Padá-dýně-buš-z-těch-beden???

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Právě jsem nevěděl jestli to otevřít nebo prodat :) Ale vždyť ty bedny už nikdo nekoupí - skoro všichni už buše mají :(

      Poraďte pls: Když mi v invetáři zůstanou 2bedny z raidu tak smažou se po konci eventu?

      Když se smažou tak pls řekněte a já ty bedny otevřu, když se nesmažou tak zkusím prodat jak jste zde radily a jinak potom otevřu :)



      E1:Kdyby někdo měl více těch dýňových bušů a byl by dobrosrdečný tak bych ho koupil - nejlépe levně :D
      E2: Když napíšu do vyhledavače jak vydělávání tak to jaksi zblbne a nevyjede :D
      :veloce:

      The post was edited 1 time, last by Keram10216 ().

    • Bedny se po konci event neboli po středeční údržbě smažou.. Takže je otevři nebo prodej, já osobně bych je prodal.. Jak jsi psal, že všichni mají buše tak s tebou nesouhlasím... Určitě se najde pár lidí co by chtělo zkusit své štěstí ke konci eventu... Cožpak ty už buše máš? Taky jsi chtěl bedny otvírat, ne? :)

      A i kdyby je nikdo nechtěl, což si fakt nemyslím, tak je hold otevřeš (třeba v úterý večer)... :)
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • Takže: Za 1) Už jsem to téma na vydělávání našel :D
      Za 2) Psal jsem skoro všichni ale to je jedno :D
      Za 3) Já právě na NT budu od 13:00 do 13:13 v pondělí i v úterý - Nejde Net - knihovna :( (maximálně že tu ženskou budu ignorovat a pak řeknu že jsem neslyšel :D)
      Za 4) Ty bedny otevřu - Velice mi jde drop všechno atd... ale nalákat lidi ke mne k shopu mi skoro vůbec nejde... a jsem takový typ který chce mít za 15min vykoupený SHOP :D a maximálně SHOP nechám otevřený afk tak pul hodky (obed) a moc toho nekoupi :(
      :veloce:
    • To chce své metody :D Já jsem po čas hraní pár takových objevil, oni totiž někteří lidé jsou jak pakobylky a toho se musí patřičně využít :D Nejlepší je metoda kdy je hádka v repru a já tam napíšu že prodávám pírka za 17k a nabídka je časově omezená... Nu a pak mám za pár minut vykoupený shopík :D

      Takže zpátky k tobě :D : Pokud je chceš vyloženě otevřít, tak je otevři ale mužeš zkusit dát do NB ono to pár lidí vykupuje.. Když si to vemeš tak nemáš co ztratit, páč tu jsi nějakých 10 minut a když ti padne tarotka, tak ji stejně nevyužiješ, jelikož ve středu ti zmizí :)
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • Tak dnes jsem otevřel 3 bedny - 2x R1 1x R0
      R1: Rozcestník 3x
      R0: Tarotka Drákula
      R1: Tarotka Dýně.. :(

      Tak zítra zajdu tky cca 3raidy, dám je do nosbazaru a počkám :D

      E: Chtěl jsem se zeptat (třeba Shalima :) Ten mi to tu tak vysvětlí co potřebuji :D): Když dám do bazaru bednu z dýně raidu,nechám jí tam přes noc - oni to nekoupí a já si to zboží musím vybrat v úterý aby mi ty bedny nezmizely?
      :veloce:
    • Když dáváš věci do nosbazaru, tak po uplynutí lhůty (bez medaile 1 den) zmizí a ostatní hráči je nemohou koupit, nicméně ty máš měsíc času abys je vyndal, jinak zmizí i tobě, toto se týká i prodaných věcí :)

      Výjimku tvoří event věci, v tvém případě ta bedna, které zmizí odkudkoliv po skončení eventu, což znamená, že po údržbě už bude na vždy smazaná :)

      Hod to tam na ten jeden den a až tu budeš naposledy před údržbou tak to vyndej a otevři (pokud se to neprodá) :)
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !