Mobspawn 27.12.

Oficiální české fórum je nyní součástí anglického fóra: https://board.en.nostale.gameforge.com/

  • Nevypadá to že jsi to pochopil dobře... A to jsem ti to napsal 2x. NEJDE MI O TO ŽE NEMÁM ODMĚNU!!!! Mám ti to sem napsat 20x? Nechci spamovat..
    Jde o to že jsem hrozně závistivej člověk a příjde mi to jako znevýhodňování a nefér, že to nenapsali aspon 3 min dopředu. A navíc to bylo 30+ což jsem taky nemohl vědět ale to jen opakuji to co už jsem psal...

    A pro Taithara: Jak jsem psal stačilo to 3 min dopředu a už vůbec neměli psát že ŽÁDNÉ nebudou když pak byli, chápu že to byla jen náhrada za to o co jsme přišli ale já tu postavu tehdy teprv začal rozjíždět a taky jsem tam strávil svůj čas a příšel o nějakou tu hodnost.

    A prosím aby se sem nepsaly odpovědi typu "Nebreč kvuli tomu že jsi nedostal odměnu" jen protože jste si nepřečetli vše co je tu napsané, díky :)
    Zelená :3 :3 :3 :3 :altq:
  • Připadám si jak kdybych tady mluvil do čistě dutýho stromu... Přijde ti to jako znevýhodňování? a jsme zpět u toho že brečíš že nemáš odměnu. Dali odměnu těm kteří to NT chvíli hrají a rozhodli se nejít na svoje prcky ale zdolat ten mobspawn hrdinsky na svých levlech a neschovávat se za svoji 30ku... Už ani nevím co ti k tomu víc napsat :)
    Když nevíš co dělat, zapni NosTale a jdi naštvat pár dětí ;) :thumbup:
    Každý má sice právo rozhodnout o svém vlastním osudu, Venome, ale někteří toto právo hází jako formu povinnosti na ostatní :)
  • Ouje... nesnáším lidi jako ty a zvlášť ten trend ,,Přestaň brečet kide". Ano on třebas šel na prcka, ale co třeba hráč co hraje 15 minut deně založil si malou postavu, ani neví co je fórum a šel tam ? Nebo momentálně dnešní minievent, jen tak si stojím u studny mám hezký svitek pohybu a pak příjdu a mám akorát hrdosti dole ? S tím, že v chatu je PvP bylo zapnuto ? Pak "Polštářová bitva", kde to lidi s pvp SP vraždí už u spawnu i s nosmáty ... A místo koulí hrdosti nám řekne udělejte si denní Q ... když mi nefungují pořádně ani dle návodu ... a navíc Proč bych si měl dohánět něco, cosem sem si sám nezničil ? Momentálně mi to sebralo přez 300 bodů hrdosti - 6 questů

    The post was edited 1 time, last by smrt94 ().

  • Pěkný nový rok,
    koukám, že vyjet si nahory byl dobrý nápad. Takže k věci... Jak bylo zmíněno, co je opravdu nefér, tak napsat: nic nebude a pak přesto to udělat (bohužel co se stalo stalo se). Bohužel to už je na člověku, jak si tohle rozhodnutí přebere.

    Teď spíše budu reagovat na ten poslední příspěvek.

    Každý by měl vědět, že NT s forem relativně dost spolupracuje a je dobré se tam už jen podívat, třeba z důvodu "Vánočního kalendáře" (kolik bylo aktivních lidi na foru?). Blbost... lidi nechtějí sem chodit, je jim to ukradený. To, že nemají forum, či další věci je pouze výmluva lenosti.
    Když hraješ, tak hrej a neafkuj... Za těch pár let, ti každý hráč řekne tuto krásnou větu: "afk se nevyplácí".

    Stejně tohle jsou jen řeči, které zazní jen na chvilku. Skutečnost je taková, že event byl úspěšný, protože vyvolal ve hráči něco nestereotipního, jako každý den, co prosíte o půjčení 10k, krádete apod.
  • Jen taková maličkost balíčky GA Magua odeslal oběma kategoriím, tedy jak hráčům pod 70lvl i druhé kategorii nad 71lvl.
    Takže pokud jste byli online a nejlépe jste zůstali na místě konání eventu, pak jste balíček dostat museli. Přibližný obsah již GA vypisoval....
    Jinak jsem se v eventu angažoval já spolu s SGM Venome a Našimi novějšími členy v GM týmu a věřte nebo ne byli jsme velice štědří k oběma kategoriím, kde jste si mohli posbírat něco málo slušného materiálu, co se ve hře dosti hodí.
    :111:
  • Smrt94.. jak si říkal o tom nováčkovi, co hraje 15 minut za den.. Když jsem začínal, hrál jsem mnohem více než 15 minut, přesto jsem nevěděl ani kde je pomalu mimi mentor :D Kdyby mi někdo řekl že je nějaký event v port A., nikdy bych ho ani nenašel.. A dát 30 lvl není zas takový problém, jde to dát i za pár minut.. :D

    Mě se mobspawn líbil, odměny pěkný, zajímavý spestření.
    :)
  • 1) to, že balíčky nebudou psali SGM z důvodu, že nemohou balíčky posílat a nikdo z GA nebyl online a ani se nepředpokládalo, že bude
    2) shodou okolností sem si tedy těch 5 minut udělal a na hru jsem se podívat přišel (i přes to, že jsem původně teamu sdělil, že dost pravděpodobně nepřijdu)
    3) jelikož už sem tedy byl online tak mě poprosili, jestli bych vám tedy něco mohl poslat - taky sem mohl říci NE a nedostal by nikdo nic
    4) FireWarrior docela by ses divil, kolik postav se dá za 3 minuty přihlásit