Záhadný obrázek

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Ou...

      No tak to jako ať mi zvětší invent SP! :D

      Budu tam mít mých 8SP,4Partnerové(3povolání partnerů takže 12SP) = 20SP takže 2x zvětšit :D





      Ok... ty nové sp oheň,voda,světlo,stín beru... ale pro partnera mi to přijde zbytečné... protože kdo to má pořád ticketovat ty skilly? :D

      Nová funkce křídel - létání? xD

      Ale pravda... moc se mi ty nové SP nelíbí... přibudou nové to je dobré ale ty staré už se skoro nevyužívají - napíšu to takhle: Nová SP>Nevyužívaná SP

      Kanonýr>Ničitel,Vulcano>Red,Glad>No... war se celkem ještě využívá...

      Jenže jak budou ty vodní tak ten s tím sokolem beztak nahradí lovce, ty světelné nahradí WK (Ale to jen možná WK je BEST :D), stínové vraha...
      Beztak vymyslí i nějaké SP pro mazlíčka :D Tak SP možná ne... ale třeba nějaký obleček co zvýší rezi na určitý element...
      Dobré by bylo kdyby se vymyslel nový Element...
      Zatím je: Oheň Voda Světlo Stín a přidalo by se Příroda Vzduch Blesk a Technologie - třeba Laser atd.. :D
      To by tomu dodalo eleganci :D Ale fakt už je celkem teď zmatek na klávesnici... čísla,půlka horní řady písmen, 3písmena se shiftem + myš.. :D
      !! Já vím co bude nového u SP partnera až budou všechny elementy!! :D Partneři beztak budou mít křídla xD
      A ty SP partnera se zase podle mně budou dostávat v eventových raidech... :D
      Ale vážně kdyby ty elementy byly tyto tak by to bylo super Oheň Voda Světlo Stín Příroda Vzduch Blesk a Technologie.. Ale super je NosTalko i teď :D
      Nebojtee už ten text končí :D :D


      Dejte si tu námahu si to přečíst :D
      P.S. Já mám hodně návrhů na hru :D Nové elementy,Vzhled SP partnerů - v jednom tématu teď už nevím kde - Freya v bikinách - můj návrh xDDD
      Ale slíbil jsem že pro dnešek konec takže toto je doopravdy konec textu ^^

      END :) ;)
      :veloce:
    • No tak když si to tak vemu nové karty se budou vužívat podle toho jak budou silný tak se necháme překvapit ;) nemusí hned nahradit staré... a jinak sem taky zvědavá co všechno s toho slibovaného bude :) tahle hra se nějak oživit musí tak se pokoušejí jakkoli :)
      Musíme si pomáhat??? :cookie: jasně že jop :beer:
    • Já reda využívám i dnes (ikdyž mam malého mága, ale +10 a ujde ^^), gladiator si myslím že nikdy nebude mít na wara... (morálka prostě vede :D)..

      SP pro partnera nejsou podlemě zbytečné.. (Glac např. ale také i na LoD)

      O nahrazování bych vůbec ještě neuvažoval, mluví se o orlovi ale kdo ví, zda to bude vůbec buff u nové SP :) (může to být také skill kterým orla pošle ^^)

      Nový element.. totální blbost podle mě... "technologie"? no :D skazilo by to hru, jelikož hra je založená na dobrodruhovi (jak už můžem vidět na videích Aktů), blesk a vzduch? mi spíš připadá jako světlo a voda :) ... krom toho na glace bychom asi těžko stíhali měnit rezy (vím že mají nakteří v dnešní době jezerky, ale i tak ^^)


      K těm vzhledům.... už od pohledu je jasné že mág je napravo... (Warové mají takzvaně "samurajský" postoj.. :thumbsup: )

      K tvému nápadu na "obleček/SP" pro mazlíčka atd. se radši nebudu vyjadřovat. :love: :rolleyes:

      edit://MACRO//: Jen doufám že by se na tu SP dělaly Q (žádnej raid a 100 beden pro nic za nic) a kdyby se tak stalo, mohlo by se vynechat placení (pokud by bylo XD, například takovejch 5kk by mě zabilo :D)
      [Thien Chúa]>AweRR*
    • [/quote] například takovejch 5kk by mě zabilo :D)[/quote]

      A jak si vydělal na WK/DG/BS?

      Jinak... MACRO: Třeba zvýši rezi a nebo vymyslí boty které budou mít na všechny 20%.. takže :D
      Jo a je tu hodně věcí co nemá využití třeba cellon 9,10 tak co děláš... :pillepalle: :pillepalle: :pillepalle:
      A SP pro partnera na LoD? Tak to ne... :) To spíš WK nebo buše ale že by SP partnera brala hodně? To ne :)
      No dobře... bere hodně... ale když ji někdo Má třeba S,S,S nebo A,A,A...
      A kdo to má furt mačkat tu klávesnici... buď mačkám svoje skilly nebo partnerovi... Navíc je dobrá když je Sakura jenom tak.. a ne se obtěžovat skillama od Freyi a pak gebnout...
      :veloce:
    • Kerame, vidim že máš svůj svět :) 20% na vše no jasně, když je tedka sotva 10% na 2 elementy (a když chceš přidat další elementy, BLBOST) :D :D :D

      Na 4. SP jsem vydělal, takyže jsem měl 3 WK,2BS a 1 DG... ale 5kk je něco jiného než 3kk, to snad chápeš.
      Jinak co vím, tak pirát bušík (světlo) a třeba fotbal na LoDi taky pěkně berou takže proto i SP partnera (tohle jsem napsal speciálně pro tvé chápání :) )

      viz. tvá věta "A SP pro partnera na LoD? Tak to ne... To spíš WK nebo buše ale že by SP partnera brala hodně? To ne "

      Také jak jsi blábolil o schopnostech S,S,S/A,A,A .... Dle mě můžu brát více s partnerem (Př.: F,F,F) než (Př. S,S,S) když bude mít vybavení R7 pro 70lvl a ten druhý r4 pro 70 lvl ^^

      A jestly nestíháš dávat skilly, tak osobně nechápu, jak to zvládáš hrát. :fie: (Nehledě na to že jsem o skillech nemluvil :thumbup: )
      [Thien Chúa]>AweRR*
    • Kalbe: Vím že jdou ty skilly automaticky... ale to u Aegira použiju jen tu sekeru protože dávám náhon a on mi hned na začátku skočí a dá nesmrtelnost když jí má dát až naženu hodně příšer - takže to automatické se nevyplatí na plošné skilly... :pillepalle: :pillepalle: :pillepalle:
      Ty elementy byly jen příklad tak nevím proč z toho děláte drama :pillepalle: :pillepalle: :pillepalle:
      MACRO: Event - prodej - penízky ti asi nic neříkají co? ;) Na eventu za den utržíš min. 1kk a za celý event můžeš vydělat víc jak 25kk a to není málo ;) Obvzlášť na začátku ;)
      Nebo jdeš SD (Kdybys nevěděl - Shanera Dungeon :D), dropuješ pírka a za 2hodky jich mas pres 80 ale musis to umet ;)
      Jinak ty SP - Ty SP by byly dobré... ale když jednou u Aegira zmáčku Shift + E (Nesmrtelnost) tak nic neudělá - musím to mačkat víckrát..
      A než on zaútočí tak to trvá dlouho - Jako u Red mága...
      Nejlepší je z nich Freya... A Barni na velkém lvlu...
      A ještě jednou: Aspoň by ve hře bylo něco nového... lepší než tam dát znovu ohnivé SP.. Canon =Destr,Vulcan=Red.. Glad.. Na tank je lepší war ^^
      Canon - Ta 20 nic moc.. , Vulcan - moc many žere, Glad - Celkem nic moc
      Cannon,Vulcan,Glad,Freya,Barni,Aegir > Bedny z raidu... V těch raidech je to blbé protože tam je strašně malá šance...
      Lepší je to u toho kamene... sice zaplatíš peníze (SP3,SP4) Ale máš tam jistotu...
      A jak jsem psal: Hodně věcí nemá využití: Cellon 9,Cellon 10,Pečeť stínu Zenas,Pečetě z Glacu... ^^
      Ale i kdybych to tady MACROVI napsal milionkrát tak stejně nepochopí jak jsem to myslel... :rofl: :rofl: :rofl:
      :veloce:
    • Nejsem gm ale vím něco od gm z de serveru:
      Evidentně budou karty dvou evoluci kde jedny budou mít elegantnější skily ( nové sp) a druhé větší dmg ( staré).

      A qesty na 100% kartu? Nene už se rozjeli raidy takže asi zase bude.
      těším se na světelnou na wara která bude asi s mečem. Macro a dám radu: někde na netu jsou všechny nové sp dohromady , hledej :)
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • kalbosh wrote:

      a vite ze partner mohou automaticky pouzivat skilly?

      novy element? pekna kravina. by museli prekopat cely system. element technologie :D roflmao.
      Vím že to je mimo mísu ale... jak se dají aktivovat ty skilly automaticky ?
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
    • oujeacekxml wrote:

      Nejsem gm ale vím něco od gm z de serveru:
      Evidentně budou karty dvou evoluci kde jedny budou mít elegantnější skily ( nové sp) a druhé větší dmg ( staré).

      A qesty na 100% kartu? Nene už se rozjeli raidy takže asi zase bude.
      těším se na světelnou na wara která bude asi s mečem. Macro a dám radu: někde na netu jsou všechny nové sp dohromady , hledej :)
      Muzu se zeptat kde jsi to nasel ?
    • **Singe** wrote:

      No...jsem zvědavej co to zas bude , pokud to bude padat z raidů tak se "moc těšim" :D Jinak jsem taky zvědavej jestli to bude Q od levlu 85+ nebo míň ,ale uvidíme :D



      Jestli to bude z raidů tak to bude zase o náhodě... a bude dobrý výdělek! :D
      Zase bedny budou stát 500k-1,5kk :D
      Takže teď musím expit expit ať z prodeje beden taky něco mám... ale budou další SP takže ^^
      :veloce: