Vánoce v NosTale a Vánoční Event!

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Vánoce v NosTale a Vánoční Event!

      Táákže, zase je tu Sasu a opět spamuje :P.
      Téma je v nadpise, takže bych rád, aby se do tohoto téma zapojilo co nejvíce lidí. Chtěl bych tu prodiskutovat vánoce. Např. Těšíte se na Event? Myslíte, že budou zas svitky na vylepšení pajamy? Jaký z toho máte pocit, těšíte se i v real? Samozřejmě toho je mnohem víc, já byl ouze stručný :)
      Upřímě já se na vánoce těším. Nevím proč, ale taky mám chuť i v NosTale pustit opět hudbu, která hraje ve hře, místo toho mít mute a poslouchat svoje písničky. Těším se na sníh, jak budem zas venku řádit :D. Taky se těším, jak to bude zas vypadat, všude plno lidí na Eventu, budem mydlit do sněhuláka získávat bedny apod. :D. Mám takovej krásnej veselej pocit a aspoň tenhle rok chci vyhrát v kalendáři! :D Připravil jsem si pro vás i takovou malinkou akcičku s názvem "Zlá Aura", doufám, že se bude líbit. Těším se na pokec s lidma takhle o vánocích, pak ještě, asi jako každej jinej na vánoční nadílku a co si budem povídat, kdo nemá rád dárky :D. Tak vám přeju krásný svátky, hezký prázky a jelikož má být letos ten konec světa, tak doufejme, že se to nestane :D. A nezapomeňte, je to diskuze, takže diskutujme na všechny možná témata! :D.
      PS: Vono, se to třeba někomu nezdá, ale Vánoce klepou na dveře! :D
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Mno,na event jako tak se moc netěším,páč ti rozmazlenější jsou schopní si představit Vánoce = Dárky od GM,jak to někdy bývá,a to by zase bylo spamu,že chcou kostým buše/buše či vozidlo.Na raid by se nemuseli vypotřebovávat pečetě jenom kvůli tomu,že ten raid jdeš,protože,ono to rychleji ubývá,a v lvl 85 ty bonbony atd. těžko někde dropneš.Kvůli těm pečetím sem ani nešla Haloween raid,protože to bylo během 1.dne pryč.Svitky by mohli být,aspoň nějak by to uklidnilo ty,kteří nemůžou dat normální sp +7(jako já) :D že by měli aspoň něco +9 a víc :P (sice sem měla pajamu +14,ale byla mím blond mozkem vyhodnocena jako zavazející věc a následovně smazána,doteď toho lituju :DD)

      To je tuším všechno,co sem chtěla říct napsat :DD ^^
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    • Kamíí Kamíí.. nepoučitelná že? :love: Mimochodem ty si blond? :D Napadla mě ta scénka z RRRrrrr "Kámen, jmenuju se kámen!! B-L-O-N-D!" :D Teď k tématu, na Sněhuláckej raid myslím pečeť musí mít jen leader, akorát je tu ten režim, že když vejde na raid mapu leader, vejdou tam současně všichni a jelikož je tam systém, jakmile na mapu vleze člen, portne to i vůdce, nemůžeš být afk :D. Raid je zábavnej a svitky chci a myslim, že i budou, mno nevadí od zítra tu máme, už i kalendář, takže to bude zas kalbaa :D.
      Arch Devil Officer
      and


      Sig by Why~
    • Tak jiste, ze se tesim na event :D Vanocni kalendar je muj nejoblibenejsi, protoze tady se ceni hlavne znalosti a ne level a vybaveni :) Jeste trosku stesti a treba se i neco pekneho vyhraje :) Ja jako forum maniak se samozrejme zapojim :D
      No a na Vanoce v realu se samozrejme taky tesim! :D


      Facebook: MuckMuffinka Nostale
      Odhalení: Nostale Odhalení Cz/Sk
      Skype: jessica-muffinek
      Status: Graduating
    • jess to není ani tak pravda :D minule jsem měl snad jen 6chyb(pokud se počítají překlepy jako chyby) a taky jsem nevyhrál....tady jde o ŠTĚSTÍ :D vid ty prasátko :)

      jinak krávo, od pondělí za 3tejdny...to dáš

      já se na Vánoce moc netěším, zvlášt kvůli dárkům - nejde dát všem koho znám a když dám jen někomu tak se ti ostatní mohou urazit, když nedám a někdo mně bude chtít tak trapáás :D

      jinak, nejvíc se těším - na silvestr :D a samozřejmě na den "D" 21.12 :) - a to ani nejsou vánoce
    • Já se na vánoce tky moc netěšim, stejnej případ jako u P-S-Y :(

      Jinak doufám že bude ve vánočním eventu něco nového, všechny nosmáty z vánočního mám a pajamu mám +15 tk očekávám něco nového :D.

      Těšim se na ten raid protože vždy miluju když mího sněhuláka někdo zabíjí a on vykuluje oči a nebo když ta hnusna obří koule ceny zuby :D
      Jestli GF nezměnilo event (krom raidu).... řekněme že si dám od NT odpočinek :sleeping:

      Kalendář pěkný, konečně nový obrázek :D
      Aspoň nějaká změna :pinch:

      Toď ode mne vše, krávo vydrž to, ještě 23 dní 12h 8 minut a 58 sekund :D
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Kto by se netešil? taká krásna udalosť... Ta atmosféra, po prípade sneh a všetko s tým súvisiace. Tie otrepané koledy, ktoré ma bavia iba v ten deň ^^ . Proste úúúžas. Teraz budem na vianoce 1. na NT pretože vždy som mal v tom období prestávku nebo mi do toho neco vjelo ale tešíííím! Nekto skype? pokecáme :D
      Co k tomu dodať? :D


      P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)
    • Sasuke556 wrote:

      Kamíí Kamíí.. nepoučitelná že? :love: Mimochodem ty si blond? :D Napadla mě ta scénka z RRRrrrr "Kámen, jmenuju se kámen!! B-L-O-N-D!" :D Teď k tématu, na Sněhuláckej raid myslím pečeť musí mít jen leader, akorát je tu ten režim, že když vejde na raid mapu leader, vejdou tam současně všichni a jelikož je tam systém, jakmile na mapu vleze člen, portne to i vůdce, nemůžeš být afk :D. Raid je zábavnej a svitky chci a myslim, že i budou, mno nevadí od zítra tu máme, už i kalendář, takže to bude zas kalbaa :D.


      chtělo by to i náhradní páje... protože každej machruje s křídlama a není přes ně vidět na ty zubyyyyy :(((
      :s1895 putko
    • Sasuke556 wrote:

      Kamíí Kamíí.. nepoučitelná že? :love: Mimochodem ty si blond? :D Napadla mě ta scénka z RRRrrrr "Kámen, jmenuju se kámen!! B-L-O-N-D!" :D Teď k tématu, na Sněhuláckej raid myslím pečeť musí mít jen leader, akorát je tu ten režim, že když vejde na raid mapu leader, vejdou tam současně všichni a jelikož je tam systém, jakmile na mapu vleze člen, portne to i vůdce, nemůžeš být afk :D. Raid je zábavnej a svitky chci a myslim, že i budou, mno nevadí od zítra tu máme, už i kalendář, takže to bude zas kalbaa :D.
      No dovol :DD Mívám sice své obvyklé blond chvilky,ale to je něco jinýho! :DDD
      17.10.2011 - 23.10.2016 ✨
      » KamikadzZze / Kamíí~ / Lorraine~ «

    • zabijak jako já se těším ale dárky = to je problém.

      Náhradní paja?
      Jo ta by se hodila a nebo aby nebyly na raidu vidět křídla, takto sem šel loni raid vánoční a všichni u sněhuláka, jenže zakladatel bral jen lidi s +12 a více takže jsem se celkem bavil když přes ty křídla nebylo vidět na zuby a mi tam chcípali :rofl:

      Krávo máme to podobně, já ale vím co to je ale zas nevím cenu :D a už jen 22 dní 16h a 17minut, to se vydržet dá :D

      Edit: Lusíí - no coment :rofl:
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)