debata na téme mušle ne jen v sekundárních a primárních zbraních.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • debata na téme mušle ne jen v sekundárních a primárních zbraních.

      ahojda zajímalo by mě jestli mušle 2% omámení a 59% ohně v mušli v pistoli u mága bude fungovat i na redovi?
      Za druhé neplánuje se možnost spojit nějaká slabé mušle? jako je třeba tato s nepřerušit? za nějakou cenu u malca pomocí písku cela a duhovek?
      Pokud ti někdo život ničí usměj se a vem ho tyčí.
      Člověk by neměl mít strach jako nepřítele ale jako přítele protože největší strach by měl mít člověk ze sebe samého.
    • ještě doplním k bodu 2 (a vlastně i 1) že pokud máš zbran s kvalitou N (napíšu to oběcně pak dám příklad) a máš na ní mušli s úrovní n (n<N) tak tam mužeš přidat mušli která má n1 (n<n1 menší nebo rovno N) ale je tam určitá pravděpodobomnost(neívm kolik) že ti mušle kterou přidáváš praskne -> zmizí (ale zbran i původní mušle na ní zustanou)

      konkrétní příklad....mám zbran r5 a na ní mušli r3, mušli r3 můžu nahradit mušlí r4 nebo r5 ale jen s x% pravděpodobností (znovu opakuju že nevím kolik to je :D)

      další příklad...mám na zbrani r6 mušli r5, můžžu ji nahradit jen mušlí r6

      a poslední příklad....na zbrani r7 mám mušli r1, můžu jí nahradit mušlí r2,r3,r4,r5,r6,r7

      Samozřejmě funguje i na brnění :)

      E: ještě dodám že pokud smažeš mušli, pořád potřebuješ parfémy aby zbran mohl nosit jinej člověk

      The post was edited 1 time, last by P-S-Y ().

    • Ještě,když mam zbraň (1),mám na ní mušli a přidám novou mušli, tak se ty mušle spojí? (mam mušli s SL poško 10 a přidám mušli s SL síla 10,tak budu mít na mušli SL poško10 a SL síla 10?)
      2),mám na ní např SL vše 6 a přidám 2.mušli s SL vše 8 budu mit SL vše 14?
      Viz
      "Guts over fear"

      The post was edited 1 time, last by Vizimir ().

    • S těma sl...

      nevím jak to je když máš sl vše na zbrani i na kuši jestli se sčítají nebo platí vyžší hodnota, ale pokud máš sl vše na jedné ze zbraní a dáš jiné sl na tu druhou zbran, sečtou se

      když máš obyčejné sl(stejné) a dáš je na obě zbraně, platí vyžší hodnota

      Jinak mušle jak psala dragoneta se opravdu nespojí :)
    • Vizimir wrote:

      zajímalo by mne-1] jestli se dá mušle smazat..př:mám na zbrani mušli. Koupím lepší tak jestli musím dělat novou zbraň nebo se dá smazat?
      -2]jestli můžu mít na zbrani r6 mušli i r7? nebo jen r6,r5,r4,...,r1
      -3]existuje mušle r0 nebo r -1,-2? :D
      -4]jaký je nejmenší lv mušle?
      Viz
      dodatek k té 2. - můžeš mít na r6 zbrani r7 mušli, (ale kdo by to dělal..) :D
      př.:
      máš zbran r4, dáš tam mušli r4
      po čase budeš chtít vyšší r, jdeš k teodorovi toppovi, dáš sázku a r se ti sníží (např. budeš mít r3)..

      ve výsledku r3 zbraň s r4 mušlí... (ale r6 zbran s r7 mušlí by naschvál neudělal snad nikdo :D )
      to samé platí i u brnka..
    • Jenom dodám...nemůžeš rkovat r7 vybavení - prostě ti to u teodora nepůjde :)
      U stejných SL na primárce a sekundárce, ať už jde o obyč. nebo celkové, platí: Počítá se jenom větší SL
      Mušle může mít min. R1 a max R7 :)
      Pokud chceš nahradit starou mušli novou, tak si kup gumu - nejprv aplikuj gumu na vybavení se starou mušlí, následně do něj vlož novou - tohle je 100% možnost, dále můžeš risknout a vložit novou mušli přímo do vybavení se starou mušlí, ale je tam určitá šance na úspěch, pokud to vyjde, tak nová nahradí starou a pokud ne, tak nová mušle zmizí :)
      :beer: