Keramíku...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Keramíku...

    Takže, kerame já nevím co si nepochopil na tom vtipu že na forko dam to, že si umřel 1X za celou dobu eventu na raidu :) já už tam umřel asi 10X kvůli tomu že sem neviděl na zuby. A nadávat mi takhle... No nechápu, a ne, repráky mám 85X ale plejtvat je nebudu. A to co se píše nemusí být vždy pravda od té doby co mam holku ;) Tu mám nějaké screeny a chovat se ke mě takhle ošklivě když sem se chtěl jenom trošku zasmát s tebou tomu vtipu? A jak by tě vlastně ohrozilo to že to dám na forko? Všichni by se ti za to vysmáli? Mě se taky nikdo nesměje za to že hebám, holt se to stává-> třeba nejsou eliky a ani holly co by tě healnul ( v tomto případě aura) nebo se mi sekne PC, lagy, cokoli... a za hebnutí se nikdo nestydí. A nejsem sám, kdyby třeba Muff nebo sasuke připsali, určitě někdy hebli na raidu, třeba když byli ještě lvly 60 :) nebo v jejich případě 73 třeba :D Ale takhle hnusně se ke mě chovat :( :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
    Takže k těm fotkám tu jsou - > viz jeho repráky:


    :ninja:
  • Jeeej :D chcipa kazdej :D neres to! si pamatuju, kdyz sem byla nakej lvl okolo 60-70 a chcipla Parazitovi na raidu 10x, protoze mi to vypadlo :D Ted uz to jde jenom 3x dikybohu :D Ale obcas sem proste lina si dat elik a klidne si umru.. Je tam 15 zivotu, tak proc bych si jeden nevyplacala :D


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Přichází čas lamy,která vůbec nic nechápe ^^
    Víťo,on má svým způsobem v těch reprech pravdů (o tom buzerovaní atd. ;D) i když,jak sem psala,sem mimo :DD
    A když na tom raidu umře,tak to ignorujte,nebo prostě něco .. ale jestli si jak většina "lidí",který znám,a začneš mu psat,jaká je lama,že umře na tak lehkým raidu,jako je event,tak se pak ani nedivím,že o tobě píše něco takovýho ;)
    A mě se na tom raidu taky podáří chcípnout,a to sem lvl 85 s 20k hp O.o :D

    PS.:Víťo,přestaň mi sledovat prcka a táhněte si mě s Konohou pomlouvat,jako vždycky,nebo už nemám pravdu ? ^^ :love:
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

  • Kami... ty si mě možná znala jako toho co se na tebe snažil udělat dojem každou minutku kdy sem byl online ale to sem se choval jinak než normálně, ne narozdíl od tebe která má bany za nadávky já jsem měl jen 1x ban za nadávky a to bylo jen mezi mnou a drtikolem... do toho vám nic neni a jako já nepíšu Vlastikovi že je lama -,- Pokud si nepochopila jak jsem psal, já nejsem ten typ a prcka ti sleduju z nudy , a navíc etě za buše... takže ty pomluvy stranou a vím, myslete si to ale řeknu vám něco -> NEZNÁTE MĚ, zná mě pouze pár lidí a Pár desítek lidí z Nt ví jak vypadam v realu a patří mezi ně např. Muff. ale to sem nepatří, pojištěte si radši to, co je pravda a co lež, nebo tou životní zkouškou neprojdete! :s4553:
  • Hmm co tu pleteš to si rešte mezi sebou. Je mi jedno co máte ale majte to jen pro sebe!!! xD Mne moc lidí s NT nezná a jak vypadám si múže pozreť každy sám VIZ. muj AVATAR...a ríkam to tu?
    Co k tomu dodať? :D


    P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)
  • Jojo,ale aspoň si nevraj na chudáčka jako furt,a nesnaž se kemně sockovat šepotem,nebo si bloknu všechny tvoj postavy .. a hezky rychle měníš téma,páč o mojich banech vážně řeč nebyla ;)

    .. toť vše ^^

    Edit : zabijak9 : mě fakt nezajímá,co píšeš ;D
    17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
    » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    The post was edited 1 time, last by Lusíí ().

  • Lol to se neumite hadat pres sepot nebo poznamky? Proc to sem vsem cpete? Myslim si, ze je to 99% lidi v zadku.
    A proc resite jak kdo vypada v realu? Ja sem si nasla skoro vsechny, obcas sem se zasmala a co.. Kazdej nejak vypada :D Jo, klidne priznam, ze sem povrchni a asi bych nadsene neflirtovala s nekym, kdo vypada jak parek prejetej traktorem. Nekomu je vzhled jedno, kazdopadne nevim co to ma spolecneho s vasima hadkama. Piste si to treba zpravama a uz to forum takovyma kravinama nezaplacavejte :done:


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating
  • Kromě P-S-Y (ho) jsme všichni šli s tématem někam jinam, zatímco my jsme tu změnili téma, keram se ještě nepodíval na to co sem mu tu chtěl vysvětlit a PSY - upřímě mě nevaděj ty nadávky co na mě pršej od samejch lidí jako Rafiktekk,Modráček, KamikadzZze,keram, a další... Ale jen mi připadá nesprávný neříct veřejně keramovi že ne všechno je mysleno vážně a že to, z čeho ho někdo obviňuje - např že 1X hebne je třeba jenom záminka aby ten druhej zapoměl na to, že ten kdo mu nadává heb 10X ( tento příklad neni můj případ) a chci aby kdyžtak v budoucnosti věděl, že když se s tím znovu setká, že si má říct No a co? a jít dál, že se to stane někdy všem. :koule: :koule:
  • Takže... :)
    Vítězslavíčku... musíš takhle pomlouvat? :) No nic no.. já nejsem tak jak ty takovej pomlouvač :) Johoo.. to bych měl toho hodně... to bych musel založit téma Vítězslavíčku :)
    Takže za 1) Nechápu proč mě nutíš jít do raidu k Fedrbajznik... to si nemůžu založit svůj raid? Chápu že je to tvoje holka ale ovládej se ^^
    Za 2) Když ti nadávají jak si psal: Rafiftekk,Modráček,Kamikadzze,já a další jak si psal... tak asi něco nebude v pořádku ne? A nejspíš to bude u tebe... protože já jsem s rafiftkem vycházel velmi dobře (jak jsem ještě měl mága tak jsem byl v jeho rod :) pro rejpálky)...
    Za 3) Nechci dostat warn za to že se tu tak hádáme přes fórko - napiš mi šeptem nebo poznámkou :) AHA!!! Já zapoměl...bojíš se pravdy protože si blokneš šepot a píšeš jen mě :) A měl jsi to dát aspoň do sekce Debata... tam se nepočítají posty -.-
    Za 4) :) Ani už mi to ani moc nevadí... takže jak jsem řekl slušně - Jseš u mě nic:)
    Za 5) Vítězslave omlouvám se ti že jsem na tebe byl vulgární :) To víš - vztek :)
    Teď se prosím nezlob ale už nemám čas :) Jdu dělat destra :thumbsup:
    Táákže jestli chceš pokračovat v hádání... klíďo ale šepotem nebo poznámkami :) Děkuji ^^
    :veloce:
  • Teda hádky v reprech ještě chápu ,ale hádat se už i na foru a zakladat takovahle témata ... No teda ...myslím, že jsem se nějak ocitl v mateřské školce ,kde si děti hrají na písku a neumí si půjčit bábovičku :)
    A Víťo i normální písmo se dá přečíst :)
    :c358: :altw:
    Rrrr.... :s11560 Now life has killed the dream,I dreamed.
  • Hele singe vim, s tim písmem ale nevim proč prostě píšu TAKHLE. Ale co říct, hlavní téma to splnilo, keram to viděl a já sem se snažil ho skontaktovat ve hře, online je ale na šepot neodepisuje ( nemam blok. šepot a ani ho nemam na BL ) takže to skoušim vyřešit ale jemu se nechce... Kdybych mohl tak to udělám sám a nebudu otravovat GM ale poprosil bych o Lock - svůj účel to splnilo :) :tclosed: :lock: :closed4: