[nový] jednorožec dopravu

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • mno už vím na co je pegas .) poznávcaí znamení lidí na glacu D + když se mi někdo portnul pod čapy a lehl na ranu tak jsem si to fakt užil :)


      k té vaší offtopic debatě...dobíjel jsem párkrát, radost z toho nemám(větší mám když glad vyjde na +9 bez užití nosmlu a pak s ním zabijím ty co nabijí :D) + toho spíš aji lituju, je fakt že byh chtěl aby mi někteří dávali za 12 jako whitovi ale kupovat si to nosmalem nebudu a tak to vidí i většina lidí jak soudím :) ...čistě subjektivní názor :) PS: není to tím že bych na to neměl, 1k na 900nt bych měl já i dalších několik set lidí ale není ta touha to do toho dát
    • djsany wrote:


      Jaaaj vy to hrotite každej si někdy dobije NT
      Ehm.. Já osobně si radši udělám s přáteli pěkný večer (až do rána), stále z toho mám víc, než kdybych si dobil pár NT ze kterých opravdu radost nemám. Pouze a jen výčitky svědomí, že sem opět vyhodil peníze z okna.

      BlueSpiritReini wrote:


      Závist je nekonečná Nemáte na to,..Tak brbláte že to je naprd že by jste to nikdy nechtěli Aha? D Reagujte na mě.. Je mi váš názor u zadnice, Myslím si své ;D
      Tímto si mi akorát potvrdil mé tvrzení o tobě, až nebudeš mít rodiče kteří Ti věčně utírají zadek budeš mluvit jinak.

      Dengy .. Sám sem do této hry vrazil mnoho a teď z toho nemám ani minimum toho co sem do toho dal. Raději strávím den,dva dropem pírek za pouhých 6kk, ale vím, že mě to nebude mrzet tak jako kdybych do toho dal peníze a např. zkoušel plusovat kartu a ono to nevyšlo.
      Ale nechci tím někomu diktovat nebo poroučet, aby nedobíjel, je to čistě můj osobní názor a nikoho nenutím se jím řídit.

      Kris ^^
      ~Camron~ Lv.99(+50)(18.10.2017)

      KRIS Kris Officiálně