Mobspawn 27.12.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Mobspawn 27.12.

    Ahoj, takže zde bych se chtěl vyjádřit k dnešnímu MobSpawnu.
    Jako první byl chtěl týmu poděkovat za eventík, ale také bych chtěl upozornit a postěžovat si na pár věcí ohledně něj. Šel jsem na 70+ ale jak jsem viděl tu palbu monster tak jsem se rozhodnul že pujdu za svou 22 na 70-. Vše bylo vpoho, GM házeli věci, zabíjelo se, byli tam bedny... Problém byl v balíčkách.
    Lidi dostávali balíčky a já? Nic.. Později jsme se dozvěděl že 30- nic nedostali, ale podstatné je to slovo později :) Já bych pro příště docela ocenil kdyby jste o důležitých aspektech eventu informovali dřív. Event byl super ale tohle mě docela zklamalo. Pokud jste to psali do chatu tak jsem si toho teda nevšiml a omlouvám se, ale mělo to být viditelnější, no co, žvýkačky mám, pírko mám, 2 brnka 50lv na wara mám (což jsem moc nepochopil :D) takže díky, ale jen pro příště trošku víc informací by neuškodilo, díky :) (PS: Odpovědi typu "Bud rád že něco gm udělali." si prosím nechte, už jsem napsal že jsem za event rád :)
    :veloce: :veloce: :veloce:
    Zelená :3 :3 :3 :3 :altq:
  • Oceňuji snahu, ale v podstatě se stále utápíme ve stereotypu. Místo jednoduchého nápoje důstojnosti je odesílána spousta balíčků s koulemi a stejně pak máte hodnost 0 ( 100 bodů do plna), odměny během mobspawnu, které padají na zem jsou o ničem, protože je mají čas sbírat jen lidi, co se tam flákají. Žvýkačka o kterých už byla s jedním GM debata jsem ještě nikde nikdy neviděl(krom dropu na zem). Měli jsme sice 2 portály na mapu, ale druhý pak zmizel, určitě to jde vymyslet i jinak. 100% lektvary by bylo lepší poslat na začátku eventu, aby warové měli co používat a nemuseli zbytečně umírat. Pro příště by bylo lepší moby spawnovat alespoň ve vlnách, protože, když vám lidé chamtivý po dropu naženou všechny Ibra bosse ke spawnu a mě jako luka 89 dají na 2 rány co tepr někoho lvl 71 ? A nebo bych celkově drop z mobů na mapě zrušil, ať není důvod tam bláznit a na konci eventu dal alespoň něco jako první 4 kameny zdoko, žvýkačky, nebo jinou neprodejnou věc ... Zábava je, když mám šanci něco dělat, učástnit se, pomáhat. Ale koho by bavilo pořád umírat, kill v arénce a zase jít umřít ? Co třeba event, kde jsme měli poskládat rozcestníčky přez celou mapu ? To mělo alespoň pointu a bavilo to podle mě hodně lidí.
  • kenzabijak wrote:

    Tak.. někdo si třeba zapl druhý účet narychlo založený --> aby dostal odměnu.. třeba to mohlo být opatření kvůli tomuhle, třeba taky ne.. :)
    Ano já pochopil důvod, jen by neuškodilo to aspon napsat :) Já tam byl za svého nového prcka protože jinak mám všechny postavy 71+ a kdybych aspon věděl že 30- nic nedostanou, mohl jsem jít na druhou postavu a zůstat tam. Zmínění toho by je určo nezabilo. A navíc asi 10 min předtím napsali že balíčky nebudou vubec :lol:
    Zelená :3 :3 :3 :3 :altq:
  • Mohu říct za sebe že ačkoli sem dneska psal na forum příspěvek, tak sem si mobspawnu nevšiml a nějak mi to nechybí. (Mohla by mi nějaká hodná duše napsat SZ / Pozn. ve hře o jaké GM dary jsem přišel, když to tu FW řeší?)

    A jen pár jednoduchých připomínek k tomu všemu
    1) FireWarior : nešlo by v prvním postu nepoužívat tak obrovskou velikost písma? Dle mě je to zbytečně obrovský a zabírá to moc prostoru.
    2) smrt94 : Když ti vadí, že nebudeš mít max. počet hodnosti ale méně, tak si doexpi ten 1 lvl na 90 a pak můžeš mít 50-200 hodnosti za den deníma Q. Pak jsou z dlouhodobého hlediska nápoje a koule k ničemu (já jich mam z eventů v minizemi 15 a fakt je nepotřebuju). Leda kdybys fakt někde nárazově umíral a potřeboval pověst kvůli NosMátům nebo jiným důvodům.

    :alty:

    The post was edited 1 time, last by Vítězslav ().

  • Mně jen přijde už opravdu směšné jak si tu pořád někdo stěžuje že nic nedostal, ale pozor! že je rád za event... Za těch cca 5 let co tu hraji po svých účtech jsem se naučil jedno; nic od GM na jejich eventech nečekat. Samozřejmě že je někde v hloubi srdce to zklamání když to vše zabijete a nic nedostanete ale řeší se to tu téměř každý event co GM pořádají :) Jak psal Víťa, o mobspawnu jsem ani nevěděl a upřímně mi ani nechybí, posledně jsme na eventu dostali koule na zvednutí té podělané hodnosti a tarotku na 120h? nebo na kolik byla... Všichni za to byli časem rádi i když se stejně našli remcalové co psali že je to málo. Smrtko, GM nemůžou posílat nic co nelze získat klasickou herní cestou nebo co lze získat jen v NM, tudíž jsou výjimky jako pírka, semena moci apod., pokud se nepletu Nápoj důstojnosti získáš jen z NM nebo koupí od jiného hráče co nakupoval v NM. Co se týče dropů co hází GM, pamatuji si minulé 3 mobspawny že to hází jen k hráčům co tam něco dělají, pokud nestíháš sbírat itemy, což je blbost protože si pamatuju že jsem to stíhal bez speedu a bez speedu z karty úplně v pohodě, tak to je jen a jen tvůj problém. Že jsi tam umíral? To že se neumíš dohodnout s lidma je opět tvůj problém, poslední mobspawn to bylo téměř to samé, požádali jsme 90ky aby pročistili okolí portu, počkali jsme 5 minut a pak jsme nemuseli umírat ihned při vstoupení na mapu. Podtrženo, sečteno, stěžuješ si tu na věci které se tu řešily mnohokrát nebo si je neumíš sám rychle a efektivně vyřešit.
    Abych to celé nějak uzavřel, tento můj mini-pidi-sloh, sice není tolik eventů jako za dob Lukyho ale GM se alespoň snaží a není to na škodu. Nikdo nikoho na ty eventy nenutí chodit a když tam nepůjdete, zas o tolik nepřijdete. Vážně se nestane že GM budou rozdávat věci v hodnotě 50kk nebo že se podaří drop století :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • už nevím co přesně sem poslal a kolik, ale mám dojem, že to bylo něco kolem 10x semeno moci, 2x 100% regenerační nápoj na HP, 5x koule důstojnosti. Prostě tak ať se jim +- to o co přišli vrátí zpátky hlavně ta důstojnost, když na ní všichni každý event tak bazírují, protože nejsou schopni si pak zajít 5x nějaké TS. Chápu, že někdo umřel vícekrát a někdo méně-krát a někdo vůbec, ale s tím nic neudělám. :)
  • Chtěla bych jen dodat, že za poslední rok bylo víc eventů než jakýkoliv rok v minulosti. Mobspawny jsou od zabíjení monster takže se předpokládá s úmrtím. Měli jste zapečetěné plavidla, monstra ze kterých padá 90k, velká kategorie navíc stíny valakuse takže mohla padnout i nějaká ta pečeť. Jak už bylo řečeno , co se týče odměn, rozdaly se pírka,úplňky žvýkačky včetně žvýkaček drážé pro zrychlení. Pomocné efekty jsme házeli na zem nepřetržitě. Dále na konci jako bonus koule , eliky a semena. Myslím si, že toho bylo dost. Odměnu na konci dostali obě kategorie,ovšem ta menší o něco později, jelikož to rozdával magua a rozkrojit se neumí :P Stále ale opakujeme, povinné to není a komu se to nelíbí jít tam nemusí :)

    Každý člověk má právo rozhodnout o svém vlastním osudu.

  • magua wrote:

    Raptoorka25 wrote:

    To je super že padá třeba 90k z mobek. Ale jak se k nim ja s warem +4 61lvl dostanu když tam přijde wk+15. A co menší lvl. Taky bych ty odměny z mobek zrušila.

    Tady bych doporučil expit a zlepšovat se. Nikdo nezačal hrát s tím, že hned na lvlu 1 měl WK+15.
    Takže tím chceš vlastně říct, že je to určené pro oddané "super" hráče a ti ostatní ať prostě doufají, že nějaká odměna se jim do inventáře taky dostane.
  • Raptoorka25 wrote:

    magua wrote:

    Raptoorka25 wrote:

    To je super že padá třeba 90k z mobek. Ale jak se k nim ja s warem +4 61lvl dostanu když tam přijde wk+15. A co menší lvl. Taky bych ty odměny z mobek zrušila.

    Tady bych doporučil expit a zlepšovat se. Nikdo nezačal hrát s tím, že hned na lvlu 1 měl WK+15.
    Takže tím chceš vlastně říct, že je to určené pro oddané "super" hráče a ti ostatní ať prostě doufají, že nějaká odměna se jim do inventáře taky dostane.


    Ať to čtu, jak to čtu, tak netuším, kde jsi z doporučení expit a zlepšovat se, vyčetl/a takový nesmysl...
    Don't panic!

    -> noswiki.cz <-

    Můj email je magrat@nostale.cz - nepoužívejte pro odeslání zprávy na email fórum, jelikož Vám na takovou zprávu (bez uvedení kontaktu) nemohu odpovědět.
  • To snad není možné... Takže abych to vysvětlil těm co buď neumí číst nebo to nepochopili (obzvlášť oujeacekxml).
    Já si tu nestěžoval na to jaké byly odměny, ale na to že GM neřekli to, že nějaká odměna do balíčku bude a navíc ještě pár minut předtím psali že žádná vůbec nebude. A neřekli že je ta odměna 30+. Tudíž to bylo pro pár lidí nefér, na nic víc jsem si nestěžoval tak se prosím uklidněte, díky :)
    Zelená :3 :3 :3 :3 :altq:
  • Neuveritelne kolik spamu je kolem jednoho mobspawnu. Porad to same, pritom obycejny mobspawn bez odmen. Kdo chce zabijet moby, tak at jde expit, stejne co jinyho v ty hre porad delat. Kdo chce odmeny, tak at jde makat.
    Misto mobspawnu by to chtelo spise zabavnejsi event, kdyz uz neco delate.
    Moje jednání je snadno vysvětlitelné.
    Jedná se o soubor reakcí reflektujících akce okolí, jež se mě přímo či nepřímo týkají.

    Srdcem romantik, rozumem pragmatik a duší flegmatik.

    Follow the vision. Through the gates of hell.
  • Nenapsali údajně předem odměnu a pak ohlásili odměnu jako překvapení... Já nevím ale místo toho aby jsi byl rád, že GM se snaží udělat hráčům radost, což není v popisu jejích "práce", tak tu fňukáš že jsi nedostal odměnu i když žádná nebyla předem stanovená. Mám tu teď 2 možnosti jak jsi se zachoval, buď jsi v nějakou odměnu doufal a šel s tímto vědomím na mobspawn nebo jsi věděl že je to jednom pro zábavu. Při té 2. možnosti si nemáš na co stěžovat a toto vlákno je pak zbytečné, v tom 1. případě by jsi se měl zamyslet jestli pomalu ale jistě nepřipadáš do skupiny "prosím dejte mi buše" :) Já to pochopil až moc dobře, jen ty asi nechápeš co se ti tu snažím říct...
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)