Denní truhly -

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Denní truhly -

    Ahoj, už sem si udělal menší názor na denní truhly a chtěl bych ho poslat dál.

    Co se mi líbí:
    1) Batohy dobrodruha - sice mi padly jen na vedlejší účet s dobrodruhem, ale i tak potěší
    2) Možnost získat něco, co si normální prcek nemůže dovolit, ale ta šance je vážně malá

    Co se mi nelíbí:

    1) Reset po 24 hodinách, lepší by bylo po půlnoci, nebo 5-6 hodině ráno
    2) Nesměnitelné kostýmy, jídlo, které mi je kolikrát na nic, protože už mám permanentní kostým, nebo lepší jídlo
  • Líbí
    1) Souhlasím
    2) Souhlasím, už pár lidí dostalo i fakt potřebné věci (Pro mě z mého pohledu), jako obrovský sklad, kostým, buše, psp

    Nelíbí
    1) To je naprosto můj postoj a moje slova k tomuto..
    2) Spíše by mě zajímalo až člověk si třeba za 2-3roky posbírá absolutně všechno co lze, a maximum mazlíčků, kostýmů (Jelikož ani ten nosmát nejde dát do perly když ho potom máš tak leda zbývá možnost založit druhou postavu a hodit si tam bušíka, ale tak všichni víme jak to funguje..málokdo má prcka na svém hlavním účtu pokud to tak máte, tak aspoň nebudete nadávat že na druhé postavě nemáte toho a toho bušíka :D nebo ten a ten kostým že to furt musíte přehazovat v případě kostýmu, a nebo tankovat něčím jiným v případě buše...

    Celkově tyto bedny přinesly opravdu změny v tomto ohledu, už člověk nebude spamovat po celém nosvil že koupí křídla a tamhleto, prostě si počká až mu padnou, protože stejně lidem kterým ty věci padly, to nemůžou prodat :D takže asi tak..jen se bojím že brzy, přijde toto limitováno úplně na všechno, případně i na klasické dropy, a nepůjde se dát obchodovat už vůbec s ničím, a z nt se rázem stane skoro singleplayer :D

    Protože od té doby, kdy vlastně celé tohle ''Limitováno'' vzniklo, jsem v mém inventáři neviděl nic jiného... a to že mám takový pocit..že první limitované věci jsme dostali z toho dortu.. :D předtím to byla klasika a ten item měl u sebe jenom napsané že s ním nic nejde, teď už je Limitovaný

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • To je kvůli tomu abys nevydělával přece na zvonkách domova, to musíš chápat :)

    (Btw, je super že někomu jako mě padne kámen na oživení duše...jak kdybych měl kde to použít :D))

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
  • S tím resetem o půlnoci nebo v 5-6h bych souhlasil. Ne každý člověk má čas jít přesně v tu dobu na NT aby dostal truhlu. A když to nestihnu a přihlásím se někdy v 23h, to jako vážně mám další den čekat až do 23h? Je to pitomost tenhle systém, reset v pevně danou hodinu by byl určitě lepší. Navíc nechápu kde je problém, většina her to dělá právě přes půlnoc.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • EmptyLover: můžeš zkusit plusovat bez svitku. když to nevyjde použiješ kámen. Nevidím v tom problém.

    Co se týče tvých obav o to, že později bude limitováno úplně vše, tak za mě osobně jsem se nikdy netajil tím, že bych byl za, aby když něco vyrobíš (např. zbraň), tak bude prodejná do doby než jí na sebe nasadíš. Po nasazení by se fixovala a fix by nešel ničím zrušit (ani žádným itemem z nosmall). Tím by se oživila výroba, začali by se chodit raidy, ts a mnoho dalšího, aby hráči získali itemy potřebné k výrobě. Což znamená, že i ekonomika by nabyla nového směru. Dnes neprodejné, by se stalo opět prodejným. ;)
  • Z jednoho pohledu by se sice dalo vše do pohybu, z druhého pohledu by hráči, kteří si vyrobí drahý EQ a pak nemají možnost ho prodat za nějaké peníze, museli vydělávat znovu na celý nový EQ bez možnosti přivydělat si tím starým, který stejně takhle pouze bude v inventáři dokud se neprodá NPC nebo nesmaže.
    -

    Post se vztahuje k postu nad. Jedná se pouze o spekulaci „kdyby“.

    The post was edited 1 time, last by Vítězslav ().

  • Vítězslav: přivydělat by si mohl tím, že by bude sbírat materiály, které bude prodávat oněm lenivým hráčům, kterým se je sbírat nechce. Případě by onu zbraň vyrobil znovu a poté prodal. Neprodal by sice EQ který nosil, ale celkem dost by vydělal na oněch materiálech, popřípadě aby se oživila výroba tak by měla vyrobená zbraň mít daleko lepší hodnoty než zbraň dropnutá, čemuž tak dnes ve valné většině případů není a proto se hold nevyrábí. Nač vyrábět něco, co je horší než to co mi padne z nějakého moba. Ale samozřejmě je toto pouze teorie v nynější fázi hry již buď velmi těžce aplikovatelná či nereálná. :)
  • Ano a z těchto důvodů (také kvuli lenosti) by to přestalo až moc lidí hrát :) Myslím že tohle by komunito docela hodně ovlivnilo.

    Co to je za logiku, pane? Právě naopak, docela by se to oživilo. Ta hra vážně upadá a taková věc by ji neskutečně vystřelila nahoru, pravděpodobně bych se díky tomu i vrátil k aktivnímu hraní.
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Amir na wara jsem vyrobil bez potíží, u mága je to mor... Kdyby tam aspoň nebyly zbytečně zdlouhavé čekačky, bylo by to fajn... Mimoto k dením truhlám ještě...

    Na dobrodruha lvl 33 jsem dostal 2 batohy, 1 ticket na psp, DHA, Elkaim, 2 lepší tarotky
    Jediný dobrý drop co jsem z 21 beden měl na hlavním účtě byly ledová křídla z týdenní bedny a ještě k tomu jsem byl náhodou na mágovy lvl 70 a ne klasicky na Lukostřelci 91...

    Nezvýhodňuje to nějakým stylem menší lvly?
  • smrt94 wrote:

    Amir na wara jsem vyrobil bez potíží, u mága je to mor... Kdyby tam aspoň nebyly zbytečně zdlouhavé čekačky, bylo by to fajn... Mimoto k dením truhlám ještě...

    Na dobrodruha lvl 33 jsem dostal 2 batohy, 1 ticket na psp, DHA, Elkaim, 2 lepší tarotky
    Jediný dobrý drop co jsem z 21 beden měl na hlavním účtě byly ledová křídla z týdenní bedny a ještě k tomu jsem byl náhodou na mágovy lvl 70 a ne klasicky na Lukostřelci 91...

    Nezvýhodňuje to nějakým stylem menší lvly?
    Ne, systém výběru je zcela náhodný a nemá vliv na lv..
    Vše jde, když se chce. ;) :veloce:
  • Jenomže vy si to teď představujete strašně růžově, hlavně ty oujejacku. Vy si opravdu myslíte, že lidi co jen sedí a píšou si s někým a honosí se svým EQ který získali bud dobitím nebo překupem, začali hrát? Podle mě by to spíš vypli a šli válet šunky jinam. Opravdu, ztížit hru nepomůže tomu, aby byla oblíbenější. Maximálně u pár hráču, jako je například Para. Ten nic nedělá protože neví co by dělal.
    Zelená :3 :3 :3 :3 :altq:
  • Denní, respektive měsíční, nebo jestli chcete rýpat tak 28.denní bednu musím pochválit.. 4 jakože dobré věci, na poměry které mi to dávalo předtím..1-27 (to jsem dostával den co den jídlo) a 28. bedna padla na všechny postavy - Křídla ohnivá, Křídla anděla, 30denní medajle nosobchodníka 2x

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao