Padá-dýně-buš-z-těch-beden???

    This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

    Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

    • Takže tu odpovím na otázky výše:
      za 1.
      Buš ocáska můžeš prodat za kolik chceš ale ceny se momentálně pohybují 1.7kk-2.1kk
      za 2.
      je dobrý podle toho co chceš.Na DMG je celkem good, má debuff Horor šance na něj 15%.

      Teď trochu rada:
      Nedoporučuji otevírat bedny pokud chcete buše ^^
      Nejlepší je bedny si nastřádat, pak prodat a koupit buse nebo vymenit bedny za buse.
      Otevírat bedny se mnohdy nevyplácí> viz. důkaz muj kámoš.
      Střádal si bedny až jich měl 70.
      Pak to začal otevírat a padali mu jen klobouky,tarotky a sem tam nějaké hlavy.
      Jelikož kámoš chtěl buše tak z toho byl nešťastnej a naštvalo ho že ty bedny radši neprodal a nekoupil si toho buše.
      Já taky rád sázím na jistotu :)

      Mimochodem ta šance na klobouky je asi velka co?
      Brachova rod (36členů) má už z poloviny perm klobouky xD :pillepalle:
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • magua wrote:

      buš padá více nejmenší pravděpodobnost má perma klobouk ... komu padne perma klobouk je šťastný to člověk jelikož šance je mizivá :)

      Hm.. tak to znám nejštastnějšího člověka prej nějaká/ý skarletka235 nebo nějak tak...1.raid - jéé buš,2. raid - jéé další buš,3. raid - jééé perma klobrc, pak si koupil/a 2 bedny - jééé buš a perma klobouk.... :lol:

      Jinak ty šance by mě opravdu zajímaly....
    • Shalim wrote:

      Ale logicky to nemůže být jako hod kostkou když mi stokrát padne kůže z draca a ještě mi nepadla karta... To máš 5 stěnou kostku (což je nesmysl) ale pro představu na jedný máš kůži,dále srdce,krev,lístek a kartu... Kůže ti padne třeba 30x srce 10x lístek 1x a krev 25x... karta 0x :dead:

      Takže kdyby se to generovalo dle něčeho tak by to padalo všem hráčům mnohem častěji...

      Dalším příkladem je třeba bedna náhody z nosmallu, kde si každý myslí, že má velkou šanci, že mu padne to co chce - ne to jsou všechno bludy


      Někdo ty šance upravil takže máte 200 stěnou kostku, na 50 políčkách kůži, na dalších 50 krev, na dalších 50 srdce na 45 lístek a na 5 políčkách onu kartu...

      Tím pádem je šance mnohem menší než kdybych házel 5 stěnou kostkou.. no snad chápete ^^

      Shalime to je asi divné ne když koupím z nosmallu bednu náhody EX a najednou zjistím že sem ho dostal ? já si tu bednu kupoval kvůli těm ostatním věcem :PPPPP a pokud vím jak je to s těma křídlama ? od toho anděla jako 80 se mi nechce věřit je to pravda ? :) není tam chyba ? :D
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
    • Neee nejde mi o ně ale jen říkám že tam je napsané 80xKřídla anděla není to divný ? :)
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
    • Je tam možnosti získat i amulet zesílení což stojí 5k a ty to můžeš mít za 25NT...Je třeba si uvědomit, že GF to dělá pro více serverů a na každém je jiná ekonomika (někde třeba muze byt pírko za 100k).. Pokud to myslíš v porovnání s jiným výrobkem z nosmallu, tak, ano je to trošičku cenově nevyrovnané :)


      luaks: Není to divné, křídla = chyba v překladu, ktere jsem si ani já nevšiml...

      Rovněž není divné, že jsi buše dostal, šance je malá ale je.. Co ti na to mám říct snad jen to že jsi lucker. A měl bys jít zkusit sportku :thumbup:
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !

      The post was edited 2 times, last by Shalim ().

    • Shalim wrote:

      Je tam možnosti získat i amulet zesílení což stojí 5k a ty to můžeš mít za 25NT...Je třeba si uvědomit, že GF to dělá pro více serverů a na každém je jiná ekonomika (někde třeba muze byt pírko za 100k).. Pokud to myslíš v porovnání s jiným výrobkem z nosmallu, tak, ano je to trošičku cenově nevyrovnané :)


      luaks: Není to divné, křídla = chyba v překladu, ktere jsem si ani já nevšiml...

      Rovněž není divné, že jsi buše dostal, šance je malá ale je.. Co ti na to mám říct snad jen to že jsi lucker. A měl bys jít zkusit sportku :thumbup:
      No teda :P hele já bych rád šel ale je mi jen 12 :/ ale zkusit bych mohl :D poslední dobou mám štěstí vulkán +9 na 2.pokus dýně už asi 13. :P (vím že je možná chcete ale předběžně píšu nerozdávám je :D)ale nwm to přesně :love: jen mě to zarazilo :) a toho amuletu sem si nevšiml :P
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
    • Jo no můžu skusit kupony :P cestou do školy :) nebo z ní jestli tam bude aspon 5 tisíc tk se s tebou rozdělím xD ty 5 stovek a já zbytek xD...ale nejsem nosmallista jak si každej myslí :P jen občas a eště to dobíjí táta :P div že se nenaštval když sem mu řekl "máš 35NT (tuším že 35 xD)v pr..."teda nenaštval se stačilo ho překecat na to že je lepší než ten normal :P na chivka sem tu nebyl :( ale na piráta jo všichni ho měli jen já ne :(((( bééééé chvilkama sem po něm stesknil ale to už přešlo jak tak vidím "prodám piráta v držáku JEN ZA 9kk!!!" se vždycky zasměju :) ale ty mobspawnový eventy sou lepší zapečetný truhly aaaa dárky :P vzpomínám si na ty časy kdy nás doslova "spamovali" zásilkama :P sem nestíhal :) ale to bylo dááávno nicméně myslím že by mohl někdy eště být :) no moc sem se tu rozkecal :P už končím (ti rodiče sou hrozní :D) to P-S-Y:kdyžtak mi říkej Márty :) nebo Marty :D
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
    • No mé největší štěstí bylo letos získání piráta na první bednu :D Alespon jsem ten stereotyp nemusel furt dělat "fail,faill,fail,vyhra,fail,fail..." :D¨¨

      Jinak halloween event mě šíleně rychle přestal bavit, ono když je něco každý rok na jedno brdo, a motivace není zas tak velká (samuraj, a fotbal bušík mi stačí). Tak to omrzí. Ale alespon, že to zabavilo ty menší hráče a lidi je tam berou výrazně více.. Ale fakt příště by to chtělo změnu, takhle odsud ty lidi utečou jako písek :D
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • Shalim wrote:

      No mé největší štěstí bylo letos získání piráta na první bednu :D Alespon jsem ten stereotyp nemusel furt dělat "fail,faill,fail,vyhra,fail,fail..." :D¨¨

      Jinak halloween event mě šíleně rychle přestal bavit, ono když je něco každý rok na jedno brdo, a motivace není zas tak velká (samuraj, a fotbal bušík mi stačí). Tak to omrzí. Ale alespon, že to zabavilo ty menší hráče a lidi je tam berou výrazně více.. Ale fakt příště by to chtělo změnu, takhle odsud ty lidi utečou jako písek :D
      Hele mě to taky přestalo bavit :) a to se mi ve hře daří ale je to stereotyp chce to něco nového :P třeba téma na nějaký film :) popravdě já přestal hrát nostale jen kvůli haloween eventu je to stráááááášná nuda :( a už ani nevím jak vydělávat teda vím ale chce to nové metody :D neznáš nějaké ? jen tak krajně :) :love:
      MRTEV:"Tvůj účet byl zablokován"... asi je už na čase aby jsem přestal hrát...každopádně nevím za co mě banujete...a ted něco pro všechny...
      Už se zbavte té závislosti na NOSTALE...
      Je to prkotina...
      A NĚCO PODOBNÉHO PRO TY MÉNĚ CHÁPAVÉ:NOSTALE CHÁTRÁ...A TO JEŠTĚ NEMLUVÍM O TOM ŽE BANUJOU JEN (ANTI)NOSMALISTY...
    • Já nostale hraji už jen kvuli pvp ani se moc nezdokonaluji hraji ted spíše 3Déčka... Ale nevím všichni kamarádi mi odešly a po tomhletom eventu se chce odejít i mě... Jako nostale je dobrá hra ale po 3 letech když člověk hraje to samé.. (LOD, glac, pírka, LoD, glac, pírka).. A pak mu sem dají každý rok téměř stejný event.. Každá hra omrzí, nevyvíjející se ale dvakrát dřív... Tady se vyvíjí jen nosmall ale princip hry je stejný...

      Kdyby se přidala nějaká nová mapa pro všechny (nějaký dungeon..) který by se průběžně každý 2 měsíce měnil.. Kdyby se více hledělo co chtějí hráči... Sice velkou změnu přinesl akt 5 a SP.. Ale co si budem povídat do aktu nemá pod lv 90 cenu chodit a zabíjet furt dokola stejnýho draka a koukat jak mi padá kůže taky není vončo :)

      Jedinný co na týhle hře neomrzí je fakt to pvp.. Každý soupeř je jiný.. Je spousta možností na co se dá pvp zahrát.. A je to více multiplayerové :)
      Shalim 85 lv mage +dragon slayer ^^
      ! Mage forever !
    • POIUZTREWQ wrote:

      magua wrote:

      buš padá více nejmenší pravděpodobnost má perma klobouk ... komu padne perma klobouk je šťastný to člověk jelikož šance je mizivá :)

      Hm.. tak to znám nejštastnějšího člověka prej nějaká/ý skarletka235 nebo nějak tak...1.raid - jéé buš,2. raid - jéé další buš,3. raid - jééé perma klobrc, pak si koupil/a 2 bedny - jééé buš a perma klobouk.... :lol:

      Jinak ty šance by mě opravdu zajímaly....



      No ja skarletce taky zprvu nevěřil, řek lsem ať to ukáže a má to :D
      To musel/a mít velký štěstí :D
      Jinak bušové nějak začínaj padat, kámošovi z 5 beden padli 3 a druhýmu kámošovi zas z 12, 5 bušů, du do raidu nebo kupovat bedny, to ti bušové prší z nebe bo co?:D
      Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
      Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
    • Čauky :D Potřebuji poradit:

      Tento týden mám do středy ( konec eventu) čas na NT být jen 1hodinu (Za den 30min potom už prostě mám dost práce :() = cca 5 raidů... mám jít ty raidy a myslíte že spadne buš?
      Jak tak slyším tak je prý dobrý a teďkom začíná nějak padá tak pls poraďte

      Byl bych rád aby se vyjádřil někdo zkušený třeba Denger ^^
      :veloce: