ID je používáno

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Rozdílné doby

    Ze své zkušenosti mohu říct že mezi touto dobou jsou rozdíly. Zatímco pokud mi spadne celá hra, tak to trvá chvilku, když se odpojím od netu/odpojím kabel, může se doba značně prodloužit. Taktéž nevím jestli je na tom něco pravdy, ale při náhlém odpojení od internetu by mělo být rychlejší přihlášení když se hra poté vypne a znovu zapne. :veloce:
  • Velice jednoduse receno… mezi hracem a serverem probiha komunikace a pokud dojde k preruseni, nedojde ihned ke kopnuti postavy ze hry. To by vam to padalo kdykoliv mate nejaky vetsi lag. Pri tomto nastaveni i pri lagu ktery chvili trva nedojde ke kopnuti ze hry. Pokud je vypadek delsi postava stale zustava ve hre (nepohybuje se) a po kratke dobe kdy nedojde opet ke komunikaci mezi hracem a serverem se na strane hrace objevi prihlasovaci okno… hrac si mysli, ze kdyz tu ma prihlasovaci okno, ze se muze prihlasit, ale nemuze protoze na strane serveru jeste nedoslo ke kopnuti postavy ze hry.
    Stava se to casto u pomalejsich pripojeni a nelze delat nic jineho nez si poridit lepsi internet.

    Tak lehka myslenka a tak dlouze popsane…
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Mně se to stávalo v jednom kuse když jsem měl ještě internet který by předehnala i čtyřkolka... Je na to celkem dobrý a rychlý způsob jak se znovu připojit bez čekání třeba 5 minut. Připojení k NT funguje tak, že odesiláš data a přijímáš data. Když přestaneš odesílat nebo přijímat tak tě hra klasicky kopne ale když obojí najednou (výpadek netu například) tak ti hra dává čas pro připojení jelikož takto se chová i lag. Jenže NT místo toho aby ti povolilo se na účet napojit, tak ho blokuje. NT má od tebe poslední přijatá data a tak čeká od tebe reakci ale ty jí nemůžeš udělat jelikož ti blokuje účet. Řešení? Sám jsem ho často využíval, stačí se prostě napojit na nějaký druhý účet, lognout se na postavu a do 10 sec od připojení se tvůj účet odpojí a ty se tam můžeš přihlásit :) Snad jsem tam nenapsal nic špatně ale pointu snad každý pochopil.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)