Advent 24 den?

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Co já vím, tak v anglii tu otázku nakonec změnili. Ze syna na bratra. Dnes už je tam jako správná odpověď Rošťák Rudi, což není jeho syn, ale bratr. Jak říká Muff, podle otázky, by měla být odpověď správně "Nemá syna", protože tu nikde zmínka o synovi není. Myslím, že GM s tím budou mít velkou práci, ale nakonec by měli rozhodnout spravedlivě pro všechny strany. :D
  • Hele, četli jste ten původní thread?? Byla tam origoš otázka: What is Ugly Rudolph's son called? - Jak se jmenuje syn oš. rudy...otázka je položena blbě, na toto odpověd nemá syna, není uveden - komu dojde že je tam chyba a místo syn má být bratr napíše Rošťák Rudi ale z české otázky vydedukovat Malý Rošták Rudi to mi zůstává záhadou jak jste na to přišli
  • P-S-Y wrote:

    Hele, četli jste ten původní thread?? Byla tam origoš otázka: What is Ugly Rudolph's son called? - Jak se jmenuje syn oš. rudy...otázka je položena blbě, na toto odpověd nemá syna, není uveden - komu dojde že je tam chyba a místo syn má být bratr napíše Rošťák Rudi ale z české otázky vydedukovat Malý Rošták Rudi to mi zůstává záhadou jak jste na to přišli


    Nečetli, v horším případě četli a nepochopili a v nejhorším případě četli, pochopili a šli napsat trapné, urážlivé repro do hry (nic jiného totiž tito lidé neumí).
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • Osobně? GM bych to nevyčítal,celý sem to čet-opravdu byla otázka(sem línej psát v AJ:P) jak se menuje(nazývá) syn bla bla.. Takže,co sem koukal na kalendáře,tak když nechápete zadání v ČR,podívejte se na jiné.. UK,nevim jak na DE ale počítám že tam to taky měnily na bratra...
    Holt,jednou ste nevyhráli-já v adventu naposledy vyhrál úplně ten první a to jen ten dementní pomeranč -.- :D
    EDIT:čtu ty obrázky od Magrat-proč za všechno všude(u nás minimálně) můžou GM a jim podobní? Je snad logický,že když člověk něčemu nerozumí,podívá se jinam ne? -Jako v MC,třeba na fb je zadaná IP,v komentáři pod status že bude třeba spleef,se ptaj na IP.. To čekáte,že to přinesou(GM) na stříbrnym podnose?
    EDIT2:u rusáku taky maj syna,turčáci(prostě Turecko:D) maj taky syna.u turecka 46% dobře,54% špatně.. ;) Holt,nebejt liný a hledat jak to má správně být

    The post was edited 1 time, last by Carls ().

  • OMG!!!
    Ale Turci a Rusové jsou total shit chápeš to?

    Carls wrote:

    Osobně? GM bych to nevyčítal,celý sem to čet-opravdu byla otázka(sem línej psát v AJ:P) jak se menuje(nazývá) syn bla bla.. Takže,co sem koukal na kalendáře,tak když nechápete zadání v ČR,podívejte se na jiné.. UK,nevim jak na DE ale počítám že tam to taky měnily na bratra...
    Holt,jednou ste nevyhráli-já v adventu naposledy vyhrál úplně ten první a to jen ten dementní pomeranč -.- :D
    EDIT:čtu ty obrázky od Magrat-proč za všechno všude(u nás minimálně) můžou GM a jim podobní? Je snad logický,že když člověk něčemu nerozumí,podívá se jinam ne? -Jako v MC,třeba na fb je zadaná IP,v komentáři pod status že bude třeba spleef,se ptaj na IP.. To čekáte,že to přinesou(GM) na stříbrnym podnose?
    EDIT2:u rusáku taky maj syna,turčáci(prostě Turecko:D) maj taky syna.u turecka 46% dobře,54% špatně.. ;) Holt,nebejt liný a hledat jak to má správně být
    To se chceš s nima srovnávat -_--
    to už se s našimi pracovitými spoluobčany z ostravy srovnávej...
    :)
    Tak GM to mohli taky pak pozměnit ale na tom nesejde
    pokud uznají Mladý Roštak Rudi jako odpověd nevidím v tom problém ...
    Neporazitelný
  • "Tak GM to mohli taky pak pozměnit ale na tom nesejde"

    Ale sejde. Kdyby GM mohli, tak by to pozmenili. Bohuzel neni mozne, aby tymy meli pristup primo do kodu stranky(?). Ocividne to menil nekdo, kdo ten pristup ma (primo z GF) a disponuje znalostmi jazyka anglickeho a nemeckeho /nikoliv vsak, ceskeho, polskeho, italskeho - to jsou taky "total ehmtento"? atd./.
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • I kdyby jste chtěli, "zaprdlým" hráčům tohle nikdy nevysvětlíte. :D Viděli v aj a nj bratra (TAM TO POZDĚJI ZMĚNILI) tak to musí být i tady. Ono ovšem nemusí!! Myslím, že naši GM mají svou hlavu a anglicky - případně německy, umí dobře, jinak bychom měli každý text s chybami. Což nemáme. :D Lidi popřemýšlejte o tom komu nadáváte, stačí zapojit hlavu a neslepičit po anglánech a němčourech. Jinak pokud v Rusku a Turecku mají taky syna, tak je to důkaz toho, že původní otázka byl syn ne bratr.

    Ještě k těm obrázkům od Magrat... prej korupčení :D Ano vadilo mi to taky, když vyhráli GM, ale pak losování je losování, určitě jiní by nekorupčili, kdyby byli na jejich místě... Jasně :D

    Přeji krásně prožitý zbytek svátků. :koule:
  • Protoze sou lidi proste dementi! V zadne jine zemi se takhle k GM nechovaji. Tam si jich vazi a chovaji se slusne k nim. U nas muzeme videt akorat nadavky, stiznosti a podobne veci. Jen pozor na to, aby nam za chvili ty GM neutekli. Zamyslete se nad sebou uz sakra. Vite hovinko a kecate a kecate a nakonec z toho vyjde neco co se ale sakra dost lisi od pravdy, protoze si to kazdej trosku prikresli. Mozna GM nekomu nadrzuji, mozna ne. Ja o tom nevim, tak je nebudu pomlouvat. Az mi nekdo da pod nos dukaz, ze jo, tak tomu teprve zacnu verit. Pro me neni dukaz to, ze se v kalendari vyskytuje spousta lidi z darkness, protoze tam je i dost lidi z jinych rodin (treba muj manzel 3x). Stejne nejspis akorat zarlite, ze tam nejste vy, a proto si vymyslite podobne kraviny. Taky me to stve pac sem jeste nevyhrala nebo mi to uz dopredu napsalo, ze jsem nebyla vylosovana. Hm nevadi, ale za to nejspis muzou akorat ty dementi tam nahore, ne cesky GM.

    (aby to neznelo tak hrozne)
    :c358: :c358:


    Facebook: MuckMuffinka Nostale
    Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
    Skype: jessica-muffinek
    Status: Graduating

    The post was edited 1 time, last by magua ().

  • Shanks wrote:

    OMG!!!
    Ale Turci a Rusové jsou total shit chápeš to?

    Carls wrote:

    Osobně? GM bych to nevyčítal,celý sem to čet-opravdu byla otázka(sem línej psát v AJ:P) jak se menuje(nazývá) syn bla bla.. Takže,co sem koukal na kalendáře,tak když nechápete zadání v ČR,podívejte se na jiné.. UK,nevim jak na DE ale počítám že tam to taky měnily na bratra...
    Holt,jednou ste nevyhráli-já v adventu naposledy vyhrál úplně ten první a to jen ten dementní pomeranč -.- :D
    EDIT:čtu ty obrázky od Magrat-proč za všechno všude(u nás minimálně) můžou GM a jim podobní? Je snad logický,že když člověk něčemu nerozumí,podívá se jinam ne? -Jako v MC,třeba na fb je zadaná IP,v komentáři pod status že bude třeba spleef,se ptaj na IP.. To čekáte,že to přinesou(GM) na stříbrnym podnose?
    EDIT2:u rusáku taky maj syna,turčáci(prostě Turecko:D) maj taky syna.u turecka 46% dobře,54% špatně.. ;) Holt,nebejt liný a hledat jak to má správně být
    To se chceš s nima srovnávat -_--
    to už se s našimi pracovitými spoluobčany z ostravy srovnávej...
    :)
    Tak GM to mohli taky pak pozměnit ale na tom nesejde
    pokud uznají Mladý Roštak Rudi jako odpověd nevidím v tom problém ...

    Shanks wrote:


    :pillepalle: dovoľ mi aby sem se zasmál... Rusi sú o hodne dopredu... Prúmerný RUS ma víc jak 2 české rodiny.... :huh: A je to rovnaká hra jen v jiných jazycích takže i eventy sou prúmerne rovnaké. A kdyby i mali nejaký ten prístup tak by si nejdrív musel vypítať povolení. Inak by leteli, čeká se od ních 100% lojalita
    Po prípade poškození nebo nejakej stráte by mohli být členi GM teamu zažalovaný, pretože predpokladám že isté chyby nesú aj finančné stráty ;)

    EDIT-SORRY ZA TEN QUOT NEJAKO SE MI TO POROUCHALO
    Co k tomu dodať? :D


    P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)