Podivný exp

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Podivný exp

    Zdravím. Ve 3hodiny jsem jsem byl já a můj prcek na upce, když jsem ale sledoval zkušenosti tak to expilo opravdu dost málo. Při běžném v upu v 6-ti lidech jsem měl za kg tak 0,08-0,12 , no teď to bylo 0,06(V obou případech s ancellem). Napadlo mě jestli není rozbitý ancell, počty by vycházely (0,06 + 100% = 0,12). Opravdu nevím co jiného by to mohlo způsobovat...Použil jsem Požehnání santy, to myslím ale že by nemělo mít vliv, stejně to vyvolá efekt ancelu. Děkuji za rady

    The post was edited 1 time, last by StupidSvabCZ ().

  • Z hlediska LoD ... tam musíš koukat na několik věcí
    #1. Máš útočnou skupinu ?
    #2. Máš u sebe holly (Pokud ano, útočí do KG ?)
    #3. Máš dobře sestavenou skupinu skládájící se z rovnoměrného DPS ( Damage per second)
    #4. Pokud umřeš během zabíjení, tak se celý proces u tebe ressetuje ( Tzn. pokud umřeš v posledních 20% HP rytíře, můžeš očekávat tak 0.02 ~0.01)
    #5. Není vás na upu moc ?
    Jen pro detail, aby jsi dostal odpovídající %Exp, musíš dáš kg min 20~30K Dmg (A to platí pro všechny členy týmu, od kterých následně dostáváš 30% bonus celkového EXP, ale pouze v případě, pokud bojují, jinak je efekt opačný)
  • Na lod chodím jen sám s hlavní postavou a mým prckem. O té poslední větě jsem nevěděl a jestli jí dobře rozumím, tak je možný že to bude právě tím. Toho prcka mám většinu času jen posazeného v tlamě, takže žádný dmg tam nedává. Když jsem byl následující lod ve třech lidech, a tím pádem 2 lidi bojovali a jen prcek afkoval, už to expilo líp. Dnes to ještě prozkoumám. Děkuji vám tedy za rady

    The post was edited 1 time, last by StupidSvabCZ ().

  • Aby to bylo srozumitelnější :

    Hráč obdrží po zabití Kg řekněme 1%, pokud má u sebe 1 člena do skupiny, který do kg taky bojoval, je výsledek zhruba 15% bonusového EXP za jednoho člena skupiny (To se vztahuje i pro něj). Tudíž v tu chvíli máte oba 1.15% za 1 kg. S třetí osobou je Exp zvednut opět o 0.15% za 1 Kg. Tudíž pokud bojuje celá skupina obdržíš 1.3% za Kg, pokud oba členové skupiny mají dostatečný DMG, aby dosáhli mezníku, který vás dá odpovídající zkušenostní body.
  • TommorowNight wrote:

    Mě taký příjde, že to poslední dobou dává míň expů.. Dřív jsem dostával nějak 7% za náhon a teď 3%.. (Byl jsem pořád lvl 61)..
    Asi nějaká chyba.. Doufám že to spraví.. :growup:


    Čteš prosím tě? Není to žádná chyba, alespoň mě a dalším asi 20 lidem s kterými jsem v kontaktu to expí pořád stejně. Jde tu čistě o aktivitu skupiny a jednotlivců.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 2 times, last by oujeacekxml ().