Vánoční a novoroční akce

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Vánoční a novoroční akce

    Hojky,
    prvně se omlouvám, nevěděl sem kam to vložit :D

    a za druhé:
    Měl bych v plánu na vánoce (zítra) a na silvestra uspořádat takovou akcičku.
    Hodí se to celkem k bedna z eventu protoze hodně lidí nemá rádo ty hračky a ohňosroje a o to právě jde.

    Chtěl bych uspořádat zítra kolem 17:30 akci Vánoce.
    A 31 okolo 22-23:00 uspořádat akci Silvestr.

    Popisky:

    Vánoce:
    Chci udělat zítra (tj. 24.12.2012) akci vánoce uprostřed Nosville.

    Co na to budu potřebovat?

    Budete potřebovat jen a jen Vánoční hračky (dají se získat z beden raidu nebo z bílých skříňěk z písmen).
    Bude to takový spam na Nosville, až se odstartuje tak každou 3tí sekundu dá každej kdo se zůčastní, vánoční dárek.
    Takto to bude probíhat asi 1 minutu.



    Silvestr:

    31.12.2012 (příští pondělí) bych chtěl uspořádat stejnou.
    Tentokrát na to budete potřebovat Novoroční hračky a ohňostroje (ohňostroje všechny až na ohňostroj Srdce).
    Bude to probíhat buď v 22 nebo 23h a bude to trvat stejně jako akce Vánoce.

    POZOR!
    Ještě si to zopakujeme 5-10 minut po půlnoci (tj. 1.1.2013) tentokrát už jen s ohňostroji.
    Trvání po půlnoci cca asi jen 5x vypuštění ohňostroje.


    Myslím si že nápad je to dobrej a budu rád za každýho člověka co se zůčastní.

    /Edit/Poupraveny chyby a zmenšeny chybné řádky
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)

    The post was edited 2 times, last by oujeacekxml ().

  • Keram mě přehlasoval :thumbsup:

    Takže vánoční následující plán (novoroční necháme tk jak je :)):
    Udělá se řetězec od Tuláka až k té studni u Malcoma (kdyby byl řetězec větší tak se to prodlouží až k mini, nebo sem také emailem dostal nápad udělat velký, několika řadý kruh kolem té studny).

    Uvidíme, zítra tam budu, kuli tajnosti mé postavy :thumbsup: , za dobrodruha který bude mít jméno oujeacek nebo nějak tak.

    Aby jsme měli vše řádně přichystané, kdo se chce zůčastnit ať přijde zítra v 17:20 (10 minut dřív aby jsme vše připravili).



    A ještě jsem si dělal vizi fotky, prosím přijďte bez karet a sundejte si vše co je vidět na postavě (klobouk, brnko atd...) díky :)

    Když budete poslouchat a nebudete dělat blbosti tak dostanete na konci i dárek (všichni) :)

    Edit: Kdo má kostým vánočního muže + čepici nebo kostým santy buš ocáska + klobouk může si nechat a nemusí sundávat věci z postavy (krom masky, tu sundají všichni!)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • :altt:Já tě přehlasoval:altt:

    Jinak... to chci vidět jak každému dáš výměnou dárek... musel by sis zapamatovat hodně jmen, a možná se ti stane to co se děje u mobspawnu - já chci buše a toto a tohleto... To zase bude zaspamovanej chat...

    Přeji hodně úspěchu,pevné nervy a ať nějakýho toho človíčka seženeš...
    Ještě by se hodilo to rozhlásit třeba 3x reprákem (cca 16:30,17:00 a 17:15) protože na fórko chodí vážně málo lidí.. :)
    :veloce:
  • Takže smutné sklamání, kůli rodičům (kteří chtějí abych na 17 přijel k nim) se akce odkládá na zítra ráno 7-9 hodin, přesný čas napíšu ještě dnes večer, bude to ohlášeno půl hodiny před začátkem a pak 10 minut.

    Omlouvám se za komplikace.

    Silvestr zůstává tk jak je, prozatím žádné změny.

    Edit: Nebudu to dávat směnou, lidi si budou chodit ke mě do mini :)
    A nemusíš mít strach, budou tam 2 kamarádi kteří jména budou zapisovat (lituju je :D).
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Takže lidičky přesný čas zítřejší akce je 8:00 ráno (bohužel nepujdete na okam tk ale to přežijete ne?) a prosím přijďte v 7:50.
    Sraz tulák ch 1.


    Nějaké dotazy ohledně té akce mi pište zde na fóru soukromou zprávou.


    Edit: Teď na NT nemůžu takže kdyby tu akci někdo ohlásil reprem ještě dnes byl bych moc rád :). Díky
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)