připomínky, ale to asi každý.

      Nechápu co tady ten oujeacek pořád valí. Většina toho co napíše se zakládá na nějaké kritice a občas se snaží o něco jako konstruktivní kritiku. No chceš kritiku, máš ji mít. Obecně tvoje chování na foru je dost divné. Nejsi nejchytřejší člověk na světe. Já bych se v tomhle případě určitě zastal Pary, přece jen už je to taky nějaká doba co tahle hra běží a pamatuju ho ještě na loukách a když jsme usilovně expili 55tku na vlkolevech a luskách v kremu abych mohl nasadit cruse. Jako nezpochybňuji že by nic neprovedl, ale sám vím jak jsem se za těch pět let co jsem tu kdysi hrával změnil i já. Člověku to časem v tý bedně začne všechno cvakat jinak. Jako přístup vydělám si na to aby mi EQ rupnul je fakt stupidní, s takovou si nikdy nic nevylepšíš. Jako jo, nosmall je tedka už docela zlo. Celej duch týhle hry se utopil v penězích, souhlasím. Doufám že i tobě brzo začne něco cvakat a přestaneš rejpat a psat takové nesmysli. No tedka se nad tím můžeš zamyslet a něco zlepšit a nebo se tady semnou hádat, ale já se dohadovat nehodlám.

      PS: Docela jsem si zavzpomínal na ty starý dobrý časy kdy ještě NT nebylo tolik poznamenaný nosmalem a tvrdá práce ukázala kdo je ten nejlepší :)
    • Nevim, proc sem cpes historii Ceskoslovenska a celkove nechapu smysl tveho prispevku.. A mimochodem jsem tou akci na NT nemyslel to tvoje- myslel jsem ten obri banner ktery byl na temer veskerych webech NT, az na par (vcetne naseho).
      Toto tema neni kritika na tym Nostale CZ. Ano, neustale mam nutnost si stezovat, ale kdyby si nikdo nestezoval tak se nic nezmeni. VLASTNE ANI KDYZ SI STEZUJU TAK SE NIC NEZMENI. Ani ty chyby v prekladech nikoho nezajimaji. Nebudu tu vazne psat nove tema kvuli tomu ze v nazvu itemu NEKVALITNI LATKA, chybi to T a jeste v AJ.. Vlastne ja uz jsem si na to zvyknul.. nekvalini latka.. vitejme v Cesku. Chteji po nas abychom kupovali NosMall a pritom ani neopravi par chyb ve hre? Vazne si jeste nekdo mysli ze tu kritizuji nase GM? Ne.
      Nema cenu porovnavat NosTale CZ s UK, DE a dalsimi.. Jsme takovy maly pidizvik ze ktereho ma GF par drobnych..

      UK DE.. CZ

      The post was edited 3 times, last by ancient ().

    • Nevím, co řešíte.. Česko je prostě malá země a každej na nás se.. kašle. Jinak na ostatních serverech mají LoDy taky v jinou dobu a možná proto to mají i v kalendáři. My je máme nastaveny standartně, takže není potřeba to tam psát. Jinak pokud jde o informace, tak ostatní komunity mají více informací, protože komunikují s lidmi z jiných zemí nebo hrajou na Korejském serveru. Jinak je celkem logické, že informace o oficiálních eventech víme později, protože nejdřív to vědí velké komunity, a až potom se to pošle těm menším. Myslím, že Francie například je na tom asi stejně jako my. Dřívější informace mají asi jen Anglické NT a Německé NT.
      Jestli chcete vědět něco dopředu, tak sledujte dění na ostatních komunitách a nehejtujte :) Já a pár lidí to sledujem a snažíme se ty informace přidávat, abychom nebyli pozadu, ale ne vždycky tu zrovna jsme a máme čas, tak třeba občas zkuste zagooglit nebo zajít na anglické fórum a přeložit si to. Anglicky umí už v této době každé malé děcko. Je vážně lehké hejtit GM za to, že nemají informace tak brzo, ale už je asi těžší zvednout zadek a zjistit si to sami :)


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • Takže je to nakonec pravda... od 20.8. ... No.. už to datum na mě působí špatně... prostě 10 dní před školou event.. to si ho teda užiju no... Je škoda že eventy bývají později a později.. A to každým rokem. A jestli v tom letním eventu nebude nic nového, a bude vše při starém, tak chci od někoho vysvětlení proč to teda nedaj od toho 6.8. - jako jestli to má nějakej pádnej důvod. :thumbdown:
    • Mno pravdepodobne ano a je to i logicke.... Delat 2 updaty nebo 1 velkej?... Jinak to odkladani me taky uz stve, toto uz nebude letni ale zariovy event...
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)