Minihry

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Ahoj, mám pár otázek - doufám že mi na ně odpovíte :D
    1.Která minihra je nejlehčí

    2.Která minihra dává nejkvalitnější věc (třeba jaká hra dává úplňky atd.)
    A teď... chtěl bych se taky naučit hrát minihry

    - jsou na to nějaké fígle?

    - jak se to postupně naučit?

    - jak dlouho to asi bude trvat se to naučit?

    - vydělá se na tom dost goldů?



    Předem děkuji za odpovědi :)
    E: Kolik dám max lvlů na minihrách: Rybník - 1lvl, Pila 1-2lvl,Střelnice 1-3lvl, Lom 1-4lvlů - Střelnice mi celkem jde a lom taky ale nikdy to nedotáhnu na lvl 5 :(
    :veloce:

    The post was edited 2 times, last by Keram10216 ().

  • tak otázky...

    na 1. se nedá odpovědět, každýmu jde něco jinýho...být tebo začínám bud lomem nebo pilou, pak se nauč rybník a nakonec střelnici

    2. uplnky dává každá minihra pokud je velká(G3) a dáš 5lv. tak tam šance je...jinak hodně se vydělá na rybníku z 3-5lv. ti můžou padnou makrely(padají 2, s mušlí 3 - 1ks = +/- 40k

    fígle? ano, zkoušet zkoušet zkoušet + mít na to klid a u rybníku když už jdou ryby rychle nedávat je na nice ale jenom kliknout +chytat zlé duchy
    naučit? viz 1. odpověd
    trvat? záleží na tvé zručnosti a trpělivosti, já uměl pilu do 4dnů a rybas piluju doted
    výdělek? celkem dost když budeš mít štěstí
  • Trochu :offtopic: sry :) :
    bratr hraje NT a na rybníku a lomu si denně vydělá 1-2 mega (+ nepočítám 4-5 mega co mu na jeho minihrách vydělaj hráči), takže výdělek se dá slušně zajistit.

    Když jsme u miniher:
    docela bych chtěl mít psací stroj, kde se dá sehnat?:D

    Edit: Ten psacák jen na okrasu (je to tky minihra ale moc nevynáší).
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • No pro mě nejvíce "easy" je lom. Padají z něho drahokamy a úplňky(ty padají sice ze všeho,ale i tak:D) Nějaký fígle? Nejsou ,teda jestli chceš "podvádět" tak můžeš projet celý net a yt a nějaký ten "fígl" najdeš,ale samozřejmě porušuješ v tom případě pravidla.:) Moje rada zkoušet zkoušet. Taková osvědčená rada u lomu pořád mačkej šipku nahoru ,i když budeš zabíjet wiggy tak ji pořád mačkej.:)
    Jsem jaký jsem a ty s tím nic nenaděláš!:))
  • já ti sice neporadím jak se dostat výš protože mě samotné to moc nejde ale obr minihry mám komplet takže až se budeš chtít učit nebo si vydělat tak mi napiš do pošty na můj nick... odměny dávám 50% ( u lvl 3 - 5) po dohodě i třeba jen určité suroviny.. uznávám každého kdo se to naučí bez hackování, protože já jsem na to levá :hail:
    :s1895 putko
  • Jejda, zapoměl jsem sem napsat, když jsem chtěl, spadnul mi net :D. Takže cituji svůj předešlý post:
    Takže teď to bude podle mě :D
    - 1. Nejlehčí, kterou bych doporučil je lom, většině lidí jde a máš-li postřeh, tak jdi na střelnici nebo pilu.
    - 2. Úplňky dostaneš z každé velké minihry z 5. lvlu. Nejvíc vynáší? Asi do teď považovávan za nejtěžší minihru rybník. Úplňky, makrely jak psal Dengi, jseš-li borec na 5. lvlu velryby na rezi vody z plánků B (Tuším 50k, možná výš, já dal na rybníku max lv 4, takže jsem se velryby nedočkal :D)
    Chceš umět minihry? Hodně štěstí, hraj furt dokola a dokola cokoliv chceš a postupně se zlepšíš (doufejme i když je to beznadějné :D), každý den máš 20 pokusů, šancí až až.
    - 3. Fígle? *censored*
    - 4. Jak se to naučit? Naruto motto! :D Trénink, trénink, trénink, nic víc, nic míň! :D
    - 5. Mno jestli si beznadějnej asi hodně dlouho :pillepalle:
    - 6. Ano trhneš na tom majlant :D
    Snad je to vše cos potřeboval vědět :D
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~

    The post was edited 2 times, last by magua ().

  • Mno Dandi, podle mě je to spíš proto, že dia jsou na rezy oheň a oddělení na světlo, které se dá sehnat lépe než oheň (Vím z vlastní zkušenosti :D) a lidi samozřejmě na tom chtěj vydělat. I když to z části nedává smysl, matroš na ohnivý rezi vyjde dráž, než na světelný. Ty ceny jsou prostě tak.
    Arch Devil Officer
    and


    Sig by Why~
  • No každému jde asi jiná minihra já se například prvně naučila rybník pak pilu a pile dávam přednost je rychlejší zvlášt když se ti daří comba, takže když chci úplňky hraji pilu ale na výdělek se víc vyplatí rybník ,ikdyž trvá dýl. Tak je to jen na tobě jakou minihru si osvojíž a příjmeš za svou.Každopádně ti přeji hodně štěstí :)
  • Dá se povedať že sem jeden z machrú na pilu, takže ti poradím :D . To asi aj vieš ale pssst(musíš ten klacek trafiť ve stredu na tom kde deláš trísky :D)






    P.S. Lenka2cz pokiaľ si chceš zarobiť na minihrách tak mi napíš do PM fórum ;) na mne zarobíš majlant.....(samozrejme za nejakú tu provizy :D)
    Co k tomu dodať? :D


    P.S. Ďakujem za spríjemnenie hry Chizu, Dengi, Keira, Sasuke(netroll až toľko :DD) a ostatným... :)

    The post was edited 1 time, last by zabijak9 ().