Denní truhly -

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • EmptyLover wrote:

    Běží normálně znovu..je to permanetní
    To jsi jako vážně dostal tolik věcí z jedné truhly? :altr:

    EmptyLover wrote:

    Denní, respektive měsíční, nebo jestli chcete rýpat tak 28.denní bednu musím pochválit.. 4 jakože dobré věci, na poměry které mi to dávalo předtím..1-27 (to jsem dostával den co den jídlo) a 28. bedna padla na všechny postavy - Křídla ohnivá, Křídla anděla, 30denní medajle nosobchodníka 2x

    -andreas77- wrote:

    Bude od dnešního dne kalendář zase od začátku nebo to byl limitovány event? Popř. Nezačne až po novém roce? :c354:

    EmptyLover wrote:

    Denní, respektive měsíční, nebo jestli chcete rýpat tak 28.denní bednu musím pochválit.. 4 jakože dobré věci, na poměry které mi to dávalo předtím..1-27 (to jsem dostával den co den jídlo) a 28. bedna padla na všechny postavy - Křídla ohnivá, Křídla anděla, 30denní medajle nosobchodníka 2x

    EmptyLover wrote:

    Denní, respektive měsíční, nebo jestli chcete rýpat tak 28.denní bednu musím pochválit.. 4 jakože dobré věci, na poměry které mi to dávalo předtím..1-27 (to jsem dostával den co den jídlo) a 28. bedna padla na všechny postavy - Křídla ohnivá, Křídla anděla, 30denní medajle nosobchodníka 2x
    Vše má své řešení :done: :done: :altr:
  • Podle otázky jsem pochopil, že dnešní bednou (tou 28.) končí, a ptá se zdali bude moci i nadále otevírat a nebo se to prostě vypne

    samozřejmé je to, že pokud si do dneška otevřel tři bedny, tak pokračuješ od čtvrté protože je to stálý (tedy permanentní) event, který pouze začal tak blbě s adventním kalendářem že si to hodně lidí takto spojilo

    06.10.2012, Den kdy jsem tuto hru pokořil levelem 99. Postava Válečníka PaRazZziT
    25.09.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po druhé, levelem 99 Postava Válečníka XiaoWeiXiao
    30.10.2016, Den kdy jsem tuto hru pokořil po třetí, levelem Š +30 Postava Válečníka XiaoWeiXiao