Program který za vás "mačká" space(ne bot)

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Program který za vás "mačká" space(ne bot)

    Ahoj mám otázku dneska mě tak napadla když sem hrál clicker heroes pomocí programu na auto klikání myší. Jedná se o bota když by měl někdo program který by za něj mačkal automaticky mezerník? Podle mně teda ne, ale zajímá mě názor vás ostatních a hlavně GM :)

    The post was edited 1 time, last by Aaronstone123 ().

  • Viděl jsem funkční bot program i s hacky na teleport, zoom ( vidíš celou mapu i na glace) atd... Každopádně nechci toho hráče nijak bonzovat, ale určitě by se to nemělo. Nejhorší je, že bota ti nikdo nedokáže, pokud u toho sedíš, proto když někdo botuje na luskách, tak se ho snažím alespoň přizabít, kdyby byl u pc tak přece neumře ne ? ;)
  • 90% tzv NosTale botu je jen program na mackani mezerniku popripade tlacitek QWERT 123456 atd atd... sice to ma nazev nostale bot ale s nostale to nema nic spolecniho kdyz mate toho bota zapnuteho a jste treba na prohlizeci tak vam ten bot bude pusobit i na prohlizes.... a pak tu sou programy (konkretne znam 2 a 1 z nich je placeny) ktere jsou udelane presne na NosTale= i kdyz ho pozvete do skup tak to botuje dal protoze si tam nastavite co zabijite a kdyz je ten bot zapnuty tak to zabiji bez naklikavani monster., dale je mozno nastavit dopleni hp a mp podle toho kolik % vam uz ubraly, lze nastavit co presne chcete nebo nechcete zbirat a mnoho dalsich veci a asi takovou vyjmecnou veci v takovychto lepsich botu je SECURITY = pokud vas GM portne na jinou mapu tak se bot automaticky vypne a udela jakehokoli smajlika co predem nastavite... a co se tice zoom atd tak vim ze existuje ZOOM HACK= vidite celou mapu (jakoukoli)// RANGE TALK = spolecne se zoom hackem si muzete vice oddalit pohlet a mluvit nadalku s NPC //ENGLE EYES= vidite neviditelny // AKT 4 INFO= vidite protivniky na glace jako na normalnich mapach (jmeno, lv atd) // NO DEALY = nemusite tancovat (nemusite cekat na nasezeni sp,vozitka,pouziti paky atd...) // Ghostwalk = jste neviditelny a nikdo vas nemuze zasahnout ani monstra (je to ale jen takova iluze, vase postava zustane tam kde ste hack zapnuly, je to dobre treba na glac abyste zjistili jestli vam nekdo brani v ceste atd...) // PLAYERCAM = vidi nostale pohled z jineho hrace (prakticky to je k nicemu) // HP/MP SPY = vidite hpp a MP jineho hrace // MINIMAP HACK = vidite na mape barevnymi kolecky monstra, itemi NPC a jine hrace // a pote jsou takove ruzne kody na RAROVANI , PLUSOVANI atd (vse co se da vyrobit udelat vylepsit u NPC)// a nakonec je tu asi nejznamejsi cheat engine = speed hack, minigame hack (tam se da ovlivnit smer, rychlost a combo), rozmnozit itemi (to vidite jen vy), prejmenovat itemi,onstra,NPC a prakticky vsechno osttatni (to taky vidite jen vy) , vyhazovani vice veci najednou (vyhodite npr 50 pirek ale na zem spadne 50× 1 pirko), a jeste dalsich pra veci.


    PS : timto rozhodne nikomu neradim aby tyto hacky a boty vyhledaval, je to jen strucny prehled hacku a botu s kteryma se muzete na NT setkat a ty chyby v gramtice nereste.....
    Obcas pisu nesrozumitelne, bez diakritiky a celkove pisu jak mi to pride pod ruku.... Prosim o ignorovani techto chyb :D

    The post was edited 2 times, last by Sephirot ().

  • Když už se na něco ptáte, tak si o tom prosím něco zjistěte. BOT je pouze vytvořené MAKRO! Hack a cheat je program, jednoduché rozdělení. Na NosTale je dovoleno pouze kliknutí Člověkem (osobou) majitelem účtu.

    A jinak BOT na CS, WOW atd... je povolen, protože to už používá každý a nemůžou všechny zabanovat.

    TU JE TO, ALE TRESTÁNO BANEM :)
    Ten co tě pohřbil :offtopic: