psp bugy:)

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Dobrý den,
    zkoušel jsem najít co popisujete, ale mě nabíjecí doba skillu PSP i útok po sundání vozítka fungovalo pořád stejně. Možná vědět trošku detailněji... (jestli si rozumíme). Jinak přetrvává tahle chyba i po relogu/dlouhodobě?

    E: Beru zpět, už jsem to našel, avšak se nejedná o poruchu u všech PSP (zatím jen Harlekýn)

    S pozdravem,
    TGM Havirumi
    Vše jde, když se chce. ;) :veloce:

    The post was edited 1 time, last by Havirumi ().

  • Ahoj, daný hráč myslí to, když například při nasazování vozítka použiju maru skill ''Tygří síla''

    Tak se sice dole v baru načítá skill, a dokonce i uběhne ten CD, ale pokud slezu z vozítka i když to už mám načtený, tak se to prostě nedá..a musím počkat až i nosmátovi to zmizí ( Jak jistě víte, tak když je nosmát na vozítku tak mu zůstávají všechny buffy, i morálka, vlk, holybuffy a všechno ostatní:)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • dělají to všechny spelly všech psp..

    Prostě jakmile si na vozítku tak neběží doopravdy cooldown ničeho, (avšak v baru se ukazuje že ubíhá)

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao